Rahova sau apropiere (50)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Buna dimineata

Vio la ce sala te duci si ce fel de gimnastica faci? Ar trebui sa ma apuc si eu de ceva miscare ca....
Ha ha, haios e Mihnea, cum l-a gasit el pe portar sa stea cu el sa isi faca temele.

Multa sanatate!
O zi frumoasa

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

Buna fetelor
ce faceti? pe unde sunteti?
la noi e o vreme de kko, ploua si e frig...parca asteptam zapada
astia mici au fost bine azi noapte n-au tusit acum iar behaie care mai de care
inca nu ne-am hotarat ce facem azi dar nici prea multe variante n-avem pe vremea asta...cred ca in magazin/restaurant si la vreun loc de joaca ne petrecem ziua...
va pup pe toate sa aveti un we minunat

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alinutzaa spune:

Monica, si la noi e vremea de kko. In Bucuresti a plouat toata ziua. In tara ninge. Sanatate multa piticilor behaitori.

Alina, mamica de Tudor (05.08.2007)

Un pici pe nume Tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns violeta69 spune:

Alina,facem un fel de "de toate"....
abdomene,alaregare,la saltea si cateva miscari de karate...
invatam sa dam cu piciorul si cu pumnul
sa ne aparam!
cred ca e mai mult gimnastica de intretinere....dar cum ii spune exact nu stiu!

monica,sanatate puilor

o duminca frumoasa va doresc

Vio,mamica lui Mihnea viitor "descoperitor" de infinit
*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*

Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica-elizabet spune:

pe toate sa aveti o Duminica placuta in continuare

monica

Prajituri si papa bun
Prajituri si Papa bun 1
Papa de post


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Tan-tan-tananaa! pe-aici, cu de toate! , capuccino,, , , , piscoturi, prajituri si nu in ultimul rand tort diplomat! Azi e ziua lui Dani, implineste 8 ani! Asa ca, fetelor-dragelor, luati de va serviti, sa incepeti ziua (si saptamana) cat mai bine!
Acum, cat e cafeaua calda sa din urma!
Va ! Revin mai tarziu...


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Am citit, acum raspund... noi suntem sanatosi si sper asa sa si ramanem. Habar n-am avut de parada Disney, de baby expo am depasit varsta.
Vio, n-am mai ajuns la sala. Vineri seara, cand l-am luat de la after a ajuns la concluzia ca-i este prea foame si vrea acasa, sambata am avut eu altele de facut - gatit, spalat, cumparaturi... si mi-a pierit energia. Inspirat Mihnea, face lectiile cu portarul!
Monica, si multa sanatate la copilasi.
toate fetele!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIRCLAU spune:

DANI sa fii sanatos,sa o asculti pe mamicuta ta si pe tati,sa ai parte de multe realizari in viata si succese
VICKY sa-ti traiasca baiatul si sa te bucuri de el,am gustat din toate ,fff bune
noi suntem bine ,andy fornait si cu o tuse magareasca,eu cu pregatirile,caut o corabie de pirati si nu gasescam rascolit net-ul si degeaba,mai am o sansa la careffour,de mos nicolae noi nu primim decat fructe si dulciurele
va pupic pe toate si va doresc o saptamana minunata


MIRELA mami de andreas nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

Multumim frumos de urari.
Mirela, am eu o corabie de pirati, care mai si canta, nou-nouta. Si e gratis. Doar ca nu mai are ambalaj. Daca te intereseaza... scrie pe PM.



http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Vicky, la multi ani lui Dani, sa aiba parte de multa sanatate si noroc in toate!
Multumim de tratatie, eu ma multumesc doar cu privitul, am prea multe kg de dat jos asa ca nu-mi permit sa ma destrabalez, din pacate!
Mirclau, spor la gasit corabia de pirati. Eu am vazut ceva la Playmobil, foarte frumoasa dar e drept ca e recomandata copiilor cu varsta peste 4 ani.
La noi a nins in week-end, asa cum anuntasera la prognoza meteo. Pentru Maria a fost prima zapada din viata ei si reactia ei a fost foarte amuzanta, atunci cand a atins zapada: a fost foarte contrariata ca e rece. Dar pe urma s-a obisnuit si sambata am incins o bataie cu bulgari. Ieri n-am iesit deloc din casa pentru ca si eu si sotul meu suntem raciti cobza. Eu una tusesc ca un magar. Maria, din fericire, nu a luat momentan niciun virusel de la noi si sper sa nici nu ia.

de www.totsites.com/tot/mariacornelia" target="_blank">Maria Cornelia (20.09.2006)
Din ce in ce mai mare
Pozele noastre din concurs sunt www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=Mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=1" target="_blank">ana1 si ana2 Va plac?

Mergi la inceput