Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (27)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

merg si eu in pat langa sot...ca de 3 zile am dormit in sufragerie ca era racit...am evitat sa stam "bot in bot",macar sa nu racesc si eu ,care sunt toata ziua cu copilul

Stiam eu ,dar m-a derutat chestia cu"noua pe la voi";oricum Tobia e un scump;In cazul asta bine ai revenit

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns popbianca spune:

Somn usor!

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simonicutza spune:

quote:

Stiam eu ,dar m-a derutat chestia cu"noua pe la voi";oricum Tobia e un scump;In cazul asta bine ai revenit

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)



pe vremea cand am intrat eu nu erau asa multe mamici aici,ptr. marea majoritate sunt noua

Simo fericita de TOBIA 12.12.2007

http://www.flickr.com/photos/12428784@N05/show/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lala_D spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

buna si de la noi

eu am intrat doar sa va salut si sa va spun ca o perioada nu voi intra. nu s-a intamplat nimik rau, pur si simplu simt ca trebuie sa iau o pauza, ca nu mai "apartin" aici....
va doresc numai bine, bebei sanatosi si frumosi!! voi mai fi si eu pe aici "in umbra" din cand in cand!!!

restul fetelor cu care am tinut legatura pe mess vorbim in continuare!!

va pupam pe toti si eu si Iasmi!!!

o primavara frumoasa!!

intr-o zi vom reveni!!


.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007




eu imi cer scuze daca te-am suparat nu a fost cu intentie , zau . Pup fetele si te vreau inapoi

O zi excelenta !
Lala.


Fratele mai mare!
Baby Andrei ! (27.12.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g24hit spune:

neata
fata mea de doua zile vrea sa stea in funduletz.daca o tin in brate ea se ridica ....si face scandal daca nu o las sau nu o ajut!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Buna dimineata.Daca doriti poftiti... De 11 ore nu a mai primit nurofen si nu mai are febra .. dimineata nu i-am mai dat... astept sa vad daca i-a trecut de tot

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata fetele

am zis ca nu mai intru, dar cand am vazut ce s-a "iscat" m-am gandit sa clarific situatia. NU SUNT SUPARATA PE NICIUNA DIN VOI!!!!, nu m-am retras pt ca ati avut voi alte pareri decat mine, doamne fereste, ar fi fost anormal sa gandim toate la fel!!!

adina, lala, cami, sunteti niste dragute, nu m-ati suparata cu nimik, din contra ati avut tot timpul numai sfaturi bune pt mine!! va pupic. sper sa nu fiti voi suparate pe mine!!!

oricum sunteti toate niste dragute!!
dupa un timp voi reveni, nu stiu cand dar sigur o voi face!!!
va doresc numai bine si bebei sanatosi si cuminti!!!



.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

Buna dimineata!!
ploua,ce vreme urata!!azi stam in casa

Ank, ce bine ca e ok bb acum si ca nu mai are febra

si Iustin a avut febra aseara 37.7 dar am rez. cu Nurofen,peste noapte l-am verificat si era bine,ii scazuse;


AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amy26 spune:

quote:
Aaaa...si dimineata am fost cu copiii la impartasit,iar pe Amira am luat-o in wrap. Va dati seama cum se uitau babele la noi. Ce si-or fi zis? "Bietul copil,bine macar ca a avut ma-sa bani macar de-o bucata de panza"









AMY si IUSTIN CRISTIAN(07.11.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

quote:
Originally posted by popbianca

Buna seara!In primul rand salut nou-venitele:Mihaela cu Roberta respectiv Simona cu Tobia(tu n-ai mai fost pe aici? la un mom.dat mi-aduc aminte ca mai exista un bebe Tobia...este acelasi?)Am fost la voi acolo la Lago di Garda odata ...a fost foarte fain -mi-aduc aminte cu placere
bbyasmi sper sa-ti reconsideri pozitia si sa revii,sa fii activa pe forum; chiar imi facea placere sa te vad seara(noaptea)p-aci ,sa aflu cum si ce a mai facut micuta ta precoce,sincer sper sa te razgandesti!
Roxxi80 pupici micului crestin!stii cum e ...pofta vine mancand...asa si cheful!Si Ana ,dupa noaptea cu botezul,si-a dereglat programul,dar revenirea la normal a durat 1 saptamana
Ellis,ferice de tine...la noi nici iesirea la cumparaturi nu e intotdeauna reusita,si orice pers.infara de mama si tata trebuie sa stea la distanta -nu o pot lua in brate ca face un scandaaaall!Ea inca nu a petrecut noapte altundeva decat acasa la ea in patut;mi-e si frica sa incerc
Ank83,dorim sanatate lui Raul !admir dr.,ca nu a sarit la antibiotice ca a mea ...

mami de Ana-Sofia(15.11.2007)




Bianca, eu cred ca am sa mai incerc pt ca nu pot sta legata de casa, mai ales ca vine vremea buna; sper sa se acomodeze si ea ca mai creste, mititica si sa nu ne mai sperie asa.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput