LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 17

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


La multi ani sarbatoritilor de astazi!!
Luca Andrei
Eduard Ionut
Andrei Bogdan

imi pare rau pt piticii care sunt chinuiti de dintisori...noi stam cam asa la un an:
-9.5kg
-74cm
-8 dinti
-3sferturi de masea
-juma' de masea
-un sfert de masea
-un copil mergaret numai cand vrea
-un copil care cateodata papa ff bine, dar si reversul medaliei, cateodata f prost...Merg pe ideea ca si noi avem zile proaste dar si piticii, mai ales ca ii chinuie dintii cateodata...

A, ce a mancat f bine intr-o zi: un polonic de urzici si un polonic de ciorbica de loboda, cu orez, leustean si bors...nu se mai oprea...Asa ca azi bagam un bis la urzici.
A, e fan rosie, ceapa verde si usturoiOricat de tare ar ustura-o, e cu ochii rosii dar rontaie in continuare...trasatura de fam. ca si noi suntem disperati dupa asa ceva.



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:



Kitty super tare mica motociclistaaaaaaaa!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Aaaani, Eduard!!!!

La Multi Aaaani, Luca!!!!


La Multi Aaaani, Andrei!!!!

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

multumim tuturor de urari, noi ieri am avut un mic tortulet la mamaie, un mic tortuleta acasa si maine marele tam -tam , turta tava mot si tunsul
Luca Andrei
Eduard Ionut
Andrei Bogdan
sa fiti sanatosi fericiti si norocosi

iunia

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annmary77 spune:


Zadi-intrebare- poate folosi si altcineva numarul respectiv de telefon?(al domnului care face torturi?)Si inca ceva- face orice forma vreau sau doar din imaginatia lui?pentru ca eu cam stiu cum as vrea sa fie tortulas vrea sa arate cam asa (scuze pt desen dar le-am facut acum in graba, pt ca denis are o albinuta de care e atasat si cu care doarme,impreuna cu un urs albastru(credcel putin ca e urs si nu maimutica)deci astea ar fi pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annmary77 spune:


Zadi-intrebare- poate folosi si altcineva numarul respectiv de telefon?(al domnului care face torturi?)Si inca ceva- face orice forma vreau sau doar din imaginatia lui?pentru ca eu cam stiu cum as vrea sa fie tortulas vrea sa arate cam asa (scuze pt desen dar le-am facut acum in graba, pt ca denis are o albinuta de care e atasat si cu care doarme,impreuna cu un urs albastru(credcel putin ca e urs si nu maimutica)deci astea ar fi pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
ANA DELIA
IULIA ANTONIA
RAYAN
ANA MARIA ROBERTA
SA CRESTETI MARI, SANATOSI, CU MULTE REALIZARI SI BUCURII PENTRU PARINTII VOSTRI!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Multa sanatate bolnaviorilor

Noi am scapat de antibiotic... dar inca au muci si le curge nasul.
Marti mergem iar sa-i verifice si, poate, sa le faca vaccinul.

kk mirositor acru... e posibil sa fie de la secretiile din nas, gat... care ajung in stomac. De aici se strica si la burta si miroase si asa urat.





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns stefimic spune:

LA MULTI ANI!
LUCA ANDREI
EDUARD IONUT
ANDREI BOGDAN
SA CRESTEI MARI, VOINICEI, SANATOSI SI SA ADUCETI NUMAI BUCURII PARINTILOR!

cata mami de STEFAN(9.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:


La multi ani fericiti
Luca Andrei, Eduard Ionut, Andrei Bogdan!




Stefanyia sper ca doar energia debordanta a lui Carl nu-ti permit sa mai scrii pe forum.nu am nici un nr al tau din Ro ca sa te sun si chiar ma ingrijorasem.Dar se ved ca totul e bine

Elena si la noi la fel e ..cu agatat de pantaloni de zici ca face parte din croiala si kk moale...si eu cred ca e de la canini a se vede gingia alba.La bilant d e! an nu am fost...o sa vedem miercuri cum e si dam de veste.
Pisikuta si al meu e campion la numarat petricele din parc si murdarit cu tarana de aia stau cu Touch-ul mereu in buzunar.
Kissmam baga mesaje scurte si dese...gen "buna ce faceti?noi bine..." ca sa treci de primele 10 mesaje care sunt moderate.Apar tarziu mesajele tale si la paginile unde ai scris iar multe mamici nu au timp sa se uite si in urma.Sper sa ai nopti mai linistite.
Noi ne pregaitim de zor de motz si vreau sa o intreb pe Aliona.."tu ai pus usturoi pe tava fetitei sau mi sa parut?ce semnifica?"
Acum ma bag la bucutareala desi sunt varza ca am fost la dentist si amavut si o extractie in programul "artistic"
Noapte buna si un weekend minunat.
Acum am terminat de citit si revin...
Karra multa sanatate si voua si lui Winni.Sa se faca bine repede.
Selene sanatate multa in continuare.E drept spitalele de copii sunt deprimante. si nu as dori nici dusmanilor sa ajunag in spital cu copilul.Sa dea DD sa fie ultima data in spital in viata asta.
Din pacate si Gabi78 e in spital cu Tudor pus pe perfuzii .maine mai vb cu ea sa vad cum se simte.
Andra esti o mama eroina iubitoare si ai toata admiratia mea.Mesajul tau parca era continuarea la ce as fi avut de scris daca as fi avut mai mult timp.
Dar cum zice si Selene..scuze dar tre sa stau mai mult cu printul meu iubit.


Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput