Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri11

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Acum cand timpul sta sa-si imparta trupul intre vechi si nou,cand colindul isi pregateste cu emotie armoniile,cand magii strabat distantele pt.clipa cea de taina,ACUM,dupa sfanta porunca a datinii strabune,iti incredintam gandurile frmoase si calde urari de sanatate,belsug si implinire.CRACIUN FERICIT

MARINELA



P a t t y - la 11 luni

Craciunita
......www.dancingsantacard.com/?santa=448223" target="_blank">dansatoare

www.onetruemedia.com/my_shared?z=22fc6e05c1fc9aceaecb65&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Asa a inceput fericirea......


PATRICIA ALEXIA Atata sunt de mare !!!03.IAN.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Sfanta Sarbatoare a Craciunului sa va aduca liniste si pace in suflet!
Craciunul e credinta,
Craciunul e speranta,
Craciunul e puterea de a darui si de a primi dragoste!
Sarbatori Fericite alaturi de cei dragi!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Craciun fericit, fetelor!


Mama fericita de minune si frumusete de Thea Maria
Nasterea minunii Thea Maria (3.01.2008),

Atat sunt de mare
Filmulete
Octombrie - Noiembrie 2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Cu intarziere urez si eu SARBATORI FERICITE ! si sa aveti parte de cat mai multe bucurii !
Danangie atunci multa bafta la proiectul bebe .Chiar nu conteaza ce este in burtica,sanatos(a) sa fie!

Mami de Teodora Ioana(29.09.2007) si 9+
http://community.webshots.com/user/jojo_miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

JOJO multumesc mult.

Ce faceti fetelor? Cum ati petrecut Craciunul? Noi am stat acasa, linistiti. Am facut poze. A fost tare special Craciunul anul asta. Aici nu prea simti Craciunul. Obiceiurile nu sunt ca la noi. Dar anul acesta datorita lui Alessio a fost foarte frumos. In prima zi i-am avut musafiri pe fratii mei...a doua zi pe cumnati. Pacat ca nu a nins putin. A fost ceata mai tot timpul.

Va pup





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Dana, ma bucur ca ati petrecut frumos de Craciun. Asteptam poze.
Si eu am avut un Craciun minunat alaturi de familie...din pacate nici noi nu am avut parte de zapada, dar spiritul Craciunului a fost prezent.

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

danagie ma bucur ca ati avut un Craciun frumos.nici nu se putea altfel cand ai o minune langa tine.si eu am facut la sora mea cu nepoteii si a fost tare frumos.
nu prea am mancat mai nimic ca ma chinuie rau greata asta.dar macar imi mentin silueta.nu am pus niciun kg, nu stiu de unde am facut burtica, s-a tuguita tare, se vede imediat daca sunt imbracata mai subtire sau cu ceva mai strans.
niniasi eu mi-as fi dorit putina zapada.unde am fost eu a fulguit putin si au iesit copiii afara sa adune zapada, dar au strans mai multa tzarana decat zapada.dar ei se bucurau si de aia.
pepsi ce faci?mi-e dor de strugurei, nu mai stiu nimic de nazdravani
teo cum a fost Craciunul cu Mihnea?
IrenaCAM cred ca ai avut cel mai frumos Craciun cu micuta alaturi
michelle
irinabobe ne-ai uitat?ce mai faci?


Doamne ajuta sa fim bine!

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita aproape 14
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Mcrissa, lasa ca e mai bine sa nu iei kg in plus...eu chiar daca nu sunt gravi...toata lumea ma intreaba daca am bebe in burtica, asta pt ca m-am cam ingrasat si am pus mai multe pe burtica.

Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:



.....Buchet de artifici eu va trimit in dar. Sampanie rece si clinchet de pahar. Petrecere frumoasa si La Multi Ani!!!Sa aveti parte de multa iubire si un ocean de fericire. Toate visele sa vi se implineasca si mult noroc ingerii sa va daruiasca!!!








luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Fie ca Anul ce vine sa lumineze sufletele noastre cu stralucirea bucuriei de a trai frumos si adevarat!La Multi Ani Fericiti!!!!

Visul nostru

Mergi la inceput