Piticlontzi de iulie-august 2004 (248)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

LA MULTI ANI, TUTUROR MAMICILOR!!!!!
...o dedicatie speciala pentru toate:)))
http://www.youtube.com/watch?v=4UUr5FuxF5w
pupicei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Gorodica, stem mari fani, vom veni la toate concertele !
E o dulce si o mumoasa si e talentata foc !

Merg sa conving caprita sa se joace aici, sa i pot aranja din jucariile nefolositoare

Duminik faina tuturor !



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns philip spune:

pai, daria, nu l-ai vazut cand juca poker la las vegas :)
gorodika e super, multam fain

philip&andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carmenp spune:

la multi ani, alice si corina! la multi ani, ionu de miel&pescarus!
vazut pozili cu giulika, uka si filmuletu` cu goridca, pupam in grup
olivia, putzica are ilinca si nu pasarica ca se bulverseaza cupilu;))


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanaz spune:

buna dimineata!
sunt tare obosita azi, nu prea stiu de ce... dar cred ca e astenia de vina
asa ca ma apuc sa ma uit la poze.. sper sa imi treaca!
Anca sanatate multa Biancai, sa treaca rapid conjunctivita.
Oliv voi cum mai stati cu treaba, tot asa aglomerati?
Lia cred ca ii poti explica frumos ca daca nu se vinda masina asta nu o puteti lua pe cea noua... si sa i-o tot lauzi pe asta succes.
o saptamana usoara tuturor!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szivarvany spune:

Buna dimineata !~
Si eu incep saptamana cu o veste buna pt mine si uokiul meu, la inceput de mai vine o echipa de doc la Oradea, tot de dincolo si vor opera in grup, asa k sunt, nu fericita, ci extra optimista si incantata si stiu k , cumva va fi :-)
In alta ordine de idei, am dus cupilu` la gradi, saptamana asta o duc la salina artificiala din oras ... sa vedem ce zice, iar inspre vara o duc 10 zile la Praid. Asta asa, k plan de bataie :-)
Atat de pe frontul de vest.
Voi ce faceti, cum sunteti ???

Si nu in ultimul rand, poate mai trece pe la noi, Naomi Ioana !

O zi faina tuturor, sunt prin zona ...



Daria & GIULIA(2004 08 16) arta la 3,4 ani Alba ca Zapada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns leeloo2004 spune:

Neata fetele!

Azi voi fi mai scurta - nu sunt in toane foarte bune, in principal din cauza vremii de afara care ma deprima...

Pup pe toata lumea!

Gabriela 29+ cu si Stefan David (8 Iulie 2004)Poze

Giving is the secret of a healthy life. Not necessarily money, but whatever a person has of encouragement and sympathy and understanding
John D. Rockefeller, Jr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani mamicilor!

Eu ma pregatesc de plecare...azi dimineata o masuram pe Barosana sa vad daca imi incape in valiza...mi s-a facut deja dor de ele si nici macar n-am plecat!

Papadie, sanatate multa de la noi! Eu va urez ca oata cu primavara asta sa scapati de toate belelele, ca prea s-au strans pe capul vostru!

Daria, ma bucur de vestea buna. Vad ca incepeti sa faceti planul de bataie pentru vara asta...

Am admirat pitici frumosi, Luca, Giulia si Mariuca de la Iesi!

Lio, Maria a facut crize cand a vazut ca lipseste masina ...si o dusesem numai la spalat...Dar i-am zis zi de zi ca dam masina asta ca e veche si cumparam alta noua si lucitoare...am luat-o aceeasi culoare si nu a zis nimic...i-a placut cand am plimbat-o cu ea la maxim!

Roxy, sa treaca astenia!

O saptamana super sa avem! (eu tocmai am aflat ca au piscina si sauna la hotel in Bristol!)

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns g_ioana spune:

Neatza,neatza..maaamaaa ce vreme ie,se vede ca pleaca Cristalina cu avionul:)))))
Noi suntem bine,am avut un week-end odihnitor in exclusivitate feminin,mandra mi-a facut un pic de febra,vreo trei seri la rand,in rest era ok..asa ca sambata dimineatza am fost la doctor,a analizat-o si pe o parte si pe alta..cica are o usoara viroza..io normal ca noaptea n-am dormit ci am pazit-o...duminica am fost la teatru cu prietenul ei...am primit de 8 martie o pereche de pantofi supermisto...acu' ma odihnesc la servici...
Daria am vazut pozele de la serbare,foarte foarte frumoasa Giulik mie imi pare destul de ok imbracata....la mare nu mergeti?
Vivia l-am admirat pe Uka in piscina,intreg familionul...cu comentariul de rigoare "vezi ti-am zis eu,numai tu nu vrei sa o lasi la piscina!"...ai facut mucenici???
pupicei si buna dispozitie la tot poporul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ema spune:

La multi ani,doamnelor,sa fiti iubite si fericite.
Noi suntem bine,Ricardo a mers astazi la gradinita...abia ieri a terminat antibioticul,i-a priit statul acasa,a inceput sa manince...noh,sper sa nu se intoarca otita.Daria,cum e dupa ketof...mai precis voiam sa intreb...Giulik nu e somnoroasa?,stiu ca da somnolenta...as vrea sa-i dau si eu lui Ricu si pentru o tuse care nu mai trece de vreo doua luni...desi cica nu ar fi nimic pulmonar...si ptr. niste bubite mici mici pe care le are de multa vreme.da mi-e ca el si asa e adormit dimineata,sa nu-l blegesc de tot.
In alt ordine de idei am avut pe mama in vizita patru zile...cit am incercat sa o tin departe de adevar,a chemat-o mario de urgenta.Imi pare foarte rau ptr. asta,dar probabil in locul lui as fi procedat la fel.Eu am sistat chemo si acum fac 10 zile de radio...si gata.Inca nu zic hop...insa macar nu mai tre sa suport oribilitatea aia care oricum face bine la ceva da strica altele.Cam atit ama vut de zis...va pup.




Mergi la inceput