***Alaturi de Sebi *** 2 *

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

salutare salutare

Aseara am ajuns si noi acasa.
Sebi sa simtit super de bine, a fost atat de incantat. Nici febra nu a mai facut, a mancat si a dormit super . Nu ne venea sa credem cat de fericit era

Maine dimineata mergem sa luam rezulatul de la anatomie patologica si apoi sa ne apucam de urmatoarele proceduri...sa vedem de unde incepem.
Acusi o sa va pun si cateva poze sa vedeti cum sa distrat Bibisor.

Va pup



, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns buli spune:

ma bucur atit de mult cind citesc vesti bune de la voi

www.youtube.com/watch?v=YhWZ7bpfQag" target="_blank">@

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

Bine ati venit,sa va fie de bine vacanta,cam scurtulita..
astepatam sa vedem obrajorii bronzoliti

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Am fost astazi dupa rezultat si nu e gata mi-a promis doamna de acolo ca maine...ca deja se incepuse lucru la el....off fiecare zi ce trece parca e un chin

Sebi ma innebuneste cu marea....orice il rog...se tremina cu o ntrebare...meiem a mae da?


Sa va zic cum sa petrecut totul acum ca m-am dezmeticit....
Luni dupa amiaza am dat telefonu pe silent...ma uit dupa cateva ore bune...10 apeluri de la prietena mea....doamne ma gandeam ce au patit stiam ca sunt in luna de miere...sun inapoi si aflu ca e in Bucuresti ca a venit sa ne vada si ca de juma de zi se invarte nestiind unde stam....
Se duce sotu dupa ei,,,toate bune si frumoase.
La un moment dat ne zic sa plecam la mare....hmm ca fac ca ploua. Ce mare...visuri.
Mai stam cat mai stam si iar ma intreaba ca nu am degand sa fac bagajele...
Si nu am mai stat pe ganduri sa fac calcule...socoteli.Am zis cum o fi..o fi
Am facut repede bagaju....si na sa stam la masa ca oamenii...sa ne odinim putin in speranta ca la 5 plecam.
Credeti voi....ca domnu Sebi statea cu sacosa cu accesori,,,,lopatele, galetusa in fata usii si striga....bea a apa....hai a mae cu matina
Ne-am conformat dupa dorinta printului si dusi am fost.
In 5 minute de mers a adormit si a a tinut-o asa pana la destinatie.
Prima impresie a fost: "mama apa.....ma trage de gat sa ma uit bine....mama oooo apaaaaa mutaaa"
Si uite asa era Sebi innebunit de fiecre zi ce o petreceam la plaja....era in stare sa doarma acolo.
A fost un copil total schimbat....a uitat in 10 secunde toata durerea suferita. Ma uitam la el si eram atat de fericita ca am avut ocazia sa il scot din acest mediu stresant si i-am oferit cateva momente de bucurie. Le merita din plin

Eu dornica de senzatii tari,,,impreuna cu sotul prietenei mele,,,ne-am dat cu banana nebuna....te duce pana la in larg si te rastoarna....a fost atat de fain.

Gata ca am vorbit prea mult....va las sa va uitati la POZEEEEE






, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maadi spune:

Ce poze frumoase! Ce bine ca Sebicu s-a simtit super la mare. Numai zile senine si fara dureri va dorim si de acum inainte.
Asteptam vesti bune si astazi de la analize.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mexxa spune:

Salutare

Luni dimineata ne internam in spital....se pare ca secretiile devin urat mirositoare si i se va face din nou examen otomicroscopic....se pare ca scarita nu vrea sa se trateze....offf cand stiu ca iar ne asteapta anestezie imi vine sa mor.
Rezultatul la anatomoe patologica a iesit bine...nu este forma cancerigena....


va pup


, mamica ingerasului luptator...

Sebi are nevoie de voi!!! .......... Drop by drop you make the see! .......... Sebicu web'site
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Emma, un inger ce nu il vom uita niciodata....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

bine ca rezultatul analizelor e ok, Doamne ajuta sa fie ameliorari pana luni,
Multi curajosului tau, Andreea

-------
Daria & felina fioroasa GIULIA(2004 08 16) & Sela
-------
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=88028d9eaeae0f93a00846" target="_blank">Port in suflet povestea licuriciului Emma
"Stelele care cad nu pier,
Stelele care cad se duc pe un alt cer"
NU RAMANE INDIFERENT !
AJUTA-L PE BOGDAN SA VADA !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dodo-pui spune:

Andreea sa fie si mai bine


oo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*~*oooo*


Blogul lui Bogdan Andrei
goblenuri-relatii pe blogul Donului


Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la
Dumnezeu imposibilul!

Doamne ajuta!
*oooo*~*oooo*~*oooo*

Bazar
pentru:

Bogdan;Mihaita;Sebi;Ema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns principe spune:

NU dispera,hopul mare l-ati trecut.
o sa se rezolve si restul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LoraG76 spune:



Lora, mami de Iustina
www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Ratusca%20din%20viata%20mea&page=8" target="_blank">ratuste in concurs, lo1 si lo2

Teledon pentru Dan

Ajuta la construirea unei sectii de chirurgie cardio-vasculara :
858 - 2 euro/sms - Comote, Orange, Vodafone
www.inimacopiilor.ro

Bazar pentru Sebi

(Niciodata sa nu spui niciodata!)


Mergi la inceput