LMA - Albinute si bondarasi de 2007! (116)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Si eu sunt la fel... Cu toate se asteptau de mult la asta... niciodata nu esti pregatit pt. asa ceva...
Dumnezeu sa o odihneasca.




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!

BOGDAN EUGEN
TEODOR PATRICK
ALEXIA SARA

Sa cresteti mari si sanatosi, sa va bucurati parintii!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

CARMEN felicitari pentru casuta, sa o stapaniti sanatosi, mutare linistita si placuta.

GABY ce dragut ca s-a intamplat asa, sa decida TUDOR cum o s-o cheme pe surioara lui, mi-ati dat o idee geniala cand o sa fac pe bebe 2 sa vedem STEFAN ce ar spune.
Sa va traiasca finuta, cat despre miros de bebe te asteptam in curand sa ne spui cum este.

DIANA sa stapaniti sanatosi tricicleta, sa ne povestiti si noua cum o sa va descurcati cu ea.

Condoleante familiei EMMEI, sa le dea DUMNEZEU putere sa mearga mai departe, iar micul ingeras sa aiba drumul lin si DUMNEZEU s-o odihneasca!



cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

noi vom pleca la tara la aer curat ca ne-ati facut pofta, sa se destrabaleze si copilul meu cu niste vitei, gaste si alte oratanii.
va pupam, sa aveti doua zile linistite si fara bolnaviori in stup ca-mi ajunge al meu.

LA MULTI ANI! FLORICELELOR, FLORINILOR, SI TUTUROR CELOR CARE MAINE SARBATORESC!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani sarbatoritilor zilei! sa cresteti mari si sanatosi!

La multi ani sotului meu si taticului lui Patei!

carmen felicitari pentru casuta, sa o stapanati sanatosi, asteptam poze inainte si dupa ce a intrat darius in actiune!

eu o "cunosteam" pe ema de la inceputurile bolii care a macinat un ingeras. ma doare sufletul asa cum mi-ar fi pentru o ruda apropiata. nu am cuvinte pentru atata durere si nedreptate. Dumnezeu sa o odihneasca!

sanatate tuturor!

A fost o data o printesa ... Emma!
mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gaia.nevia spune:

Multumim pentru urari, iubitele mele!

Ada, mama de baieti:
Teo (10 aprilie 2007) si Radu (22 octombrie 2008), poveste despre inceputuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

stiu ca este un subiect dureros, dar:

la ora 19, se va tine slujba de inaltare a micului sufletel chinuit. sa aprindem o lumanare pentru micuta printesa. macar atat putem face, oriunde ne-am afla, sa-i luminam Drumul!


A fost o data o printesa ... Emma!
mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Momente triste..momente de reculegere

Daca pentru ''ORA PAMANTULUI'' am stins lumina, va invit ca maine la orele 14.00, ora inmormantarii Ingerasului Emma,sa aprindem cate o lumanare pentru a avea un drum lin scaldat de lumina.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

La multi ani tuturor floricelelor din stup! Mici si mari, copii, mamici,tatici, bunici ... sa traiti fericiti multi ani!

A fost o data o printesa ... Emma!
mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani floricelelor!






Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput