*Clopotei de Ianuarie - Februarie 2008 (1)*

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Fetelor , ne-am botezat . Matei a fost asa cuminte , l-a apucat pe popa de ochelari si de cruce , a marait doar putin putin , dragostea mea. am pus poze , va dau linkul dupa ce le incarca , avem o pauza pana la restaurant .... am avut asa emotii
acum suntem crestini , Doamne ajuta sa fim sanatosi si sa cre3stem mari
va pup dulce , ma schimb pt restaurant

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danybv spune:

Ereena sa fie intr-un ceas bun , gata de acum bebe Matei are un ingeras alaturi de el care il va pazi in toate zilele vietii lui, sa fie sanatos si sa va bucure fiecare zi din viata voastra , foarte frumoase pozele.

danybv
Mamy de Maria (11 Ianuarie 2008 ) si Andrei (21 Martie 2006)
Poze Maria

Andrei cu familia

FILMULET CU ANDREI !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ereena spune:

Am scris tare haotic...........probabil de emotii :-)

Gata pozele , va pun linkul http://good-times.webshots.com/photo/2043758170102332184MBxoFf

Matei

CUM CRESTE BEBE
DRAGOSTEA MEA


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexia28 spune:

Bine v-am regasit zuzici, o primavara frumoasa va doresc sa fiti fericite si sa va bucurati de clopoteii vostri si de sotii vostri, va multumesc pentru urarile voastre de ziua mea, ma uit la bebelina si e cel mai frumos cadou de ziua mea.

Nu prea am timp deloc sa intru pe forum, am citit un pic din urma si vad ca nu sunt singura care se confrunta cu noptile nedormite, plans, supt...si tot asa, bebe sta si cate 2 ore si ceva la san si apoi tot isi suge manutele de foame..se intampla sa nu doarma o noapte intreaga....sanii mei sunt varza cu tot garmastanul, i-am mai dat laptic muls cu pompa, off nu stiu daca sunt colici sau efectiv nu se satura. De abia astept sa vina sapt viitoare sa incepem sa iesim si noi afara.

Felicitari clopoteilor increstinati, sa fiti sanatosi
Va pup si sper sa reusesc sa intru mai des.

www.flickr.com/photos/10210052@N04//" target="_blank">Alexia de Natalia Maria 20.02.2008

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ellenuta spune:


hello zuzici,

noi am tot alergat zilele astea ptr botez. nu am mai facut invitatii ptr ca era prea traziu, dar am trimis pe e-mail. arata foarte dragut. am aranjat si cu sala, ccu baloane, huse, aranjamente florale etc.. o sa arate ff dragut.

IOANA, SA-TI TRAIASCA FLACAUL SI SA FIE SANATOS!!


angi ii urez crestinare frumoasa lui pupi!!

ereena bine ai venit printre noi crestinule Matei. sa fii sanatos, cuminte si sa le aduci numai bucurii paritilor tai minunati! ce frumos este bb mateiu si cum l-a tras el pe popa de ochelari!

lala ii urez bun gasit noului crestin. sa fie sanatos si sa creasca mare si frumos!


mitsu panikardu eu zic sa stai linistita. bebe C. e bine si sanatos. ai incercat sa vezi cum reactioneaza la blitzul de la aparat foto sau cand ii aprinzi lumina dupa ce a stat la intuneric? ptr linistea ta, du-te la un oftalmolog! fata si pe bebe C.


galaxy iritatia de la fundulet i-a trecut lui bitzi cu diaper rush de la sebamed.

honeynu-i devreme ptr colici! din ce scrii tu, astea-s semnele de colici .. am vazut si pozutele. bb andrew e un scump frumos!

vali delide multumim mult!!

irinuka ce mai face rareselu? e mai bine?

zuzici, ce mai stiti de simonika? cum e sara?

alina mie bitzi mi-a facut asa o criza de plans de la diaree .. o durea burtika rau rau si a urlat saracuta si nu am avut ce-i face .. acum ii dau debridat de 2 ori pe zi .. cate 2,5 ml .. mititika , mi-e asa mila de ea.

stancutza frumoasa foc sofiuca!

mari bb al tau papa numai la san? daca da, e normal sa faca si de 5 ori pe zi .. numai sa nu miroasa urat si sa nu aiba kk mucus prin el .. atunci e diaree .

ramonab nici eu nu pap orice .. nu legume crude, nu iute, nu orice fruct .. uite asa .. nu gras .. etc ..

miri un mare ptr tine!! daca n-ai fi fost tu, sunt sigura ca multe dintre noi faceam tot felul de prostiute .. si ramaneam nestiutoare!!


zuzele

Elena de Eva Maria

CRESTEM MARI

BEBE EVA MARIA
POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miri_mik spune:

alexia28, o precizare, sa nuc rezi ca daca isi suge degetelele dupa mancare e nesatula. e satula dar reflexul de supt e mai puternic decat ne imaginam noi. doua ore la san e prea mult. daca poti, da-i suzeta, asta o calmeaza si sigur nu risti sa-i faci revolutie in burtica dandu-i sa manance prea des, mai ales daca mananca mult. sanii tai nu trebuie sa fie suzeta, ca altfel nu-i repari prea repede. pusici

ereena, am vazut poze! ce frumos e bebe matei! si tu ce frumoasa esti! adica banuiesc ca esti tu, ca fata de pozele de la spital esti schimbata total. sau zic o prostie si nu esti tu e nasa? orischicum, imi plac, si daca tu esti in poze, jos clopul pt aerul de mamica fericita care il ai! sa fie intr-un ceas bun!

si aceeasi urare le-o fac bebeilor care se mai increstineaza azi si care au fost increstinati zilele astea si n-am apucat sa felicit! (lalaD, lala20, miky) si asteptam vesti de la PUPI de angi evident!

miri_milka_mik mamik de bruno alexis si bebe sacha dimitris
Povestea pseudo-nasterii
Povestea nasterii

http://b2.lilypie.com/DjTMp2.png
http://b1.lilypie.com/0ymBp1.png






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

poze sonia



http://community.webshots.com/album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

poze sonia


soniarlc_sandor > albums

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

am facut un album dar nu reusesc sa pun pozele la semnatura
imi poate explica cineva cum le pot trece?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rlc_sandor spune:

poze sonia


http://community.webshots.com/album/562661491vXXSNd

Mergi la inceput