Bulgaria - impresii, drum, hoteluri (8)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

Am achitat avansul.Plecam la Sol Nessebar Mare&Bay pe 21 iulie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns arinaa spune:

nawel....sper sa se mai fi schimbat lucrurile de anul trecut....eu una am zis ca de calcat ...nu mai calc acolo(anul trecut complexul se numea ifa)

Vrem si noi un bebe
http://tt.lilypie.com/z0OAp3.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Ce spui tu, arinaa? De ce ai fost asa nemultumita?
Da si tu niste motive, hai si toarna sare pe rana mie, lui nawel si celorlalte fete care au dat avansul pt Sol Palace sau Bay/Mare.

Chiar m-ai facut curioasa, ca s-au mai spus pe aici lucruri negative despre complexul asta de trei hoteluri din Nessebar insa nimeni n-a fost atat de nemultumit incat sa jure ca nu mai calca pe acolo.
Ba unii( vezi Caprioara) chiar au fost de 2 ori ca le-a placut!
Nawel, mult curaj ca nu mai putem schimba nimic.
Eu una nici macar nu vreau, ca si asa a fost greu pana m-am hotarat.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amironeanu spune:

Roxana, noi mergem la Kaliakra normal, dar in august. Aici la agentie mi-au spus ca este exact acelasi lucru Kaliakra normal sau sup, doar ca la sup sunt camerele ceva mai mari, dar nu merita diferenta de 100 de euro (cat ne-ar fi costat pe noi). In schimb eu stiam ca la Kaliakra nu mai sunt locuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Hello ... iarasi si de la noi!
Mi-a picat fata cand am citit postarea anrinei despre Sol Nessebar ... in fine, eu n-am achitat avans dar sunt pe cale sa-l achit! Si eu voiam Kaliakra dar n-a fost sa fie Amu' nu mai gasesc locuri!
La fel am patit si cu Barcelo, cand ne-am hotarat n-am mai gasit! Anul asta a fost tare greu sa ne hotaram, pana am picat de acord cu sotu' n-am mai gasit ce voiam!

Totusi pe tripadvisor.com, review-rile nu sunt asa de nasoale -
http://www.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g303648-d604152-r8568522-Iberostar_Nessebar_Palace-Nessebar_Burgas.html
Om trai si om vedea ... sa ajungem noi sanatosi acolo si vedem ce se confirma si ce nu!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

Buna fetelr. Eu , sotul si fetita de 6 ani, plecam pe 28 iulie 2008, la Albena, Hotel Elitsa. Am luat bilete pt prima oara prin Ag Eurotravel TGV, si vroiam sa stiu daca sunt ok?
Si inca ceva - merge cineva in aceeasi perioada la Albena? Poate ne intalneam la Vama Veche.
Va pup.
Pa


"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Hermelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Mi-e si frica sa zic ca ne-am hotarat. A ales al meu Riu Helios din Sunny Beach, am cerut rezervare.
Of, am primit un prim raspuns...nu au locuri in perioada cu pricina, adica peste 25 zile

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana Claudia spune:

Hermelina-si eu cu sotul si cei2 copii tot la H Elitsa in Albena mergem dar plecarea e pe 16 iunie. Nu are de ce sa nu fie frumos doar e plaja. Pt familisti este grozav.

Roxana mami de Robert (18 feb 2008) si Catalin (5 iunie 2006)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hermelina spune:

Roxana - va doresc concediu placut si astept impresii la intoarcere. Numai bine.Te pup.


"Daruieste dragoste si vei fi binecuvantat cu dragoste"

Hermelina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Intrebare intrebatoare: ce sa aleg intre Azalia4* din Sf. C-tin si Elena si Kaliakra 4* din Albena?

Am trimis asa....in dorul lelii o cerere de rezervare ptr Kaliakra 4* sup ptr ca auzisem pe la voi ca e ok, si mi-a raspuns ca nu mai au locuri la 4* sup dar mai au o family in perioada care vreau( inceput de august) la Kaliakra de 4*, si ca cele 2 au restaurant si piscine comune. Am vazut ca mai exista un hotel Kaliakra si in Nisipuri, voi va referiti la cele din Albena, da?

Deci: ce sa aleg, Azalia sau Kaliakra, dar va rog, raspundeti-mi repede, ca maine trebuie sa achit avansul ptr Azalia. ( si sper sa mai fie liber si la Kaliatra)

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput