Bulgaria - impresii, drum, hoteluri (8)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns corinaplesa spune:

Laguna Beach are sezonul asta AI, noi asa am luat la 41 euro/zi/pers. conform voucherului. Este hotelul vecin cu Gergana unde nu am mai gasit locuri.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Multumesc Corina!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Of, of, toata lumea s-a hotarat, mai putin eu. Inca sunt in cautari. De fapt nu ma decid intre cele 3.

Concediu placut celor care mai au putin pana pleaca! Sunt pe aici, va citesc.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nawel spune:

SALI,la ce agentie ai apelat ptr.Nessebar?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madairina spune:

Pentru cine este interesat poze Hotelul Arabela din Nisipurile de Aur facute vara trecuta.
http://good-times.webshots.com/album/559837731sdypsG
Noi ne-am simtit foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

quote:
Originally posted by roxana c.

Of, of, toata lumea s-a hotarat, mai putin eu. Inca sunt in cautari. De fapt nu ma decid intre cele 3.

Concediu placut celor care mai au putin pana pleaca! Sunt pe aici, va citesc.

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)




Nu esti singura, sa stii!
E clar, eu sunt DEFECTA!
Deocamdata, SE PARE, ca ne-am hotarat pentru Sunny Beach, amu incepe distractia ca nu stiu ce hotel sa aleg.
Ma uitam la Riu Helios, Riu Evrika, imi place mult si Majestic, dar asta nu are AI ... Poate il conving pe sot de Barcelo ...
Va ca in opinia celor de la Jeka, Riu Helios este "numarul 1 la servicii all inclussive in Sunny Beach"!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Neata!

Am facut un pas inainte: am renuntat la Obzor, a mai ramas Nessebarul. Si acum urmeaza alte cautari: care din cele 3: Palace, Bay sau Mare? Daca aleg unul din cele de 4*, Bay sau Mare, ma va caza la fata locului la unul din ele sau voi sti de aici exact la care?
Si nu prea inteleg cum sta treaba la Palace de vor fi si turisti cu demipensiune si turisti cu AI. Presupun ca sunt bratari de 2 feluri?


Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sali spune:

Nawel, este vorba de Eurotravel Targoviste.Uite aici:www.vacanteinbulgaria.ro.
Mie mi-a convenit si pentru ca sunt din acelasi oras cu mine si mi-a fost usor sa vb fata in fata cu ei( dupa ce in prealabil ii omorasem pe telefoane ).Au fost amabili de fiecare data, desi nu erau doxa de informatii.
Roxanac, cred ca stabilesti hotelul inca de la inceput, nu la fata locului. Asa mi se pare normal dar iti vor spune sigur de la agentie. Si pt ca nu te hotarasti intre Bay si MAre, alege Sol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana c. spune:

Nawel, am uitat sa-ti raspund: Voi intra in concediu incepand cu 28 iulie, (luni), dar voi lua daca voi gasi incepand cu 26 sau 27, cel tarziu 28. Poate ne intalnim!

Roxana,de Calin(9.11.2006),Ana-Maria(4.02.02)siOana(21.07.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bebe Beca spune:

Roxana, daca aveti buget bun, atunci luati Palace.

Ioana si Rebeca

http://community.webshots.com/user/bebebeca

http://community.webshots.com/user/bebeca2004

Mergi la inceput