Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (109)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

Vroiam sa pup si toti bebicii bolnaviori . Tinem pumnii sa se refaca rapid toti!

Si_Bv 152 e marime de copii :)
Poze noi cu Yannisa poti vedea aici si aici .


www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007


Mai unde ai tu 8 kg in plus???
Arati beton...lasa kg alea ca-ti pica excelent.
Yannisa e asa dulcica


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani ALEHIAM ,BIKMARIA !Sa fiti sanatoase,iubite si fericite alaturi de cei dragi!

Fetele,va invit la o cafea,o felie de tort,un pahar de tarie!



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

Danuta, Mad, Maria
sa fiti sanatoase, fericite si implinite alaturi de sotii si copilasii vostri dragi!

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

quote:
Originally posted by devylla

quote:



Mai unde ai tu 8 kg in plus???
Arati beton...lasa kg alea ca-ti pica excelent.
Yannisa e asa dulcica



Pai daca inainte de sarcina cantaream 46kg si acum cca 54kg sunt 8kg in +. Dar nu-i bai ca vad ca ziceti ca nu se vad, atunci o las mai moale cu dieta ca si asa ma infometez cam degeaba in ultimul timp. Si cum si voi spuneti cred ca tre' sa trec la sport, dar am o leneeee!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by devylla
Vreau sa stiu de ceapa...sa ii bag?Sau nu?Si cand pasez legumele,bag si ceapa la pasat?Am asa o retinere.



Ceapa .. da la fiert (acolo intrebai daca sa-i bagi, nu? ) si nu la pasat.

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Chiar, am vazut la tv o doamna de manca dimineata o chifla si jumatate + crema de ciocolata, la amiaza nu am prins ce manca, iar seara carne si slabise peste 40kg. Un dr explica, spunand ca seara mancand carne, corpul produce mai putina insulina si astfel se slabeste in somn. Sper ca nu am inteles gresit, daca da va rog sa ma corectati.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Am uitat sa va spun ca eu de azi nu-i mai dau deloc cereale. Pai de la cele 2 masuri din laptele de seara sa aiba atata energie oare? Plus ca la 1am i-am dat iar un bibe ca nu mai dormea, iar la 5am iar. Si asta nu cred ca s-a mai intamplat de la 3 luni.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinus_25 spune:

dulcetzii Alexia Cristina de mami Gema si papanashilor Andrei Gabriel de mami Valentina22 si Andrei David de mami Andreea_deea Sa fiti cu totii sanatosi si norocosi!

Danuta multzam de tort, ca eu tarie nu servesc, iar cafea rareori. Nu servesti si un ceai???
Petrecere frumoasa!

Alinus de Iulius Teodor (10.10.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

Sibv,Mad,Carpatina,Nana,Sabina,Rodica,gabitz,alina,Sim,Cecilia,
andrruzza,Devylla,Myral,Marunzika,betty,Yaia,Alinus va multumesc N-am primit niciodata asa de multe urari am ramas fara cuvinte(si asa nu eram prea vorbareata )
Va pup inca o data...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Carpatino, te iei tu de Maruntescu sau should I? Lasa ca ma iau eu, ca nu mai pot!
Mey Maruntescu, cum vine asta 54, 46? Ce numere sunt astea? Si mai bagi si cura, auzi la ea! Pai la mine sa veniti sa va plangeti numai cand aveti prefixe gen 6-7-8, asa, ca mine. Bine? Si-mi mai bagi si poze, asa, ca sa mor. Da' sa stii ca eu m-am uitat doar la fata si la strampii ei cu soare pe popou! Fain!
Si sa nu uitati ca e post, daaa? Aoleu, ati vorbit de tort, iar visez indience cu frisca la noapte! Ma, ce ma oftic e ca nu apuc sa le mananc in vis! Asa nici nu s-ar pune pe coapse!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput