Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (101)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Roxana n-or fi ele mari problemele, dar sunt ale tale, prin urmare, conteaza. Si mie mi-e jena sa spun de tusea lui Rares cand stiu ca sunt alte mamici cu probleme mai mari, dar am si eu momente cand ajung jos de tot. Pai daca n-as ajunge jos, cum mai m-as ridica?

Ank ma bucur pt. vestile bune. Stiam eu ca n-are nimic flacaul

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

La Multi Ani, Teodora!

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

annisia,uite aici un site super cu rochii,lenjerie,pantofi si tot ce e nevoie:
http://www.onewedding.co.uk/wedding-dresses/?page=4





_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

La multi ani!
Teodora
iti doresc sa fi sanatoasa,iubita si fericita,sa te bucuri de Mihutu alaturi de cei dragi.

tuturor sarbatoritilor de azi



Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Diwana cred ca e ceva alergic...dute la un alergolog precum a spus si Sabina...aici sant o gramada de copii alergici.

Alina multumesc.

Rox antibioticul poate da "tulburari"nervoase precum si somnolenta.





Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

mai un site cu rochii super:
http://www.confetti.co.uk/article/view/10050-7787-0-Sophia_Tolli_2008_Designer_showcase.do

eu am luat modelul si o fac rochia,nu o i-au gata facuta ca e mai scumpa,in plus poti sa ii mai adaugi tu ceva daca vrei sau sa o schimbi dupa bunul plac,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cecilia L spune:

Mai fetelor,nu credeti ca lipsesc cam multe mamici???????????

Maqda, unde esti??????

Maria, felicitari pentru dintisor, pupam micuta Teuta

Nana

Noapte buna

Cecilia si bebe Cristian Matei(07.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Ali, nu stiam ca da si stari aiurea, poate ca e de la antibiotic ca e ceva cam catre.

Diwana, foarte frumos spus.

Eu inchid, nu ma culc, dar simt ca nu mai pot. Andrei 38.5 si plange si acum, nu vrea sa doarma, desi i-am dat si Nurofen. Alex bazaita, tot tuseste si isi provoaca voma. Noapte buna!

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Sabinule, eu inteleg ce spui tu si crede-ma ca nu i-as face nici un rau copilului meu,insa din a-i pune IV cu glucoza si sonda, aam preferat sonda. De IV am oroare unu la mana ca le ia o suta de ani sa gaseasca vena ptr ca e f mica, si de aici chin si urlete si plansete, iar glucoza e apa cu zahar, si 2 la mana, a mai avut IV cu glucoza pus, branula a iesit din vena , asistenta nu a vazut, si toata glucoza s-a dus pe sub piele, s-a umflat mana, umar pana la gat si a facut si o rana pe exteriorul palmei, rana care acum s-a transformat in cicatrice cu care va ramane toata viata.
Frica noastra cea mai mare de nemancare este scaderea glicemiei si de aici reaparitia spasmelor, asa ca nu il puteam lasa nemancat.
Sa dea Dumnezeu ca pastilutele date azi sa isi faca treaba si sa scapam de sonda cat de curand. Atata timp cat medicii apeleaza la sonda asta aici, ma gandesc ca stiu ei ce stiu.
Altfel, gandind la rece, ti-am spus de ce am acceptat asta.
Ce n-as da sa nu fie nevoie niciodata de ea. Ar fi totul mult prea frumos! Incerc sa ma incurajez si sa ma conving ca fac ce e bine ptr puiul meu.
Te pup si-ti multumesc de sfaturi, oricand binevenite.

Pupici si multumesc mult tuturor ptr grija voastra.

Nana, Andrei Stefan ( 26.09.2007)


Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Da, doamna Carpatina. Cu ce te pot ajuta?
Nana, ma rog pentru voi sa fie bine.


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput