Bulgaria- impresii, drum, hoteluri(9)

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

Cu cosmeticalele treaba e asa: au de toate-sampon, balsam, gel dus, apa de trandafir, esente mici de parfum, parfum mare, parfum mic. De ex samponu este 5leva; am luat parfum mic de femei cu 7leva. Vedeti ca sunt mai ieftine in Varna cu cativa leva. Si miros exact ca trandafirii de dulceata. Sunt si fiole mici pe la 1leva=2, dar nu in cutii mici de lemn. Da poti lua cutia separat. Spor la cumparaturi si sa ai vacanta insorita si linistita.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns torna spune:

quote:
Originally posted by alexuta2005

Noi o sa plecam marti 24 iunie la Albena , hotel Gergana.
Biancas multumesc mult pentru informatii, chiar le asteptam.
Torna voi cand plecati?

Casiana si Alexia


Alexuta, din intampare am intrat acum pe forum.
Noi intram in hotel pe 21 iunie, suntem pe ultima suta de metri. Mergem prin Vama Veche.
Cand ajungeti si voi, poate ne intalnim. Daca vrei, da-mi un pm, cel tarziu pana maine la pranz.

Intreba cineva de bacuri. Si noi ne-am gandit sa mergem prin Calarasi, dar de la agentie ne-au zis ca bacurile circula la distanta de o ora, deci cei cativa km castigati riscam sa-i pierdem asteptand bacul. Prin Vama Veche ne mai raman doar 78 km prin Bulgaria.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adialex spune:

Corina, eu plec pe 16 august, la Kaliakra;
noi am dat deja avansul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sugubina spune:

torna
Va recomand cu mare caldura :) sa o luati pe la Giurgiu este super scurt si liber. Pe viamichelin luati harta de acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Corina, Miramar este un hotel foarte bun, potrivit pentru familiile cu copii. Camerele sunt mari si frumos mobilate. sE poate opta pentru vedere spre parc, laterala spre mare sau total catre mare. Recomand hotelul.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loredana4 spune:

Buna si bine v-am gasit

Sunt nou venita pe acest forum dar il citesc de luni bune.
Eu am fost la inceputul lunii iunie in Nisipuri si acum as vrea sa merg in Sunny Beach la Hotel Imperial.
Stie cineva ceva mai multe despre el in afara de ce e pe site-uri?
Postase ceva Bebe beca, dar vroiam mai multe detalii, cat de departe e de centrul statiunii si daca se merita sa stai acolo?
Mersi.

Daca cineva e interesat de detalii legate de Hotel Royal din Nisipuri, ca eu acolo am stat, cu cea mai mare placere.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Corina, de Riu Miramar a mai scris si Roxi74 pe pagina 4.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns valipop spune:

quote:
Originally posted by geniest




Prin ce agentie ati luat bilete ?

www.andreialmeu.piczo.com


Eu am luat bilete prin Family Travel. Am gasit agentia pe net.Dupa ce le-am spus ce vreau mi-au recomandat Hotel Atlas, desi nu este in oferta lor pe net.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Corina75 spune:

Roxic

Mai am o nelamurire cu MIRAMAR, poate ma ajutati, BebeBeca si Roxi74, care ati fost la Obzor: sa inteleg ca ptr sezlongurile de pe plaja trebuie sa platesti? si umbrelutele? cam cat? si daca vreau cu cearsaful am loc de bisnitarii cu umbrelele??


Corina si Andrei (24.11.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Pana-ti raspund ele, iti spun ce aflasem eu , ptr ca si pe mine ma interesa la un moment dat Miramarul: imi spusese cineva ca piscinele sunt foarte aproape de plaja, daca nu ma insel...chiar pe plaja si puteai sta la sezlong la piscina si sa te duci sa faci baie in mare. Acum....daca m-a mintit pe mine, te mint si eu . Din poze chiar asa se vede, unde se termina piscina incepe nisipul.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput