LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



La multi ani Adrian
Daria Elena
Adelina




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kissmam spune:

Buna fetelor! ce zi urata pana acum...sper sa se mai insenineze sa putem sa ne facem si noi plimbarea astazi
in ce priveste mancarea, printesa mea are zile cand sta cuminte si mananca ce ii dau si alte zile in care sincer nu stiu de unde isi ia toata energia..in zilele in care mananca bine parca si eu ma simt mandra de modul in care reusesc sa o hranesc..asta e.... pacat ca nu e mereu la fel. Sunt sigura ca NU exista bebei perfecti care sa stea fix la locul lor mereu cand primesc papica..poate doar asa din cand in cand si noi gata hop facem un filmulet cu ei sa il vizionam in zilele cand sunt la polul opus

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani sarbatoritilor de azi:
Adrian, Daria Elena si Adelina!






Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:


ADRIAN, DARIA si ADELINA

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

ADELINA
DARIA
ADRIAN

Sa fiti sanatosi, sa va bucurati de foarte multe clipe frumoase, sa fiti fericiti si norocosi.

Elena- si un milion de

Loradin- o pupam pe frumoasa de Ana. Frumoase pozici !!!
Paxela- o pupam si pe Deliuta.
Kara- bravo mami de Winnicu. Felicitari pentru tort. A iesit exact cum mi-am imaginat, adica superb. Si tortul lui tati surpriza a fost foarte frumos.

Apropo de torturi - azi am comandat tort pentru Ian si m-am gandit sa ii fac pestisorul din mica sirena. Abia astept sa vad cum va iesi.
Nu mi-ati spus daca va interesat nr. de telefon pe care vi l-am dat al lui Mihai care face torturi superbe.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Zadi spune:

Crina- am revazut albumul printesei de la 10 luni. E dulce, dulce si tare cumintica.

Mady- referitor la cum mananca Ian e un exemplu. Mananca toata portia si relativ repede adica in 10 minute maxim 15 minute papa tot. Ingrid il mai necajeste uneori si nu il lasa, se ascunde de el si ii distrage atentia. Cateodata trebuie sa ii dau si lui o lingurita sa o bage in castronel si vrea sa o duca la gurita insa nu ii reuseste inca. Tine lingurita invers si da pe el. Important este insa gestul, zic eu.

Dana-mami de zana si zan
Ingrid (25.12.2004)
Ian (16.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

LA MULTI ANI !
ADRIAN
DARIA ELENA
ADELINA


dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Adrian, Daria Elena, Adelina

Frumoase fetite mi sa facut chef sa fac si eu.....dar mai astept din pacate....mi-a placut cum se joaca Delia cu Teodora si cum se iubeste ea cu fratiorul ei iar veverita ma dat gata...
Ana e o dulcica dar tot nu am priceput care sunt cele 3 obiecte alese?..in afara de pix ???
Sanatate puiutilor bonaviori si mamicilor care au probleme de sanatate.
Winnicu si tortul ei au fost dulci foc..pacat ca era necajita puiuta mica.
Fetelor m-au apucat melancoliile...am emotii...cum o sa ma simt miercuri daca deja de sambata sunt varza?
Un gand bun pentru voi toate si pentru vorbele frumoase scrise pentru puii vostrii.
Sanatate si o seara linistita tuturor.



Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loradin spune:


La multi ani Adrian,Daria-Elena si Adelina!!!!!

La cat mai multi anisori!!!!



Va multumesc mult pentru aprecieri! Ca sa fiu sincera cu voi nici nu speram ca o sa aveti timp si de pozele noastre.Am un mare regret .Acela ca nu i-am dedicat si eu copilului meu niste randuri de ziua ei.Dar pentru ca " mai bine mai tarziu decat niciodata" am sa o fac acum.

A trecut mai mult de un an de cand viata noastra a capatat cu adevarat un sens. Un an nici foarte greu nici foarte usor. Am plans,am ras ,am trecut prin momente de disperare dar in final am reusit.Te avem acum pe tine dragul nostru pui.Esti tu ,cu mirosul tau,cu rasul tau,cu nazdravaniile tale.Nu ne putem imagina viatza fara tine nicio secunda.Esti exact cum te-am dorit si cum ne-am rugat Domnului sa fii.Nu ne puteam dori mai mult.Am vrea sa stii ca te iubim cu toata fiinta noastra.Ne trezim cu tine in gand ,adormim cu tine iar in timpul zilei desi nu suntem langa tine fizic simtim ca sufletul l-am lasat acasa.Asa ca ...draga noastra draga...ne rugam zilnic Domnului sa te aibe-n paza,sa te tina departe de rele,de boli si de tot ce ar putea sa-ti aduca suferinta.Mami cu tati te pupa dulce pe obrajori si-ti ureaza(chiar daca cu putina intarziere) LA MULTI ANI!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdutah spune:



La multi ani !!!
Adrian, Daria Elena, Adelina



Magda Matei 9.04.2007

Mergi la inceput