Mamici,gravide,aspirante dupa pierderi de ingeri11

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns musettepink spune:

Mcrissa ma bucur f mult!!!!!!!!!!Eram tare nerabdatoare sa aflu si ce ascunzi acolo dar se vede treaba ca e rusinos sau rusinoasa!Mai avem rabdare pana la urmatoarea eco!


ninia


Va urez Craciun fericit si numai bucrurii!!!!!!!Nu sunt sigura ca mai intru asa ca vreau sa va zic de acum!

Minunea a venit! de Luca Nicolae

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jojo_miha spune:

Eram datoare cu vesti,bebe e bine ,sambata avea 117mm si 171 batai pe minut,datorita faptului ca am ciclu neregulat sarcina e mai mica,insa mereu a fost asa.
Mi-a dat aspenter,vitamine ca am lipsa de mult,sa mai fac niste analize si mi-a recomandat sa nu o tin pe Teo in brate,usor de zis .

Mcrissa ma bucur ca bebe este bine si te poti bucura de sarbatori.
Irene la cat o iubesti cred si eu ca simti asta.
L5845 si Nina pe ce facem pariu ca noul an va fi unul bun pt voi,si o sa fiti in formula 2in 1?
Sunt prinsa cu curatenia si prajiturile ,va multumesc pt felicitari.

Mami de Teodora Ioana(29.09.2007) si 8+
http://community.webshots.com/user/jojo_miha

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

...In aceasta zi binecuvantata, ingerii se coboara pe Pamant pentru a vesti Nasterea Domnului, raspandind in jur miresme dulci, presarate cu lumina, speranta, optimism... Prezenta lor este semnalata de mici bulgari zglobii, in interiorul carora se afla cate un mesaj care ne este inchinat noua, celor de pe fagasul marilor sperante. La atingerea Pamantului, "ghemotoacele albe" dau nastere la colindele unice care impodobesc coronita de brad, aflata pe crestetul fiecaruia. Sper ca tu sa fii alaturi de ingeri si sa pastrezi in suflet acest mesaj. Si nu uita:iubire...pace...credinta...lumina...

luptatorul meu

"Stelele care cad, nu pier
Stelele care cad se duc pe un alt cer"!!!


Miauu sunt Ema sunt blanda si nu zgarii Miauuu
...Putin cu putin se aduna marea...

Sunt PUTERE si IUBIRE pentru pretioasa Emma, in 24 Decembrie, ora 13.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara,

LIANA ma bucur sa vad ca esti bine. D-ne ajuta si sa fii sanatoasa!

LAU bine ca analizele au iesit ok, acu' , cu D-zeu inainte.

MCRISSA pupam samburelul nazdravan. Sigur e baiat! Eu inaintea fiecarei eco....eram efectiv "drogata". Imi transpirau palmele de faceam servetelul varza. Cu Alin nu vorbeam deloc pana cand doctorita nu punea sonda pe burta. Aceleasi lucruri le simtea si Alin. Eram tacuti de parca eram doi straini. Dupa ce ieseam de la eco.....nu reuseam sa ne auzim la cat palavrageam amandoi odata.Felicitari.


FETELOR, nu stiu daca voi mai reusi sa intru maine dar vreau si eu sa va urez un CRACIUN FERICIT, plin de voie buna si pace sufleteasca. Isus, copilul, ca e nasterea Lui, sa va binecuvanteze cu cate un pruncut, va urez sa fiti sanatoase ca-i mai buna de cat toate. Va doresc sa nu va pierdeti niciodata speranta si sa luptati mereu. Sa fiti mereu cu zambetul pe buze. In calea voastra sa aveti numai zambete si bunatate. La multi ani tuturor!





Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

AAAA [iaratama] JOJO CA TE-AM UITAT. Scriu in fuga. Felicitari!!! Sper sa te ajung si eu din urma. Sarcina usoara si la termen. Ce vrei sa ai acum?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Citat:
citat din mesajul lui danangie

Buna seara,

LIANA ma bucur sa vad ca esti bine. D-ne ajuta si sa fii sanatoasa!

LAU bine ca analizele au iesit ok, acu' , cu D-zeu inainte.

MCRISSA pupam samburelul nazdravan. Sigur e baiat! Eu inaintea fiecarei eco....eram efectiv "drogata". Imi transpirau palmele de faceam servetelul varza. Cu Alin nu vorbeam deloc pana cand doctorita nu punea sonda pe burta. Aceleasi lucruri le simtea si Alin. Eram tacuti de parca eram doi straini. Dupa ce ieseam de la eco.....nu reuseam sa ne auzim la cat palavrageam amandoi odata.Felicitari.


FETELOR, nu stiu daca voi mai reusi sa intru maine dar vreau si eu sa va urez un CRACIUN FERICIT, plin de voie buna si pace sufleteasca. Isus, copilul, ca e nasterea Lui, sa va binecuvanteze cu cate un pruncut, va urez sa fiti sanatoase ca-i mai buna de cat toate. Va doresc sa nu va pierdeti niciodata speranta si sa luptati mereu. Sa fiti mereu cu zambetul pe buze. In calea voastra sa aveti numai zambete si bunatate. La multi ani tuturor!











Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninia81 spune:

Fetelor noi azi plecam din Bucuresti pana pe 26 de aceea vreau sa va urez ca Sarbatoarea Craciunului sa va gaseasca bucuroase, frumoase, sanatoase si ma ales alaturi de cei dragi.Craciun fericit dragele mele!


Visul nostru

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrissa spune:

musette cred ca stie bebe ca mami nu e prea sigura daca vrea sa afle ce e sau nu si a zis ca sa ma scape de o grija mai bine sta cu spatele.pupici lui Luca
jojo ma bucur ca sunteti bine.intrebasem de tine la odisee, dar au fost niste zile cam triste pe acolo, parca imi e si teama sa mai citesc.
liana draga si luptatorul tau (lupatorul=Vlad va fi bebele meu daca e baietel)
danangie si eu inainte sa intru la ecografie ma uit la sotul meu si nu spunem nimic.ma mai ia de mana , imi da drumul, ma mai ciupeste, zici ca suntem niste robotei.
ninia
monysorescu ce mai face ghemotocul?
pepsi pup strugureii dragi!

Eu acum sunt cu bagajele facute si astept sa vina sotul de la munca sa plecam la ai mei.Am niste greturi groaznice, sper sa pot ciuguli si eu cate ceva de la masa de Craciun.
Va doresc un Craciun fericit, Craciun de vis, sa va bucurati de sarbatori ca in copilarie!macar pentru putin s auitam de griji si sa fim fericiti!

Doamne ajuta sa fim bine!

Bulina mea

Cristina, graviduta fericita 12+
Fericiti cei ce plâng, caci aceia se vor mângâia

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns L5845 spune:


Pe vremuri oamenii aveau cruce de lemn si inima de aur. Acum au cruce de aur si inima de lemn.
Fie ca Sfanta Sarbatoare sa readuca aurul in sufletele noastre. Sa aveti parte numai de lumina in inima si gand.
Sfintele Sarbatori de Craciun sa va aduca fericire cata poate mosul sa duca, bucurie cat pot spiridusii sa care si multa dragoste: cat pot renii sa zboare!

CRACIUN FERICIT!


Va doresc si voua ce-mi doresc mie: sanatate si mult doritul BEBE! Cu DD inainte!
Lau-Meli si
" Nu ai pierdut daca ai cazut. Vei fii invins cu adevarat, daca nu te ridici!...G. Funakoshi"

Spre tzel!
www.onetruemedia.com/shared?p=435ebfa7d282ab934c08b2&skin_id=701&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Poveste

Doi zapaciti!

Mergi la inceput