Nou stil de viata (235)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Salutare!
am ajuns si noi acasa, si Luca a adormit in auto in drum spre casa, va trebui sa-l trezesc, sa-l spal, hranesc si apoi poate sa doarma iar ...sper din suflet sa vina si la mine vremea cand nu se mai trezeste nopatea de atatea ori si dimineata cu noaptea-n cap!
Dragut filmul cu Bond, adica mie imi place mai mult de Craig decat de Brosnan!
tumpi m-am uitat pe link, au chestii fainutze si preturile sunt ok, mie tare mi-ar trebui un regal pt pantofi sa-l pun in hol, insa unde vad sunt prea lungi, mi-ar trebui unul de 52 cm, ca nu mai am loc pt papucii ce-i avem zilnic si nu mai pot sa-i vad pe jos! mi-a zis vanzatoarea ca primesc la roller acuma sambata,am sa ma duc sa vad!
Carmen spune-mi te rog si mie cum le administrezi copiilor tinctura de propolis? stiu ca era un subiect deschis de Crys odata dar mi-e tare lene sa-l caut! am si eu in frigider si cand termin rezerva (acum am baton de propolis pt Marc si sirop concentrat pt Luca) va trebui sa le dau tinctura!

o seara placuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

cateva poze de azi

revin

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Citat:
citat din mesajul lui mephala30

cateva poze de azi

revin

Carmen cu Iustin si Teodor




, arati super, iar Teo e un dulce.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

mephala, jos palaria!

se vede clar ca esti mandra de tine, si te simti bine asa cum arati. felicitari! pari o liceeanca cu frati-su!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Buna,

Carmen, arati super , de acum incolo trebuie doar sa te mentii. Felicitari, esti un exemplu de vointa pentru noi toate!

Dragelor, va multumesc tare mult pentru sfaturi privitoare la raceala, deja ma simt mai bine acum, cred ca si din cauza ca mi s-a mai ridicat moralul, eu cred ca si asta e foarte important. Am fost la ai mei, m-au sarbatorit, am papat tort si am baut sampanie si am primit cadouri frumoase care mi se potrivesc mai bine decit ma asteptam.

Roxa, Puskin, felicitari pentru sport!

Ma duc sa fac un dus fierbinte si apoi ma bag in pat cu o carte interesanta (Wuthering Heights - filmul e si mai frumos ).

Va pup pe toate.


www.wrongspelling.com/cambodia/" target="_blank">Cambogia * www.wrongspelling.com/turkey/" target="_blank">Istanbul * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

I saw something in your eyes and I wanted it for myself - Dave Gahan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puskin spune:

Buna seara,

Am venit rupta de la sala si moarta de foame. Iata si meniul de astazi:

9.30 - 2 oua fierte, 100g castravete
12.30- crap la cuptor 170g, brocolli fiert 200g
15.30 - 35g nuci pecan
17.00-18.05 antrenament
20.30- 70g miel la cuptor, 230g fasole verde, 1 lingura ulei masline, 110g sardine in ulei(o conserva)

Carmen, arati . Iar Teo creste...si e un scump .

Delia, ce fain ai petrecut.

Roxa, dupa sala mananca bine. Altfel stresezi inutil organismul .

Zuzi, ce sa zic...cred ca iti lipseste acum motivatia aia puternica pentru a te apuca serios de treaba.

Tumpi, daca tu te simti bine mancand 6kg de mandarine, nu e nici o problema. Nu iti fac foame?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

va multumesc, ati ramas aceleasi fete super-dragute pe care le stiam, :), .

Tzuni, da, ma simt mai bine acum, inca 2 kg sa pierd si ma opresc.
Cum spunea si Delia, trebuie sa am mare grija, sa nu le pun la loc. Mentinerea e cea mai grea...

Clau, am gasit linkul despre tinctura de propolis. Vezi acolo ce si cum.

Tzuni, unde-s pozele de la party?

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Vin in 5 min cu niste poze cu Meri de la party. Io nu apar in poze, ca io le fac.

Delidana, spune-ne ce ai primit?

Mephala, nu suntem aceleasi fete dragute! Suntem niste rele, da' ne-am facut dragute acum, ca ai slabit tu!


Tzuni mic si drag si scump si pisicos si fericit si cu...blog

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns louisea spune:

Na´seara la gasca

Carmen ce top-model te-ai facut Bravo tie si felicitari pt ambitie
Am sa retin cu cromul. Nici eu nu mai am pofte dar in caz ca ma apuca iar Stiam de el, dar tot aici pe forum ziceau fetele ca la ele n-a prea avut efect..

Zuzi credeam ca esti supi pe mine sau ceva de genu.. Ca ti-am scis de mai multe ori si tu nu mi-ai raspuns..
Fetele te-au sfatuit bine cu privire la tensiune. Iti doresc multa sanatate

Puskin am sa-ti dau de veste daca gasesc.. Am vazut (si cumparat) numai normal. Frantuzesc n-am vazut si stiu ca-i cam complicat de facut..
Da ce meniu ai avut la petrecere Felicitari pt ambitie Esti un exemplu

Claudia fu tare fain. Asa-mi place cand suntem toti adunati. Am niste colegi super bestiali, mai ales cand vine vb de petrecut
Papa buna, muzica la fel, unii s-au pilit, eu n-am reusit

Tumpi ce mancatoare de mandarine esti. Ti-ai facut pofta?

Irda bine ai venit!! Si spor la slabit

Ma duc sa ma holez si tu la tembelizor.. Ne "auzim" maine..

-----------------------------------------
Va rog sa nu dati quote la mesajele mele. Merci

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mephala30 spune:

Tzuni, ...
Sfatul meu: cumpara-ti Hofisil, Bio crom FTG si de maine hraneste-te sanatos, in functie de preferintele alimentare. Nu uita sa-ti faci portiile mai mici.

Carmen cu Iustin si Teodor

Mergi la inceput