dr. TUTUNARU cap. (27)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Multumesc mult fetelor.
A ramas tot Ramona, asistenta dansului? Banuiesc ca numerele de telefon sunt aceleasi...

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aris26 spune:

monica - merci mult o sa-l intreb si pe t. deshi ma gandeam ca stie el multe dar parca vad ca imi zice sa discut cu un anestezist ca el doar se ocupa de "pasarici" nu de shale. ai dreptate cu anatimpurile, eu ma plangeam ca am prins iarna in lunile mari si e tare greu cu hainele dar adevarul e ca nu stiu cum ash fi suportat vara, si asa ma plang de caldura cand toata lumea e infofolita eu ma plimb in maneca scurta.
trebuie sa fie superb cand le privesti pe cele mici cum se iubesc ele

loredana - tot numerele alea sunt. ramona e in continuare asistenta lui, dar nu stiu pana cand, din cate stiam este si ea gravida, o gaseshti lunea, miercurea si vinerea dupa ora 16 la telefon.

31+
poze

AMR 9 saptamani

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

poze noi cu fetele

Andreea
www.andreeaioana.ro/thumbnails.php?album=30&page=3" target="_blank">aici
www.andreeaioana.ro/thumbnails.php?album=29&page=4" target="_blank">aici
www.andreeaioana.ro/thumbnails.php?album=32" target="_blank">Craciun


Ana Maria www.andreeaioana.ro/thumbnails.php?album=27&page=2" target="_blank">aici

Surorile impreuna www.andreeaioana.ro/thumbnails.php?album=31" target="_blank">aici

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babytza spune:

Anaconda felicitari !!!!!!!!!!!!!!!!!! Sarcina usoara si un bebe sanatos

Printesa mea iubita Valentina Soricelul meu iubit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Multumesc Aris.
Mai am o rugaminte la voi. Imi puteti spune cat mai costa acum vizita/eco (pe PM, dac aici nu se poate).


Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

150 ron, vizita in care se face si eco.
50 ron, consultatie fara eco - ex. te duci cu rezultate de la niste analize sau dupa morfofetale..

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loremunteanu spune:

Multumesc, Monica.

Loredana Roni-Cristian 08.02.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tanima_i2002 spune:

Monica te contrazic putin: 100 ron la sarcina pana la 6 luni, 150 ron dupa 6 luni.
Fetelor eu sunt disperata deja ca inca nu stiu ce sa fac cu epidurala. Vreau sa o cumpar sa stiu ca o am, dar daca nu e buna si raman cu ea? Nu stiu de care trebuie exact ptr cezariana. Am auzit ca ar mai avea si anestezistii, am vb cu cineva care a nascut acun 2-3 luni ca a avut anestezistul, dar daca nu are atunci? LA anestezie totala nu vreau sa mai ajung.
Si ca vesti, eu mai merg la control pe 9 cand o sa am 39 de sapt, dar eu cred ca mandra mea nu o sa mai stea atata, asa ca alt stres daca ma apuca ziua, cu aglomeratia de pe drum, daca ma apuca cat e Tutu plecat nu mi-a dat nici un indiciu, catre cine sa ma indrept, pe cine sa sun. Am inteles de la el ca nu ar fi prin apropiere intre 5-8 febr. TAre naspa perioada ptr mine, un car de nervi si un pogon de stres.
Nu va mai spun ca Ramona, care de cand cu sarcina cred ca nu prea ii mai functioneaza neuronii (si o cred saraca ca si eu trec prin asta) ma chema pe 15 febr cand eu am DPN-ul, in cond in care fata mea e mai mare cu 3-4 zile inca de la inceputul sarcinii si in cond in care prima oara am nascut la 38 de sapt la termen, plus ca mai am si cerclaj, adica colul meu nu e de cea mai buna calitate.

Mamica lui Rares (15 oct 2006) am 2 ani poze ,


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monicabo spune:

Anaconda:
bebe
da reply with quote si vezi exact prelucrarea

Tanima, se poate, sa difere pretul in fct de nr de saptamani. Eu am crezut ca s-a scumpit, cand de la un moment dat mi-a cerut 1,5 mil.

Monica cu Andreea Ioana - 11 iulie 2007 www.andreeaioana.ro" target="_blank"> Poze
Povestea sarcinii si a nasterii


si Ana Maria - 13 noiembrie 2008
Povestea nasterii super rapide a Anei Maria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anaconda2 spune:



bebe

Mergi la inceput