Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (109)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

quote:
Originally posted by bernix
nu folosesc decat un program al masinii de spalt, ca nu am rabdara sa citesc instructiunile pentru altele,


Spune merci ca e si spalarea inclusa in singurul program pe care l-ai citit.. Ce te faceai daca-ti picau ochii pe ala de clatit? Ar fi trebuit sa va imbracati numai in gri

=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani!
mami Madalina
mami Maria
mami Danuta

sa fiti sanatoase,sa aveti parte numai de bucurie, fericire si multa iubire din partea celor dragi

La multi ani!
papanasilor
sa cresteti mari, sanatosi si norocosi

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

La multi ani alehiam!
La multi ani danuta36!
La multi ani bikmaria!




mami de Rares Andrei (10.03.2005) si Stefania Maria (10.10.07)

http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

LA MULTI ANI FERICITI!!!
Maria,Dana si Madalina, sa fiti iubite,fericite si sa aveti parte de tot binele din lume



Jurnal de mogalneata-click login,user:septoct2007@yahoo.com ,parola o stiti.
www.flickr.com/photos/54445410@N00/" target="_blank">Japonia prin ochii unui amator


Sabina Y. si Erika(31 august 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pinacolada spune:

in legatura cu E Coli..la al mau i-a dat antibiotic, respectiv augmentin 2 saptamani si i-a trecut! sunt f pacatosi!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carpatina spune:

Absentez.. oarecum motivat... m-au incoltit astia la serviciu de nu mai stiu de mine, fac cursuri de franceza (in timpul programului)si de olandeza (o data pe saptamana, seara), ma duc la gym in pauza de pranz.. Evident ca sunt nemultumita de calitate in ceea ce fac.. stiu ca sunt prea multe, dar nu prea am ce taia de pe lista.

In plus, trandafirasul tuseste de cca 1 luna.. asa ca am ajuns la Zinnat.. pe care-l detesta .. un adevarat circ sa-l ia si sa nu-l vomite.

Vreau sa fiu slaba ca Maruntescuuuu... Cand zici ca mancai orez toata ziua.. orezul era fiert in apa si-atat, sau adaugai ceva condimente in el.. Si salata? Puneai otet/ulei?
Si la noi vant puterrnic... noroc cu multele kg, altfel n-as mai fi iesit pe strada.

Felicitari Yaia pentru rezidenta permanenta.. Cred ca o sa caut si eu o piscina pentru bb, de cate ori vad pozele voastre mi se fac pofta.

Papanash... am ramas impresionata de juniorul tau...

Roxana.. azi nu prea sunt in forma.. asa ca nu ma iau de tine.. uite o in schimb.

Nana.. a mea comoara mananca cel mai bine mar cu para. De la borcanel.

Multa sanatate tuturor, mamici si copilasi.. .. in special pe micutii bolnaviori.



=====================
Mami de Ioana (27.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns myral spune:

ALEHIAM DANUTA MARIA LA MULTI ANI! SA FITI SANATOASE NOROCOSE SI FERICITE!LA MULTI ANI SI BEBICILOR SARBATORITI AZI!Myral, mami de Elisa(30.08.2007) si Isabela(9.08.1997)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna si de la noi

vad ca nu aveti vesti foarte bune, multi pitici bolnaviori si mamici racite ,multa sanatate tuturor sa va faceti repede bine , sa treaca mai repede primavara asta, cu toti virusii ei, offf

Sim multa sanatate lui Stefan, poate trece si nu mai e nevoie de antibiotic, eu cand eram gravi, am patit la fel cu analizele, la un laborator a iesit pozitiv iar la altul negativ

Nana fluturasul si ma bucur pentru vestile bune, sa aveti pofta in continuare

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

Madalina, Dana, Maria LA MULTI ANI!

carpatina Eu sunt puturoasa la gatit, asa ca am luat risotto (cu legume, cu ciuperci) si eu adaugam doar apa. Deci nu era orez "gol golut" si mie chiar imi place; mai adaugam si masline negre la sfarsit.

Salata gata spalata si curatata la punga, ii adaugam putin ulei de masline,balsamico si piept de pui la gratar ori cate o conserva de ton. Dupa cum vezi nu am tinut chiar ca la carte fara toate cele, dar si asa a mers.

fug sa plimb fata, revin la amiaza ori la schimbul 3.

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

eu mai am de citit capitolul curent, dar s-a trezit Miru si treb sa papam sa iesim afara

va doresc o zi buna
sper sa recuperez diseara

pupici

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput