Rahova sau apropiere (50)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

fetelor eu sunt suparata ca astazi pe la 16.30 m-a sunat d-na de la gradi sa vin sa-l iau pe andy ca a facut varicela(varsat de vant)asa ca acum sunt in concediu medical 3 saptamani
va pupic pe toate

p.s. VICKY s-a bucurat andy de corabie si multumim inca o data

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Of Mirela si multa, multa sanatate piticului mic

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna seara,

Mirela imi pare rau sa aud ca v-a lovit varicela. Offff, sper sa treaca repede si fara urmari. Multa sanatate
Uffff, si va facuserati niste planuri asa frumoase pentru weekend. Imi pare tare rau.
Vicky wow, ce frumos din partea celor de la after. Foarte frumos!
Vio spor la gimnastica (puteam sa jur ca in lista de emoticonuri exista si unul care face gimnastica)
Eu nu reusesc cum sa ajung la o sala mai acatarii sa fac si eu ceva, asa ca maine ma duc si imi cumpar o coarda. Sper ca toata ziua buna ziua sa
Monica multa sanatate.

Noi n-avem nimic interesant de raportat. Pe aici, pe langa casa, cumintei.

Va pup pe toate

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Alinutza ma bucur ca sunteti bine
lasa cand mai creste puiutul o sa mergi si tu la o sala undeva...
si eu am mers la alergat, am cam lasat-o mai moale dupa operatia la masele fiindca de cate ori alergam simteam cum ma ia iarasi durerea si mai si sangerau acum e ok...asa ca nu mai am scuze

si somn usor tuturor

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Mirela, ma bucur ca i-a placut corabia, macar atata bucurie sa aiba. Multa sanatate puiului mic.
Alina, nu am cuvinte sa le multumesc! Nu s-a agitat familia cat s-au pregatit ei. Asa oameni rar mai intalnesti in ziua de azi.
Ca a venit vorba de lipsa de miscare... mai am putin si ajung statuie. Nu stiu de unde e lenea asta pe capul meu.
si o zi buna.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

buna dimineata
azi ne-am umplut de bubite ,mai mult pe corp dar si pe fata cateva,oare in cat timp trec bubele astea?
asa se simte bine e vioi,are chef de joaca,sa vedem ce o sa facem noi in casa 2 saptamani ca ultima a zis ca este de trecerept revenire la gradi,dar s-a dus si serbare si planurile noastre pt weekend....si vroiam sa mergem si noi la defilare...poate la anu....
va pupic pe toate si va doresc o zi buna

MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Mirela, imi pare tare rau de Andi! off, tocmai acum inainte de ziua lui! Multa sanatate ii dorim!

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Mire,sanatate multa lui Andy
Alina,sa stii ca am sarit si coarda,da' nu mai merge ca in copilarie...obosesc repedeinsa tot e ceva decat deloc...
Monica,lasa ca-ti trece tie durerea de masele si o sa poti alerga in voie
Vicky,cand veniti la sala?
lexi





Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate fetelor
sunt varza de obosita rux a behait azi noapte de mama focului m-as culca si eu acum cu ea dar iata ca nu ma ia somnul
sa aveti o seara placuta


monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Monica, multa sanatate Ruxitei.
Mirela, cum mai sunteti? Ce face Andutu?
Vio, m-am tot sucit si m-am tot gandit, o sa incerc sa-l duc pe Dani tot pe Antiaeriana (sper sa-l primeasca dupa ce a lipsit), in wk, ca sa nu-l iau din programul de la after. M-am cam suparat pe el, nu stiu ce are in ultimul timp, e aerian rau de tot. A avut sedinta cu parintii luni, chiar de ziua lui, nici nu mi-a spus (ca a uitat, evident) nici nu si-a notat pe caiet, ca a crezut ca tine minte. Uita sa-si noteze ce teme are, sau noteaza aiurea. Nu e atent la cerinte si greseste... O fi si el indragostit?
Mie in schimb, mi s-a pus pata sa merg la aquagym. Nu stiu de cand, dar asa m-am gandit eu, ca mi-ar prinde taaare bine. Presupun ca o sa merg dupa sarbatori, ca pana atunci o sa-mi bata vantul prin buzunare...
fetele.


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput