Bulgaria- impresii, drum, hoteluri(9)

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Salut!

Roxana, multumim pentru noul capitol!

Noi mergem la Kaliakra normal, de pe 11 august. Deci nu ne intalnim, unii vin, altii pleaca.

Cine stie cum este cu parcarea la Kaliakra. Se plateste? Este pazita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

Si noi vrem sa mergem in Albena tot la hotel Kaliakra undeva spre sfarsitul lui august. Imi puteti recomanda o agentie? Eu as vrea Ultra All Inclusive.

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Eu am luat prin Terra Word Tours ( w-t-w.ro),mi-au raspuns foarte repede la mail, dar am impresia ca sunt cam scumpi , mi-au dat pret de 497 euro de pers, ptr Oana 250 euro, ptr Ana ( ca a implinit 6 ani, cica) 50 euro iar ptr cel mic nimic, plus taxa de statiune 5 x 7 euro. M-am grabit sa achit si dupa aceea am vazut ca la alte agentii erau preturi mai mici, la camera dubla, pe factura mea proforma scrie camera family, dar eu n-am vazut pe nicaieri scris ca au camere family, doar duble, duble superioare si apartamente. Acum....voi vedea la fata locului.

Ati vazut ce a scris tipul acela care de-abia a venit de la Kaliakra pe Softpedia?

Raluca_u, vacanta placuta cu vreme frumoasa si apa marii calda. Drum bun si sa aveti grija de Adinuta( o luati si pe ea, nu?)

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

bun gasit fetelor.
astazi am reusit si noi sa luam o hotarare referitor la hotelul la care dorim sa mergem vara aceasta.
Am ales kaliakra din albena.
am mai fost anii trecuti la nisipuri - hotel riu arabela si sunny beach - hotel riu evrika.
anul acesta copii mei au ales hotel kaliakra pentru pozele cu topoganele de la piscine[:D
recunosc ca nu am avut timp sa citesc tot ce ati scris aici si daca cineva mai are rabdare, as vrea sa siu si eu amanunte despre acest hotel.
o sa mergem undeva pe la inceputul lui august fiindca atunci avem concediile.
maine o sa sun la agentia de la care am tot luat bilete si sper sa-mi ofere un raspuns pana seara.

vacanta placuta tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

roxana c. ne spui si noua ce s-a scris pe softpedia, te rog ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns larissa_79 spune:

quote:
Originally posted by roxana c.

Eu am luat prin Terra Word Tours ( w-t-w.ro),mi-au raspuns foarte repede la mail, dar am impresia ca sunt cam scumpi , mi-au dat pret de 497 euro de pers, ptr Oana 250 euro, ptr Ana ( ca a implinit 6 ani, cica) 50 euro iar ptr cel mic nimic, plus taxa de statiune 5 x 7 euro. M-am grabit sa achit si dupa aceea am vazut ca la alte agentii erau preturi mai mici, la camera dubla, pe factura mea proforma scrie camera family, dar eu n-am vazut pe nicaieri scris ca au camere family, doar duble, duble superioare si apartamente. Acum....voi vedea la fata locului.

Ati vazut ce a scris tipul acela care de-abia a venit de la Kaliakra pe Softpedia?

Raluca_u, vacanta placuta cu vreme frumoasa si apa marii calda. Drum bun si sa aveti grija de Adinuta( o luati si pe ea, nu?)

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)




da-ne un link roxana sa vedem ce a scris....sau daca nu aici la mine pe PM please!

Larisa si Alexia (13 iulie 2006)

http://www.flickr.com/photos/32393475@N00/

www.sonia.as.ro" target="_blank">S-o ajutam pe Sonia!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

A scris de bine, n-am priceput la care din Kaliakra, cititi si voi aici, e scris de cineva cu id-ul Bodorrr.

Am primit mail si de la agentie, de fapt camera familiala e camera dubla superior, adica pe langa patul matrimonial mai are si o canapea dubla. Eu am gasit www.albena.bg/index.php?p=hotel&id=32&language=RO" target="_blank">asta tot cautand informatii despre Kaliakra.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

roxana c., multumim !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns albinutza spune:

din pacate, eu nu am reusit sa vad kaliakra, virtual

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Cu placere!
Daca te consoleaza cu ceva, afla ca nici eu

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput