Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (101)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danuta36 spune:

La multi ani Teodora!

bebeilor sarbatoriti azi:

Andreea Cristina de mami georgi_ana25
Stefania Daria de mami florentinalo
Matei de mami Amironeanu
Alexia Rhiana de mami aurelia27!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Nanuta e un inceput bun!!! Acum stiti ce aveti de facut. Sa speram ca Andrei va incepe sa manace si va accepta noul medicament. Pup fetita suparata!!!


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angipangi spune:

Roxanavoinicul e viteaz nu are probleme adica nu isi face prea multe griji

piti ca mea nu imi place continua sa nu pape si mai nou nu doarme si culmea i se aude tare urat in pieptdar doct a zis ca nu are decat un pic de rosu in gatut


mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si_bv, spuneai ca tu nu gasesti haine ieftine pentru Rai. Uite aici un link cu super hainute, la super-super-super preturi (eu le-am mai pus pe forum, dar nu stiu daca te-ai uitat la ele). Alege-ti ce-ti place si vedem cum facem sa le poti lua. Eventual comanzi si ma duc eu sa le ridic. Ori cand ajungi in Buc.
Orisicum, iti spun ca sunt cele mai ieftine din tot ce stiu eu. Culmea e ca sunt si foarte frumoase. Cel putin alea de fata iti vine sa le halesti direct, dar direct nu asa... Da pagina cu pagina, din partea de jos a ferestrei, sub poze. Sunt cam 37 de pagini, dar merita vazut tot.

http://www.flickr.com/photos/imbracamintecopii/


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Am ramas in urma cu 6 capitole..
Duminica am avut si noi botezul...ziua buna s-a vazut de dimineata...au fost 24 grade, din cauza emotiilor cred ca 40 de grade...a iesit super,fata a fost cuminte,dupa slujba preotul a luat-o la o plimbarica prin biserica si s-a pus pe plans...la restaurant totul bun ,normal am ales eu meniul...baietoiul seara din cauza emotiilor(preotul la pus sa-l "ajute") si oboseli(alergari cu toti copii la rest) avea frisoane.
Nana sanatate baiatului si ai grija si de tine

Ali , Sonia 22.10.07 si Enrico 8ani
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Roxana - multa bafta sa iasa parul cum vrei tu. Sanatate Alexandrei!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Annisia - super site-ul cu hainute. Tu ai cumparat de acolo? Esti multumita?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melaniatud spune:

Annisia cum faci comanda pe site? Hai ca deja am cosul plin de cumparaturi...am vazut cateva chestii dragute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Rox, vezi ca ti-am scris pe mess!!Sper ca merge...

Nana, din tot sufletul ii doresc lui Andrei sa se faca bine cat de curand!Iar tu sa nu te intrestezi, ptr ca totul va fi bine, ai sa vezi!Ma bucur ca totusi ai primit vesti bune! ptr micul luptator!

Roxali, felicitari ptr micuta crestina!

Diwana, m-am intristat sa citesc despre voi!Chiar nu stiu ce sa zic, poate totusi il mai duci si la altcineva!Multa sanatate micutului Rares!

La multi ani tuturor sarbatoritilor de astazi!!!

Alina,

Alex Andrei-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Hellou.. hellou.. ..ne-am intors de la neurolog... suntem ok.. am ras la el ..ne-am bucurat ca ne-a dat jos pantalonii si sosetele..
A zis ca Raul arata ca un copil de 8-9 luni... si ca s-a dezvoltat si craniul odata cu restul corpului.A trecut pe scrisoarea medicala macrocranie.La varsta asta de 4-5 luni ,normal ar trebui ca circumferinta capului sa fie 41... .. Cu statul pe burtica ... problema e ca nu ii place ... si de asta nici nu stie sa isi ridice capul din pozitia aia... cand il pun pe burta parca il pun pe ace.. incepe si da din maini ca un avion... parca isi ia zborul.A zis ca nu tuturor copiilor le place pe burtica , dar capul il ridica bine cand il ridic de jos.L-a tras si de manute sa vina in fundulet si aduce capul foarte bine dupa corp. deci... victorie... suntem foarte foarte bine si activi

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput