Pestisori... pestisori... (31)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Dana , sa te lamuresc .
bebele meu iubit este al unor prieteni, care stau vis a vis de mine, ea este dr . mea de familie , sora ei este colega de servici ......cu mine ...ne cunoastem de vreo 8 ani ......


bebele a fost in vacanta cu familia lui numeroasa ....sunt 4 copii ...si parintii sunt tineri 41 ani ...au 3 baieti si 1 fetita , mortala, vedeta . a aparut si in reclame , ultima a fost asta vara la dero ...cu zodiile si cristalele ....a fost pestisor ....


bebele e un dragut , obraznic , frumusel si vorbaret si istet ...iar eu il iubesc si mai tare ca seamana putin cu iubitul meu deci este un copil pe care mi-l doresc si eu ...

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:


Babylina ai aflat cum sa pui poze?

nu, nu am aflat.
Vreau sa pun si eu in text cum puneti voi. ma jutati si pe mine va rog!
Fac un apel la mamele de fetite daca vreti un candidat pentru postul de ginerica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Babylina,ti-am dat PM.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:



Babylina , hai nu te intrista ! Asta este viata ! Nu fi necajita ca mai adauci un an in buchetul vietii ! fii optimista si vezi partea buna a lucrurilor! Ai devenit mai inteleapta , mai sigura pe tine si etc ...Pupici!


NU varsta ma deranjeaza , intotdeauna mi-am spus anii cu mandrie. Am o stare proasta din alte motive .
Dar in ultimul timp mi-am facut testul ala psihologic care bantuie pe aici pe DC. , Am 38 varsta pshihologica si ......aici vine bomba.....15 ani varsta interioara. iti dai sema ce combinatie sic e raboi interior.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

[quote]citat din mesajul lui elyanne

Alta care vrea bataie de ziua ei
babylina potoleste-te... ca venim peste tine sa-ti treaca depresiile




ah. selasa cu bataie???!!!!!deja ma simt mai bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

[quote]citat din mesajul lui andanii

babylina impreuna trecem si peste ziua asta si alaturi de pestisorii astia o sa fie bine .... hai ca e frumoasa viata

daaaa , sunt optimista si frumoasa in blugii mei cei noi

Intrarea in balta este unul dintre cele mai bune pe care le-am facut anul asta. Ma bucur ca v-am gasit, si ca am fost acceptata membru cu drepturi depline. Mai ales ca incet, incet, ma regasesc ca peste si ca pot sa discut " pestenii" cu pesti adevarati.
Intr-adevar, alaturi de voi va fi cea mai frumoasa aniversare .

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:



daaaa , sunt optimista si frumoasa in blugii mei cei noi



Felicitari pentru blugi, sa ii stapanesti, sanatoasa, frumoasa si multumita!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Citat:
citat din mesajul lui babylina



Babylina , hai nu te intrista ! Asta este viata ! Nu fi necajita ca mai adauci un an in buchetul vietii ! fii optimista si vezi partea buna a lucrurilor! Ai devenit mai inteleapta , mai sigura pe tine si etc ...Pupici!


NU varsta ma deranjeaza , intotdeauna mi-am spus anii cu mandrie. Am o stare proasta din alte motive .
Dar in ultimul timp mi-am facut testul ala psihologic care bantuie pe aici pe DC. , Am 38 varsta pshihologica si ......aici vine bomba.....15 ani varsta interioara. iti dai sema ce combinatie sic e raboi interior.



la lupta baieti !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

mai incerc odata. Cred ca deja sau plictisit moderatorii sa imi stearga mie postarile.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

poze

am reusit!!!!!!!!!!!!!!!!!!


danuta36

Mergi la inceput