Bucurii sep-oct06 (112)***La Multi Ani ELOISE!***

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna fetelor.
Eu azi am fost la cumparaturi, maine cred ca-mi petrec ziua in bucatarie ca sa putem petrece duminica. Asa ca voi lipsi motivat, mai bine zis nu voi avea prea mult timp de net.
Am vazut poze cu trei copii frumosi: Maria, Alex si Fabi.
Lili, vorbim duminica, sa stabilim ziua, ora si locul intalnirii. Ramane pe luni sau marti. Cu McD cu tot


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

Multumesc dragelor pentru urari, si Andrei pentru titlul subiectului! Si eu va doresc tot ce e mai bun pe lume, voua si celor apropiati voua!

Eu chiar am o aniversare fericita, poate cea mai frumoasa dintre toate cele pe care mi le pot aminti :). Inca n-am reusit sa recuperez ce-ati scris, am vazut doar ca Vladut al Lilineiare manutza in ghips, imi pare tare rau pentru bietul pui... sper sa nu-l doara si sa se vindece cat mai usor!


I'm reading a book. You know... it's like forums, just a little shorter.

Andra si Vladut (14.10.2006)
puiul meu creste...

~*~My dear old pics~*~
~*~New old pics~*~

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

La multi ani fericiti, draga Andra! Iti doresc multa sanatate, o viata frumoasa si multe impliniri pe plan personal si profesional!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ignatica spune:

LA MULTI ANI CU SANATATE ANDRA

Scuza-ma ca ti-am furat culoarea

Ignatica - mamica de David (29 iulie 2006)



Nasterea sufletelului nostru David

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

quote:
Originally posted by xandrutza_76
Lili, vorbim duminica, sa stabilim ziua, ora si locul intalnirii. Ramane pe luni sau marti. Cu McD cu tot


Altfel nici nu vin.

Andra, ma bucur ca ai o aniversare asa de frumoasa!

Gety, se dau 1-2 tuburi/sapt profilactic. Eu merg pe varianta 1 tub dar cred ca medicii homeopati stiu mai bine.

Cristina, ce sa zic, ziua si pozna. Sau ora si pozna? Chiar daca face si stricaciuni, eu nu ma pot supara pe M, nici macar nu ma enervez ci ma amuz, ma gandesc ca am un copil destept caruia ii trec deja multe prin capusor la 1 an si 4 luni. Daca vrei exemple, poftim: pe langa fard si sticker, au cazut victime colaterale un blush (si-asa trebuia sa-mi iau altul nou) si penseta (mi-a cracanat-o), a spart doua fiole de ser fiziologic, si-a bagat mainile in nisipul si alte alea. Uite, chiar acum s-a urcat pe noptiera si-a aruncat jos tot ce era pe ea (hainutze ptr noapte, prosopelele lui si alte chestii), ca apoi cand sare sa aiba ce-i amortiza caderea.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

Sara buna fetilii!
Io tot pe fuga,tot racita cu mucii pana'n.........vai de steaua mea....maine 8 MARTIE ma prinde beteaga da io tot merg pe undeva ca numa acas' nu-i de stat cand la Mall e striptease de macho...o iau si pe bubu sa vada si ea una bucata patratzel... plus ca mai sunt fo 2 mamici tot asa bolandoace ca mine care isi cara si ele fetilii lor tot de varsta lu' fii'mea .......mame denaturate,vai de stelutzele noastre

Maine s-ar putea sa nu am timp sa va las un mesaj asa cum meritatzi....deci si prin urmare:
LA MULTI ANI www.trilulilu.ro/ioantza/60c3bb51c9dc49" target="_blank">CU MULT DRAG!!

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gonghy spune:

LA MULTI ANI ELOISE!! sa ai parte de tot binele din lume.

Varsta Maya Maria (19.09.2006)

Povestea zanei Maya Maria

Poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

La multi ani ! eloise multa sanatate , fericire si sa ai parte numai de bucurii.

Eu azi am reusit sa stric si cel de-al 2-lea calculator asa ca l-am asteptat pe tati sa il repare

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns beatrix spune:

Seara buna!

Andra, La multi ani cu sanatate, fericire, noroc si tot ce iti doresti!

Am vazut pozele cu Maria, nu-mi vine sa cred cat a crescut intr-o luna! sau poate din cauza parului m-i se pare asa!Abia astept sa se incalzeasca vremea sa-i mai facem o vizita! Lexi, sunt convinsa ca maine o sa faceti voi ceva placut ca doar cratitzele pot fi spalate si duminica!
Apoi am vazut si gemenii poznasi!! Abia astept sa-i cunosc personal!Adina merci mult, esti o dragutza si astept pm-ul cu detalii!
Sandra, calatorie placuta si distractie maxima la Paris!
Lili, super Mathias! Cam asa e si pe la noi, nu mai sta nimic pe mese sau pe unde se poate el catzara! si eu tot ca tine ma amuz si ma distrez! apropos de gps, stii daca a aparut vreo harta mai complexa a romaniei? sotul avea una dar erau doar cateva rute principale si atat!
gonghy, distractie faina sa aveti! si stai linistita ca nu sunteti mame denaturate, ci !

Insanatosire grabnica Bucuriilor bolnave!

pe toate de la A la Z!

Roxana si Eric (11 septembrie 2006)

Ei au nevoie de noi! Haideti sa-i ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monique_new spune:

anangel_lexi am vazut 2 ochisori frumosiiiii ai Mariei.

POZE COSMI 1 ANISOR
Cosmi bebe -13 septembrie 2006

Mergi la inceput