LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Adrian!!!
La multi ani, Daria Elena!!!
La multi ani, Adelina!!!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Daria AdelinaAdrian sa crestei mari si sanatosi

am pus si noi poze noi aici

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Daria, Adelina, Adrian

Imi pare rau ca atatea albinute si atatia bondarei s-au imbolnavit! Sper sa treaca cat mai repede perioada asta cu viroze.

Vazut poze cu aniversari! Frumusele torturi, dar mai frumusei copiii! Se apropie si la noi, AMR 2 zile.


Am fugit sa termin treaba, ca azi avem socializare de la 10,30.



Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

La multi ani, Adrian, fiul nostru scump, sa fii sanatos si iubit!!!
Ai venit pe lume intr-un moment dificil, cand ma trezeam in fiecare dimineta cu lacrimi ....Adunasem in mine atata tristete pentru ca tati nu era cu noi si nici nu avea sa fie nici la nastere... ci peste 2 luni?!A fost o gluma proasta ce s-a transformat in cosmar si tati a trebuit sa plece undeva de unde nu se stie singur daca te mai intorci...Cum aveam eu sa merg mai departe?Nu aveam curajul sa iti vorbesc in burtica, ma durea singuratatea si cea avea sa urmeze, plangeam inainte sa plec de acasa la servici si ma rugam la Dumnezeu sa fie bine cu toti 3. Aveam remuscari ca sigur o sa fii un copil trist....A fost greu, dar a meritat.Pentru noi esti perfect!!Ne-ai schimbat viata in bine si sigur decand te avem suntem ca si cum ne-am nascut dinnou.

Acum a trecut toata tristetea, ai sters-o tu !Te iubim din cap pana in picioare, fiecare gest al tau..Ne place cum seara te cuibaresti la noi in pat si stai intre noi si iti impreuni manutele, ne place cum ne strigi, zici si mama si tata, dar se mai intampla sa-l strigi pe tati ma-ma iar el se uita socat la tine, ne place ca esti un copil foarte vesel si sociabil, foarte precoce, mergi de la 9 luni, ai 4 dintisori si 2 coltisori deabia iesiti...esti incapatat, mananci ce vrei, te joci cu ce vrei si umbli prin toata casa si cotrobai...Adormi cu capul pe noi si ne iei de gat, ce mai esti adorabil...Te sarutam dulce minunea noastra si multumim lui Dumnezeu pentru darul sau.


LA MULTI ANI STEFAN, ALEXANDRU,SEBASTIAN!!!

LA MULTI ANI DARIA ELENA SI ADELINA!!!

Multa sanatate la copii si parinti.

Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

La multi ani STEFAN, ALEXANDRU si SEBASTIAN!

La multi ani ADRIAN, DARIA ELENA si ADELINA!

Sa va dea Dumnezeu multa sanatate si intelepciune!


Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Alexandtru, Sebastian, Stefan

Adrian, Daria Elena, Adelina

Sa fiti sanatosi si sa aveti o viatza minunata!


Imi pare tare rau ca sunt iarasi bebei bolnaviori. Va dorim sanatate si sa va faceti repede bine.

Vazut poze frumoase aniversari, din pacate unii bebei au fost bolnaviori si nu s-au putu bucura din plin. sa treaca viroza si sa fiti bine.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Stefan
Alexandru
Sebastian

Adrian
Daria Elena
Adelina

Sa cresteti mari, sanatosi si sa umpleti viata parintilor numai de bucurii.

pentru toate albinutele si bondareii bolnaviori. Sa va faceti repede, repede bine si sa va bucurati de primavara frumoasa.

Vazut printese mici la aniversare frumoasele. Si ce mai tortulete au avut!!!






Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

Alexa - ce puiutzi dulci ai!!! pe amandoi.

Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

Elena.20006 si multi pentru tine. M-a impresionat ce ai scris tu acolo despre puiul mic!

Mady, nici Thea nu mai vrea sa stea in scaunul de masa. Au ei alte treburi acum. Eu nu stiu daca gresim sau nu noi cu ceva, dar chestia e ca nici perfect nu le putem face pe toate, chiar daca am dori.

Am vazut poze cu sarbatoritele mici si dragute foc! Mici domnisoare, ce mai!




Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

Am vazut pozele cu Ana de Loradin si Delia Paxelei. Niste scumpele. Numai pozele le mai vad si eu linistita ca se uita si maria cu mine altfel trebuie sa pazesc butonul de inchis ca-mi inchide calculatorul cand nici nu ma astept.

Si ieri si azi mi-a facut o surpriza f placuta mancand putin mai mult ca de obicei si fara prea multe mofturi deci am inceput cu bine saptamana. In rest e o dulcica, imi aduce jucarii sa ma joc cu ea, imi da sa mananc firmiturele cazute pe masuta ei, imi da si suzeta ei numai sa stau acolo si sa nu o culc la pranz... si murim de dragul ei.

urez si eu LA MULTI ANI! sarbatoritilor de astazi respectiv 10 martie (07:50) Adrian , Daria Elena si Adelina . Sa fiti sanatosi , frumosi si voiosi.

Va pup, o zi buna ca am la treaba......

Mergi la inceput