Pepenasi de iul-aug08 (109)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

ankule da stiu parcu ca al meu sta acolo de 3 ani de zile. da' mi se pare kitch-oasa fantana aia cantatoare in rest numa de bine...e foarte frumos ingrijit, clar

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

senchiu

David Alexandru 20.09.2003 si Natalia Ioana 17.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

apropo de toKen-mare inevntie!!!ma scuteshte de muuulte!!



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns katalyna spune:

acum sun 62 si 62, sa modifici si asta :) cand ai timp

David Alexandru 20.09.2003 si Natalia Ioana 17.07.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

scuze ca am aberat cu datele,uitasem ca mada a schimbat lista si eu ramasesem pe sistemul vechi

Mada!!!unde esti??



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Caprioara spune:

Mai fetele, de Mitzi mai stie cineva ceva? Ultima oara avea probleme de sanatate cu baietzii ei .

pup you all,

-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~

Caprioara, mami de Matei si de Ilinca

Povestea nasterii Ilincutzei
poze

Blogul meu - manute talentate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

si pt am neshte probleme pe creier

1.eu de cand ma shtiu am mancat ciorba fiarta cu toate cele in ea si mama a gatit asha si mamaia si tot asha si nu patziram nimic
2.eu inteleg ca sarea nu-i buna,dar tot eu si tot neamul meu si stramoshii mei au mancat din oala familiei si din fericire nu patzira nimic..oare nu exageram un pic??adiq nu zic bagatzi sare la copii ci zic sa nu dramatizam si dc a scapat un fir de sare in mancarea copilului sa nu ne mai simtzim vinovate sa zicem aici pe forum

asta era durerea mea..cel putzin aia cu ciorba!!deshi la restaurant astia asha gatesc,fac ciorba de legume si in functie de dorintele lui x sau y pun carne de porc ,vita sau pui dar la ei presupn ca e chestie de functionalitate



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maitreyi spune:

revenim la supa lu baby: so, daca e sa le fierbi pe toate odata le fierbi pe toate odata. ca sa eviti madam bacterie idee erea sa fierbi carnea, sa arunci apa in care a fiert si sa ii mai dai un clocot cu o alta apa. or ca sa faci asta nu poti daca fierbi la comun cu legumele ca asta ar insemna sa arunci si legumele, right? nu ca se intampla ceva daca bacteria ia contact cu morcovu' sau invers. capisci?

-------


Ana-Maria de iepuras coconas

-------

Cine-ti saruta genele-n somn ?
Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?
Toate zanele bune sa te ocroteasca...
Toate florile campului sa te infloreasca...

Minunea de la Doamne-Doamne 17.06.2008




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tecky spune:

Am admirat toate pozele noi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaxena spune:

am pus si eu ceva poze ca mi s-a facut pofta admirandu-le pe ale voastre



Ana-Maria de Maria 19.06.2008
www.flickr.com/photos/12649238@N02/?saved=1" target="_blank">diferenta dintre poza si fotografie+poze test+poze bb+poze burtica
www.dailymotion.com/anaxena/video/x5bzzp_maria_lifestyle" target="_blank">filmuletze bebe 20s+33s new de new!!
Maria,povestea nashterii

Mergi la inceput