Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (102)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:

La multi ani Kitti si din partea noastra.Te-ai nascut aproape de zi mare norocoaso...
Multa sanatate,bucurii si tot ce e mai bun ,alaturi de ce pe care-i iubesti.

adelyna si piticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns menuet spune:

Indemnizatie-pe 21 nu erau banii bagati pe card si nici nu am mai verificat.
Anaparca da sa scape de muci in schimb e un pic ragusita.Sa ii ia gaia de virusi!
Nu cred ca mai pot intra pana la Craciun asa ca va doresc de pe acum
Craciun Fericit cu multa sanatate si impliniri !
Un An Nou plin de realizari!
La multi Ani !


Va pupa dulce dulce mami de VEVERITA!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La multi ani, Kitty!


Indemnizatie: nu... aseara nu era...
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=130973&whichpage=2
Poate trimiteti mail... scrie cui, la subiect... cu datele...

Altfel, am fost la peidatru si continuam tratamentul o sapt. cu alt antibiotic mai usor... ii dau si lui Mihai acum... cica nu's mai rau, dar nici nu le-a trecut de tot...
Macar stau calma de sarbatori

Am fost la biserica sa-i impartasesc dar n-am reusit, pt. ca urla cand nu cunosc si atat le-a trebuit... sa vina preotul cu lingurita la ei... data viitoare...

Fug la ale mele... cica azi fac putina ordine s idiscipilna ca facem bradul... alta distractie... o sa-l tooot impodobesc... Aaa... si cica nu mai vine mosul live... vine noaptea cand dorm toti copiii



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze mai vechi, mai noi | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioanaradu spune:

dragele mele,

Maine, 24 decembrie, ora 13, indreptati un gand si o rugaciune catre Emma si mama ei, Aida. Au nevoie de rugaciunile noastre!! pt cine nu stie crunta si dureroasa lor poveste puteti citi aici.

va pup!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
poze cu matei - 1 AN 7 luni jumate!!!!
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ElenaGiulia spune:

Salutareeee!!
Ce mai faceti iubitelor nu am mai citit si intrat de un secol
sunt fara pc a avut grija Arthur sa-mi trantesca ,,scula,, de pe masa si praful sa ales.Acum scriu de la o vecina dar de saptamana viitoare o sa am pc din nou.
Noi suntem bine,crestem si nu prea ascultam.
Profit repede de ocazie sa va doresc Sarbatori Fericite,un Craciun plin de bunatati si sanatate si un An nou asa cum vi-l doriti!!!!!!!!!!
Multi pupici o sa intru cand imi va veni calculatorul sa va pun poze sa vedeti cat am mai crescut si noi.
Va pupic de la mic la mare si numai bine va doresc!!

Elena fericita Mamica a Alexandrei(16-8-2000)Giulia(27-2-2004)si Arthur 28-3-2007
http://www.sonia.as.ro/
Ajutati-o pe Sosonica!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RaisaFudulu spune:

La multi ani Kitty! Multa multa sanatate, putere si sa fii la fel de sensibila si puternica...Un pupic mare din partea noastra

Fetelor va urez sa aveti parte de un Craciu fericit si sa va aduca mosul pe langa cele materiale..sanatate multa, liniste si multa iubire

Acum sa va scriu o urare
Aho, aho de Anul Nou cu toti sa ne cinstim si sa ne-veselim,
Alaturi de cei dragi sa fim.
Si-n Noul An sa-nflorim
Si sa ne bucuram
De cat mai multe ori,
Chiar si de fleacuri…
Macar de-am fi considerati drept superficiali…
Mai bine sa cantam si sa glumim,
Decat sa ne-ntristam si sa ne perpelim.
Sa avem griji mai putine…
Si realizari o mie.
Tot sa ne iasa din plin,
Noi doar sa ne dorim ;)
Va pup acum si va urez
S-aveti un An Nou de succes.
Si-n final …inc-o urare :
SA TRAITI! …si…LA MAI MARE!

Nu cred ca mai intru pana la anul sanatate la cei bolnaviori si sa auzim in anul urmator numai de bine

Raisa

Diana
mama de a"Aii" RAISA-MARIA






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

LA MULTI ANI DRAGA KITTY.
SA FII SANATOASA,SA AI PARTE DE BUCURII,NOROC,BANI SI FAMILIA SA-TI FIE SANATOASA SI MEREU ALATURI.
ITI DORESC SA AI PARTE DE TOATE BUCURIILE PE CARE LE POTI DUCE SI NECAZURILE SA TE UITE.
si de la Victor.

Ne bagam si noi la capitolul muci,fara febra si sper sa nu se agreveze.
Alocatia a venit la timp.

Pupici si muuulta sanatate celor bolnaviori,recuperare grabnica.

o seara placuta

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamana123 spune:

kitty, la multi ani! sa fii sanatoasa si toate dorintele sa ti se indeplineasca!


cum sigur nu voi mai apuca sa scriu, va urez tuturor de pe acum craciun fericit, imbelsugat si multe cadouri! si anul care vine sa fie mai linistit decat cel ce se incheie, sa va aduca multa multa sanatate si tot ce va doriti!

ana, mama Mariucai (11.03.2007)
varsta mariei


www.sonia.as.ro" target="_blank">Sosonica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Selene spune:

Intru si eu, asa mai la sfarsit de program, sa va salut. Noi suntem bine, Anda mea stie tot mai multe, incepe sa vorbeasca tot mai corect dar e si din ce in ce mai rasfatata. Cadoul de Mos Craciun la primit mai repede, de Mos Nicolae, ca eram noi mai curiosi de jucaria respectiva, asa ca acum, de compensare i-am luat o carticica si un puzzle. Oricum o sa primeasca destule de la bunici.

KITTY, La multi ani si tot ce iti doresti!

Multa sanatate si piticilor bolnaviori!

Si pentru ca nu stiu cand voi mai apuca sa ajung la net, va urez de acum Craciun fericit alaturi de micile minuni si un An Nou mai bun!

Va pupam,
Anca & Anda



Anca, de www.TickerFactory.com/][/url]" target="_blank">MARIA ALEXANDRA - 28 februarie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

La multi ani draga Kitty!
Sa iti dea Dumnezeu tot binele din lume, sa ai sanatate deplina si fericire fara limite si sa ramai mereu tanara si curata sufleteste asa cum esti acum!





Carmen, mami lui Vlad Gabriel - 7 Aprilie 2007
Vlad de la 0 luni la 1 anisor
Vlad 1-2 ani

Mergi la inceput