Pestisori... pestisori... (31)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

buna dimineata !

Cafea cu lapte sau fara ! Eu una nu pot sa beau cafeaua daca nu are laptic si nu din cel de cafea , lapte lapte .

DANA , sa porti sanatoasa blue-jeansii ! Ai vazut ac ai gasit pana la urma !


Danuta 36 , la multia ni fericiti impreuna !Pupam Mirunica sa fie bine !

Crig , oau Mariuca draga de ea va merge la scoala ! Fata mare!

Babylina , hai nu te intrista ! Asta este viata ! Nu fi necajita ca mai adauci un an in buchetul vietii ! fii optimista si vezi partea buna a lucrurilor! Ai devenit mai inteleapta , mai sigura pe tine si etc ...Pupici!

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Alta care vrea bataie de ziua ei
babylina potoleste-te... ca venim peste tine sa-ti treaca depresiile

crig wow ce fata mare ai
Maine-poimaine va urmam... si ma gandesc cand a trecut timpul...

andanii veeeeezi... cand esti optimista, toate-ti ies

danuta la muuuulti ani fericiti, impreuna



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

babylina impreuna trecem si peste ziua asta si alaturi de pestisorii astia o sa fie bine .... hai ca e frumoasa viata

daaaa , sunt optimista si frumoasa in blugii mei cei noi

crig ce fain e la scoala
elyanne ti-am vazut pozicile , superbi copilasi ai , elena e o dulceeee

daniela , marami , danuta

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Am fost la iubitul meu bebe , si asa s-a bucurat , cum m-a auzit a alergat sa ma pupe sa il iubacesc ....a fost plekat in vacanta , si a facut cunostiinta cu schiurile pt . prima data in viata lui . are 2 ani si 4 luni .....doamne cat sunt de scumpi ....i-am dat sa manince , i-am citit povesti si acuma cand sa plek era deja la usa se incalta sa mearga cu mine m-am incarcat pt . ziua de azi

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Am fost la iubitul meu bebe , si asa s-a bucurat , cum m-a auzit a alergat sa ma pupe sa il iubacesc ....a fost plekat in vacanta , si a facut cunostiinta cu schiurile pt . prima data in viata lui . are 2 ani si 4 luni .....doamne cat sunt de scumpi ....i-am dat sa manince , i-am citit povesti si acuma cand sa plek era deja la usa se incalta sa mearga cu mine m-am incarcat pt . ziua de azi

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"


ce fainnn , imi si inchipui pupacelile dintre voi ... da cu cine a fost in vacanta cu schiurile ???? nu sta la tine ??? de zici ca ai fost la el ? ete si eu baba curioasa , daca numai ce am intrat in clubul vostru si nu cunosc detalii

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui crig72

va pup cu drag ....am intrat ca nu am somn si cu ocazia asta va spun ca am inscris-o pe Mariuca mea cea draga la scoala. alte vesti nu am..
ma apuc de rasfoit paginile din urma sa fiu cat de cat la zi



mami de www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=7b841915e4d3f468ee5e00&skin_id=10&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Mariuca


Bravo,ai fetita mare


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

nu ma mai necajesc, promit anul asta o sa fie altfel, o sa ma bucur si o sa fiu fericita de ziua mea .

mi-am gasit ieri blugi si mi-am luat 2 perechi, am incercat vreo 15, mi-erau buni 3 perechi da nu am avut buget alocat decat pentru 2 sunt bucuroasa ca am gasit si m-am cadorisit

danuta multi multi ani inainte sanatosi impreuna eu am anul asta 16 de la casatorie

va pup pestisorilor



ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"


Multumim,la fel si voua!
Sa porti cu placere blugii,asa-i ca te-ai simtit mai bine?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza

Danuta 36 , la multia ni fericiti impreuna !Pupam Mirunica sa fie bine !




multumim mult


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Citat:
citat din mesajul lui elyanne

danuta la muuuulti ani fericiti, impreuna





multumim mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Noi am fost de dimineata la control,pt ca am terminat antibioticul,dar tusea de numa...acum cica are bronsita,ceva in plus Ne-a dat antibiotic Zinnat si doua siropuri,Ventolin si Aerius,dar continuam si cu Bromhexinul...si sa nu iesim afara ,ca vremea umeda accentueaza tusea.Sa speram ca dupa tura asta de medicamente,o fi mai bine...si taica-meu e racit cobza,trebuie sa-i spun sa n-o mai ia in brate pe nepoata-sa



Mergi la inceput