LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (76)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

A trecut! a fost o zi frumoasa, dar obositoare pentru toti. Am sa pun poze maine, acum nu cred ca mai am energie.

Multumim pentru urari, pentru gandurile bune!
Iunia, multumesc de mesajul de acum un an si de poza, a fost o surpriza frumoasa!

Am fetita mareeeeee!!

Azi din nou chefuim!
La multi ani Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

Dar ce credeti? Am putut sa dorm? am pus poze!

Giulia - un an!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns martutza spune:

Multumim pentru urari, pentru gandurile bune!
Iunia, multumesc pentru mesajul de acum un an si pentru poza, a fost o surpriza minunata!
Raul felicitari pentru primii pasi.Pana la urma faci pasi pentru ceva ce merita...nu asa ...de amorul artei ca altii...

La multi ani Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!
LA MULTI ANI CRIA_BV! SA FII SANATOASA,NOROCOASA SI IUBITA.FIUL TAU SA-TI ADUCA NUMAI BUCURII.

Ieri a fost un mic party in familie dupa ce am venit de la dentist .victor a avut un tort cumparata si a incercat sa stinga lumanarea cu mana...noroc cu verisoara care stia ca se sufla.o sa pun pozele de ieri si pe cele de sambata cand facem chef mare si taiem si motul ...cam pe luni,marti ..depinde cum imi revin de repede.

Am vazut pozele cu Maria cu par,Maya cumintica in leagan si al pozat,Ilinca,Adrian si Giulia sarbatoriti si am adormit cu imagini fermecatoare in ochi.Sa ne traiasca puiutii sa-i vedem la casa lor realizati.Victor numai sta o clipa.Nu prea am poze reusite cu el pentru e mereu contracronometru in jurul mesei
O zi minunata tuturor.

Marta mama lui Victor Mihai 12.03
Varsta lui Victor
Victor Mihai

Asa s-a nascut Victor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ddana spune:

La multi ani, Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!

"People who say they sleep like a baby generally don't have one."
Dana mamica lui Dragoselu' - 20 martie 2007
Cum mi-am petrecut inceputul lumii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kitty spune:

La multi ani Cria_bv , sa fi fericita si fiul tau sa-ti aduca numai bucurii!
Mor de rusine ca numai acum mi-am dat seama ca e ziua ta, dar m-am luat cu aniversarea noastra si nu m-am mai uitat pe lista de mamici.

Felicitari noilor mergareti!!

Aliona, m-am uitat la poze, mi-a placut ca se vede ca ati migalit la detalii, Ilinca e o frumusica!

Kitty, Raul 25.05.1999 si Giulia 12.03.2007
Poze
slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paxela spune:

Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta sa cresteti mari si sanatosi sa aveti parte de tot ce e mai bun
Cria sa fi sanatoasa si iubita sa te bucuri de comoara ta

Delia sa ne traiesti printesica noastra mica, sa cresti mare si sanatoasa sa fi fericita si norocoasa

doamne ce a zburat timpullll 1 annnnn, 1 annnn deja a trecut 1 an , paraca ieri priveam la cele 2 liniute, parca ieri am nascut si deja a trecut 1 an......
acum un an pe vremea asta inca eram calma, peste cateva ore luam pastiluta de inducere , la 3 urma sa merg la dr sa vedem daca e de nascut astazi, si la 18,00 venea pe lume printesica, desi facuse tati ceva matanii sa nu se nasca intr-o zi de marti 13,

Alexa, Ana Delia(13.03.07) si Silviu Ionut( 27.11.04).......poze,poze2006, Poze printesica ,
www.totsites.com/tot/anadelia" target="_blank"> Site printesica , varsta Delia , varsta Silviu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elena.2006 spune:

LA MULTI ANI Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!!!

In ciuda tuturor superstitiilor, sunt sigura ca o sa fiti mandrii ca v-ati nascut in 13, si o sa aveti parte de tot ce e bun in viata, asta vi-o spun pentru ca si eu sunt in 13 si am avut parte numai de bine, deci sa fiti iubiti, sanatosi si sa fiti alaturi de cei cae v-au dat viata.

Am vazut si noi poze cu sarbatoritii si mai asteptam ca nu toti si-au facut aparitia, oricum toti sunt scumpi si minunati.

Marta m-a emotionat mesajul tau



Adrian bb de Elena M. (10.03.2007)
Atit de mare
PozeI
Filmulete Poze II

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani fericiti pentru:
Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!


La multi ani, Cria!


Kitty, sunteti o familie superba, poza Giuliei cu tatal ei e super...sa stii ca am sa-ti fur ideea cu buburuzele mici de pe tort ca ma tot gandeam ce figurine sa fac pt. tortul stefaniei

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenefr spune:


La multi ani sarbatoritilor zilei de 13, care nu-i cu ghinion ci cu mare fericire pt parintii piticilor!!
La multi ani!!
La multi ani Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta!


La multi ani, Cria!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:



Ana Delia, Iulia Antonia, Rayan, Ana Maria Roberta
Ss fiti fericiti si sa le aduceti numai bucurii parintilor.


Cria .

Aliona – ce flori frumoase a a vut Ilincuta de ziua ei!!! asa fata asa flori.... Se vede ca i-a placut petrecerea, ca-I zambareata prin toate pozele.

Kitty – superba domnisoara ta la un an. Si are niste okisori si niste gropite ..... numai bune de pupacit.

Doamne si ce mici erau acum un an!!! Super idea Iuniei cu pozele din primele zile. Si eu ma uit mereu prin pozele Mayei din primele luni si nu-mi vine sa cred cat de mult s-a schimbat. Pthiuuuu ce repede trece timpul.

Tzuna Mariuca frumoasa. Ce fericita e cand iti da si tie sa mananci de la ea!!

Felicitari Raul pentru primii pasi.




Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput