Pestisori... pestisori... (31)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Neatza !

Hai cu cafeaua ....ca mi-e cam somn, de fapt sunt asa cam bleaga ....ieri am fost imbracata cam subtire si aseara batea vantul...am bagat un coldrex , sper sa nu ma ia iar raceala .

Marami, vezi ca iar am fost vrednica astazi, facut ciorbica de perisoare , placinta cu mere si o sa ma apuc si de calcat ....

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marami spune:

Dejeaba Danezo, dejaba, s-a terminat vacanta lui fie`mea si implicit si a mea, de abia astept sa vina vara

Mai Andaani, cum vine asta, imbatranesti de ziua ta, a mai trecut un an. Ia asculta la tanti, fac ani multi (patrjunu) si ma doare la banana eu am ani cati vreau, azi am vreo 25spre26 Hai Zoe fi barbata

Emma este iubire, lupta continua

Si Mihaita are nevoie de noi
***SONIA - docs` did miracles ***
Si ingerii au nevoie de ajutor
Ei ne asteapta aici, sa nu-i ocolim!
mandrutzele mele D(29 sept 91) & D (18 iul 05)

pozne-npoze

Nu mor caii cand vor cainii, nici cainii cand vor stapanii!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

sunteti tari .... cred ca anul asta alaturi de voi va trece altfel ziua mea de nastere

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui andanii

sunteti tari .... cred ca anul asta alaturi de voi va trece altfel ziua mea de nastere

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"


mai ales alaturi de mine , vedeta



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

Citat:
citat din mesajul lui daniela_daneza
=2][/url]


mai ales alaturi de mine , vedeta



Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"



te pup vedeta noastra .... esti un pestisor vedeta

ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

'neatza!
Nu am mai intrat pentru ca sunt cam autocritica zilele astea. Sunt suparata pe mine ca uneori sunt ca o tornada.
Ziua mea parca abia astept sa treaca nu sa vina. Am si pus pagina de ianuarie la calendar. Mereu am fost bucuroasa sa imi spun varsta dar anul asta am am imbatranit si parca toti anii in care pareau ca se scad din varsta meau, au venit buluc la mine.Asa ca mi-ar trebui niste cosmeticale. Cadouri nu prea primesc, asa ca o sa imi iau eu ceva de care sa ma bucur.
Sunt cam suparata azi si prea putin inspirata la scris.
Va pup , sper sa fiti mai optimiste ca mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Hello!

Dany si eu vreau sa stiu unde te vedem Ce noroc pe tine! Sa porti cu placere noile achizitii...harnicuto!

Mirela spor la slabit in continuare!Ai intrat cumva pe sparkpeople.com? E mai bine piciul?il pupam sa-i treaca repede..

Babylina ai aflat cum sa pui poze?

Miru e mai bine,vad ca-i prima noapte cand respira mai bine,sper sa nu se mai trezeasca plangand..
Eu ma gandesc unde sa-mi duc husbandul de aniversarea casatoriei,pe 12 feb. facem 5 ani..si vreo 16 de cand ne-am cunoscut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Andanii hai fii mai optimista,nu te mai necaji..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

va pup cu drag ....am intrat ca nu am somn si cu ocazia asta va spun ca am inscris-o pe Mariuca mea cea draga la scoala. alte vesti nu am..
ma apuc de rasfoit paginile din urma sa fiu cat de cat la zi



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

nu ma mai necajesc, promit anul asta o sa fie altfel, o sa ma bucur si o sa fiu fericita de ziua mea .

mi-am gasit ieri blugi si mi-am luat 2 perechi, am incercat vreo 15, mi-erau buni 3 perechi da nu am avut buget alocat decat pentru 2 sunt bucuroasa ca am gasit si m-am cadorisit

danuta multi multi ani inainte sanatosi impreuna eu am anul asta 16 de la casatorie

va pup pestisorilor



ANDANII

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in fiecare zi, la ora 13

"In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma."

s-au topit 18 kg, mai am 12 kg pana la targhet cu "montignac, stil de viata nu dieta"

Mergi la inceput