Bulgaria - impresii, drum, hoteluri (8)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Va rog sa ma ajutati cu o informatie: cum este situat complexul SOL (fost IFA) Nessebar fata de restaurante, farmacii, magazine, etc. Nu resusesc deloc sa gasesc nici o harta.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/tudorandrei" target="_blank">Povestea merge mai departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Am schimbat directia catre H Azalia din Ctin si Elena - problema e ca nu prea mai sunt locuri, cum de altfel anticipa camelia- am doar promisiuni pentru perioada solicitata.
Asadar astept...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anc@ spune:

Adriana mica

Complexul Sol este la vreo 2 km de nesebar, in directia Burgas. Practic, este cam izolat. Vis a vis de el sint citeva blocuri care au la parter ceva magazine. nimic spectaculos insa. Unul dintre hoteluri are o farmacie in hol. Restaurante dragute si magazine gasesti in Nesebar. In 5 minute ajungi cu masina. Exista si autobuze, dar nu stiu cum circula...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adriana mica spune:

Anca, multumesc pt promptitudine!
Asta m-a ajutat sa ma decid, preferam sa alegem o statiune mai "aglomerata" dar care sa ne faciliteze accesul rapid la surse de aprovizionare.

Adriana, mami de Tudor alias 'Dudu'(26sept2006)
Uite ce mare am crescut...
O raza de speranta...sau cum a venit pe lume Tudor

www.totsites.com/tot/tudorandrei" target="_blank">Povestea merge mai departe...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dari_Scumpi spune:

Dupa luuuuungi prospectii asupra ofertelor/hotelurilor din Sunny Beach, noi am ales Barcelo Royal Beach. Plecam pe 19 iunie. Ii multumesc lui BebeBeca pentru toate informatiile si amabilitatea de care a dat dovada, mi-am lamurit astfel mai multe chestii care imi erau neclare...
Impresii personale si de la fata locului voi relata in mod sigur la intoarcere. Sper sa fie un concediu placut, asa cum de-abia asteptam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Dari, concediu placut! Cu placere...

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Gata, ne-am hotarat: ramanem pe hotel Azalia din Sf. Constantin si Elena, acum urmeaza sa vad daca gasesc si camera family in perioada care vreau(sfarsit de iulie).

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LYADA spune:

Roxana C - azi dimineata, dupa ce gasisem ieri loc la Azalia, am mai intrat pentru o ultima verificare si pe booking.com sunt numai review-uri negative. ce gasisem pana acum erau ok.
Eu l-am rugat pe al meu sa se implice si el si sa mai caute dupa-masa asta, cu setul meu de criterii. Eu deja re-re-recitesc, nu mai stiu sa zic unde vreau
Va invidiez ca v-ati hotarat...Merge cineva la Sol-uri din 27 iunie?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Lyada, am citit si eu acum, si de bine ce ma hotarasem, acum nu stiu ce sa fac. Pe Tripadvisor si pe Holidaycheck scrie de bine de Azalia, chiar nu stiu ce sa fac, pana marti trebuie sa achit avansul. Tot acum am descoperit ca n-are mini club si pare-mi-se ca nici animatie.

Si am o nelamurire: pe factura proforma scrie camera dubla family. Pe nicaieri n-am citit ca au si altfel de camere, in afara de duble, asa ca stie cineva, sunt sau nu camere family la Azalia?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Va rog, spuneti-mi si mie ce deosebire este intre Kaliakra 4* sup si Kaliakra 4*? Din ce am gasit eu scrie ca au acelasi restaurant, piscine....etc, atunci unde-i diferenta, doar la camere?
A gasit varul meu locuri la Kaliakra 4* si s-a interesat si ptr noi, au camera family in perioada care vrem, ce sa fac, unde sa iau?
Initial am spus ca nu vreau in Albena sau Nisipuri, dar am tot citit aici despre Kaliakra, stiu ca voi spuneati de cel de 4* sup, totusi a fost cineva si la celalalt?

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput