Rahova sau apropiere (50)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sirimie spune:

La Multi Ani Dani
Petrecere frumoasa!

Voi v-ati hotarit ce faceti de sarbatori?


Va dorim sa cresteti mari si frumosi!

Simona & Vladut (27 februarie 2005)

Poze la http://www.kodakgallery.com/I.jsp?c=akcecxh.f5u0t6d&x=0&y=nr5bn

Andrei are nevoie de ajutor: http://andrei.seek-on.com/ro

Despre Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Eu abia astept sa stau acasa de Sarbatori, sa ma odihnesc, sa ma plimb. Anul acesta nu am nici o tragere de inima sa plec pe undeva...


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

si noi tot acasa de sarbatori,poate mai plecam asa pe la mama,pe la vre-un prieten dar in principiu acasa si anul asta vreau sa fiu mai libera ,nu mai vreau sa stau in picioare pt nimeni,uite asa m-am suparat,asa ca o sa fim noi si copilul
apropos...ati auzit ceva de baculetele de craciun?mi-a spus cineva ca s-ar aprinde pe 5 decembrie in loc de 1 decembrie din cauza crizei,ori o fi vrajeala?

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

La multi ani Dani! Sa fii sanatos si norocos si sa ai parte numai de bucurii!
Vicky sa iti traiasca baiatul!


Lexi ce draguta trebuie sa fi fost Maria cand a interactionat pentru prima oara cu zapada!!! He he! Abia astept sa vad ce o sa faca/zica piciul meu. A vazut el zapada si anul trecut dar era mult prea mic.
Mirela multa sanatate si bafta la gasit corabia cu pirati. Da' e musai si corabia? Ca pirati asa...separat am vazut eu prin niste magazine online.

Vad ca vorbiti de Craciun. Nici noi nu vrem sa plecam pe nicaieri de Craciun. Mai ales ca sotul meu va merge la munca intre Craciun si Revelion. Dar sa vedem cum o sa facem sa mergem si pe la parinti, sa ii vizitam si pe ei. Ideal ar fi cat mai aproape de sarbatori dar...unii sunt la Focsani, si unii la Fetesti. Asa ca...destul de complicat sa ii impacam pe toti. Vedem noi cum facem.

Sa aveti o saptamana frumoasa

Va pup pe toate

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

La multi ani ! Dani
sa fii sanatos si norocos
Vicky,m-am uitat dupa tine...
saptamana asta senseii sunt plecati la un concurs in nu stiu ce tara cu 10 sportivi,dar mai e un sensei de face cu copii...
noi ,mamicile o sa facem singurele gimnastica!

va pe toate

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:


La multi ani! Dani, sa cresti mare si sanatos si sa-ti dea DD numai bine si tot ce-ti doresti


Vicky, multumim de tratatie sa-ti traiasca baiatul(baietii) si sa-ti aduca numai bucurii

noi tot cu muci si tuse dar mai putin...asa cat sa nu ne lase in pace...in rest...ok
va pe toate si va doresc o saptamana minunata

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Buna dimineata. M-am trezit de pe la ora 4 cu o durere groaznica de cap (daca beui aseara, vb lui Pavel Stratan, si beui si amestecate, ce ma mai plang). Am ramas socata (in sensul bun), fetelor, sa va povestesc si voua! Ieri l-am serbat pe Dani, la after. Am luat o sampanie de adulti, una de copii, tortul aferent, niste pateuri, saratele, fursecuri si piscoturi si ne-am infiintat. Cand d-na ne-a deschis usa, am crezut ca am gresit apartamentul! Pusesera masa, au pregatit salata de boeuf, mititei, placinta cu branza, bauturi... Am petrecut impreuna atat de bine, ca in familie ne-am simtit. Sunt niste oameni deosebiti, toata stima pt. ei.
Mirela, mai tarziu iti fac o vizita.
fetele, ma pregatesc sa beau o cafea, poate mai imi revin din .


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata
VICKY multumesc pt corabie sunt sigura ca andy o sa fie fff incantat de ea
ma bucur ca v-ati distrat ieri
noi tot muciosi ,asteptam weekendul pt ca o s-o tinem numai in petreceri,vineri vine nasul lui andy din grecia si suntem invitati la restaurant,sambata facem la firma cu colegii iar duminica acasa cu familia si cei apropiati,asa ca andy v-a fi super sarbatorit
aaaaa si pe 1 decembrie mergem la defilare si ne oprim prin oras la o pizza....abia astept
va pupic pe toate si va doresc o zi buna

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate
cam liniste pe-aici

wow vicky ce fain...super s-au gandit d-nele de la after... pentru ele




monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

fetelor eu sunt suparata ca astazi pe la 16.30 m-a sunat d-na de la gradi sa vin sa-l iau pe andy ca a facut varicela(varsat de vant)asa ca acum sunt in concediu medical 3 saptamani
va pupic pe toate

p.s. VICKY s-a bucurat andy de corabie si multumim inca o data

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput