Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (101)

Raspunsuri - Pagina 13

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Maria, felicitari pentru dintisorul Teutzei.

Citesc din urma povesti cu bunici. Ce sa mai zic...Greu nenica. La mine iar era sa plece mama azi trantind usa dar s-a calmat.

Doamne ce sueta a fost aseara. Ce am ratat!

Bernix, pai incearca sa gasesti ceva mai lejer ca job. Mai vorbim noi.

Nu mai pot sta, urlete peste urlete.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Melaniatud, uite aici; scrie pe prima pagina sub poza lui nea ala...

http://www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Fetelor, ce ziceti de rochita asta? Caut pentru gajica lu' Robert si nu m-a dat nimic pe spate pana acum. Aveti ceva ponturi bune???

http://www.magicbride.ro/rochie-de-mireasa/12-Angel


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, lipsa apetitului e de la antibiotice, dar nervisorii in fund de unde sunt? Ca nu mai am rabdare deloc cu ea.

Diwana, eu nu am mari probleme si ar trebui sa imi fie rusine ca ma vait mereu. Doar o zi mai grea, sunt cam obosita si nervoasa si zilele cu Alex acasa ma termina, mai ales cand e bolnava si maraita. Eu nu cred ca e vreun defect, nici nu stiu la ce te gandesti. Pneumococul ala insa e de verificat. Nu mai stiu ce analize se fac, vorbeste cu un dr. Pupic si sa auzim de bine de acum. Sanatate puiului.

Nana, e bine ca ati identificat cauza, acum cu Dzeu inainte si rabdare si va fi bine. Sa stii ca si grasanul meu plange de la aciditate, azi nu i-au dat Bonisan dupa fructe si a fost tare necajit.

Ricea, poate doar se scurg secretiile alea si le inghite, si eu am mai patit asa la Andrei. Sanatate fetei, sa scapati usor.

Melania, pai ma lasi asa? Nu mi-ai zis la cine mergeai la Geta. Sau mergeai la Laura pana sa se mute?

Apropos de ceea ce a zis Ank, Andrei are 45,5 cm craniul si eu am insistat la pediatra ca poate e prea mare. Mi s-a ras in nas si mi-a aratat curbele de crestere, este absolut normal, putin peste curba de mjloc, nici macar nu e pe cea mai de sus, este perfect adecvat inaltimii si greutatii.

Inca o chestiune. De bine ce ma plangeam de baiat, azi a revenit la rasuciri de pe spate pe brta cu super dexteritate si scandal la somn sa ma duc sa il pun inapoi pe spate. La fel azi a ros picioare fara probleme. Cred ca probleme am numai eu la cap.

Annisia, nu ma mai pricep la toale, si dupa cum vezi nici la saloane nu prea le nimeresc. Eu mi-am facut rochia la comanda dintr-o revista italieneasca, ceva f f simplu. Daca vrei fac o poza pozei sau o scanez.









Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by diwana

Dani, de 2 luni juma' ne tot chinuim. Am facut tratament cu antibiotic, apoi cu sirop (Bromhhexin), apoi iar sirop (Eurespal), apoi iar antibiotic, apoi iar sirop (Eurespal) De aceea si sunt atat de disperata, ca nu mai stiu ce sa-i fac, ce doctori sa-l mai consulte si sa-mi zica odata ce are. Pt. ca ma gandesc ca daca avea ce au zis pana acum, si cu tratamentele facute trebuia sa-i treaca, dar el se intoarce mereu de unde a plecat. Va fi bine, dar nu stiu cand.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)


offfff draguta,te cred,poate de eram in locul tau imi luam campii sa vad asa bebelushul,dar trebuie sa fii tare si sa te gandesti ca are nevoie de tine,nu stiu ce sa zic,nu am trecut prin asta cu bebelusha mea si nu sunt in stare sa dau sfaturi,
multi pupici,ma gandesc la voi sa stii,sper sa ii treaca micutului si sa fie bine,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by Annisia

Fetelor, ce ziceti de rochita asta? Caut pentru gajica lu' Robert si nu m-a dat nimic pe spate pana acum. Aveti ceva ponturi bune???

http://www.magicbride.ro/rochie-de-mireasa/12-Angel


Micul Yannis creste mare




ce zici de asta?e a mea
http://good-times.webshots.com/photo/2990213370101671646jpHnhZ?vhost=good-times



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Dani, dulce ca intotdeauna. Las' ca ne revenim noi (mai degraba eu, ca Rares parca n-ar avea nimic la cat rade si ii merge guritza )

Am vazut pozele cu printesica ta, si este minunata. Ii urez La multi ani cu intarziere. Sa fie sanatoasa doar, caci cu tine mamica nu-i mai trebuie nimic. Iar tu arati de milioane, atat de dulce si tanara, sunteti niste scumpe.

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns diwana spune:

Dani e f frumoasa rochitza

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

annisia,daca mai vrei niste exemple pot cauta si iti arat,si eu mi-am belit ochii vreo saptamana pe net ca sa caut ceva finutz si dragutz,



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

quote:
Originally posted by diwana

Dani e f frumoasa rochitza

Diwana si pitic Rares (14.09.2007)


multumesc draguta,esti o scumpa sa stii,
ma doare sufletul sa vad atatia bebelushi care sufera,daca as avea o putere i-as face pe toti bine ca nu au nici o vina saracutii si nu au gresit cu nimic,
te tzuc dulce,o sa fie bine scumpul tau micutz,o sa vezi



_
pozici
Ebonee(02/10/2007)

Mergi la inceput