Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (109)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns myral spune:

NANA sa manance Andrei dragul de el, cred ca e bine si atat cat mananca numai sa vrea , sunt sigura ca nu o sa ajungeti la tub. Daca te consoleaza cu ceva mai sunt si altii care nu accepta nimic si suntem si mai mari si sanatoase (sper).CARPATINA sa treaca tusea trandafirasului, cred ca e tare greu si cu serviciul, eu sigur nu m-as descurca.Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

quote:
Originally posted by carpatina

quote:
Originally posted by betty78

Partea nasoala este ca Mario refuza mancarea, cel putin masa de pranz....urla doar cand vede lingurita si isi tuguie gurita si pufaie. De dimineata nu a mai mancat decat jumate din masa de fruct, iar la pranz nu stiu daca a terminat 1/2 dintr-un borcanel de la hipp.


Pai na.. acu' ca l-ai "scapat" la bucate alese vrei sa fie bucuros cand se vede retrogradat la borcanel?
Multa sanatate amandurora!

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)



pa l-am retrogradat cand a refuzat si "bucatele alese" gatite de mine..... dar refuza orice


Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

La Multi Ani, mamicilor Alehiam, Danuta36, Bikmaria sarbatorite azi!!! Sa fiti sanatoase sa aveti numai bucurii si cat mai multe realizari.


Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns betty78 spune:

Si daca tot se vorbeste de kg...sa va spun si eu: am ajuns la 48.5kg, dar degeaba, ca tot atarna carnea pe mine si tot am celulita si in plus acum se vad si niste vergeturi pe fund .... si parca acum se vede burta si mai rau

Betty78deMario-Alexandru 16 aug 2007
pozele noastre
asa creste bebe Mario

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Alina, multumim mult!

La multi ani tuturor sarbatoritilor! 3 mamici sarbatorite azi, uau! La multi ani, Mada, Maria si Danuta! Tot ce va doriti sa se implimeasca, sa fiti sanatoase si iubite de bebelusii vostrii!

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Yaia spune:

Eu am scris mesajul anterior pe la 11, abia acum l-am adormit pe Tudor si am apucat sa-l trimit. Intre timp am intins niste rufe, l-am schimbat si distrat pe baietel, ca e cam marait azi, de la gingie. Intre timp a aparut si Carpatina cu vesti. Ce bine! Spor la slabit si la conversat pe alte graiuri, duamna! Pai eu acum nu am timp de nimic, stai sa vezi cand oi incepe si serviciul. Tu ma sperii rau. E drept ca acum noaptea imi termin de scris teza...greu merge, nici nu ma mai intereseaza asa tare, sincera sa fiu. Of, cica toate trebuie facute la timpul lor, dar sigur asta nu e timpul de scris teze...Lasa ca termin eu in cateva saptamani! (Sper...)

Irina, mami de Tudor Cristian (08.10.2007)
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by Yaia
3 mamici sarbatorite azi, uau!


Numai bine..poate ajunge si pana la noi o bucatica de tort...

Fetelor, mie sa mi-l trimiteti si p-alu' Maruntescu, ca ea tre' sa slabeasca, io nu.... bineee???

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Vroiam sa pup si toti bebicii bolnaviori . Tinem pumnii sa se refaca rapid toti!

Si_Bv 152 e marime de copii :)
Poze noi cu Yannisa poti vedea aici si aici.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Betty si cati cm ai la 48.5 kg?Io am ajuns la 54 insa ca si tine,atarna carnea...trebuie pus mana pe dvd-uri si muncit muschi...cand nush...

Mai,ma pregatesc sa ii fac dupa copilei.Vreau sa stiu de ceapa...sa ii bag?Sau nu?Si cand pasez legumele,bag si ceapa la pasat?Am asa o retinere.


Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Am venit repejor de afara ca e un vant ca-mi impingea carutul.

betty mooama ce-ai mai slabit. Pai cred ca acum poti intra in jeans aia frumosi cumparati inainte de sarcina. Deci te apuci in curand de bb2, nu?

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput