Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (94)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Alina, pe noi ne-ati cucerit deja. Curtea sa stii ca e utila, insa Alex nu prea sta fara mine. Mai nou vrea numai la locul de joaca comun, care nu se vede din casa noastra, deci tre sa merg dupa ea.


Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Vreau si eu la intalnire, si vreau si in Herastrau!!!

Ma bucur ca avem deja un admirator!!!!Diwana , nu am uitat nici de flacaul tau!!!

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

sa nu radeti da?
http://www.postimage.org/image.php?v=Pq1XSbPJ
pt mine eu un mare pas inainte, asa ca va rog apreciati gestul



Zero toleranta pentru lipsa de toleranta fata de un copil!


Sabina, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia si bb Gheo

Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Piciulika spune:

quote:
Originally posted by ramonaiani

Stiu ca e dimineata, ca sunt inca obosita si ca ma asteapta o zi nashpa iarasi dar totusi ... am si eu un pitic
Bunica din partea sotului mi-a dragalasit fata: iubita mamei, frumoasa mamei etc etc.
Eu ma bucur mult ca o iubeste si ca ii place de ea, dar ... parca eu sunt de ajuns ca MAMA pt ea. Voi ce ziceti?



Draga mea, zilele trecute am avut aceeasi confesiune si eu catre Radu - mama lui mereu spune: "hai la mama...acuma te ia mama" si si eu sunt deranjata: ea e buni, nu mama!
Insa sunt destul de diplomata sa-l las pe el s-o aduca la vocabularul corect.
Da, stiu, sunt cam posesiva. Dar asa simt si basta!

Piciulika, mami de Michael (8.10.2007) www.unserbaby.ch/geomo/content.html" target="_blank">
Situl lui Michael - parola o stim toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Eu nu rad, chiar am vorbit serios. Super, mi s-a facut si foame intre timp, iar tu vii cu asa poze apetisante.
Presupun ca nu a mai ramas nimic din ce ne arati?

Abia astept sa ajunga sotul acasa, sa aduca rezultate la analize...sper ca sunt bune, sau macar normale.

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Sabina, nu mor de ras, mor de pofta.

Alina, pai sa zici cand vrei in Herastrau si poate ne vedem.





Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Roxule, daca nu ma pui sa ies taman acu' pe usa si sa ma deplasez in Herastrau, ma bag si io la afacerea asta...
Cat despre freza, baga o poza relevanta din punctul matalutza de vedere. La dat la gioale ma pricep cel mai bine. Inteleg ca asta astepti din partea lu' moa...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabriela77 spune:

Sabina, salivez...

Gabriela, mami de Sara (29.08.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Annisia spune:

Si tot pentru Roxana... A avut si Y niste pete pe moaca. Unele au aparut in zonele unde se freaca el cand ii este somn. Le-am rezolvat cu alifia aia minune descoperita de fete cand eram insarcinate. Alifia aia nemteasca, din galbenele. Super buna. Eu am inceput sa o folosesc numai pe aia si dupa baita, cand il ung si masez... Dupa ce au aparut dadui buzna la doctor, iar madama aia de la spital m-a indrumat sa-i dau cu crema de galbenele si sa nu mai folosesc niciunul dintre produsele astea pentru bebelusi. Instantaneu mi-am adus aminte de crema vaselina, frumos mirositoare. Chiar a avut super rezultate.

Despre problema ta mov, dar nu numai, stiu o tipa care a descoperit niste produse cica fenomenale... Forever, numai pe baza de aloe vera. Cica sunt putin mai scumpute, dar fac toti banii. Ea are o fetita care la 2 ani cantarea 10 kile, pentru ca nu vroia sa manace. Nu stiu ce combinatii paranormale i-a dat de la firma asta si a pus copilul pe picioare. Si mi-a tot povestit de o gramada de chestii tratate cu produsele astea (dermatite, kile multe, productie scazuta de lapte, depresii, probleme de coloana si articulatii etc...). Daca vrei, te pun in legatura cu individa, sa-ti povesteasca ea. Mi se pare ca au si site pe net...


Micul Yannis creste mare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Sabina, . Arata foarte bine, presupun ca a fost si f gustoasa. Ia sa rafoiesc si eu carticica sa caut reteta. Si asa sotului i-au iesit analizele cam nasol si il bag la regim. Sa nu mai spun ce trist e din cauza asta, s-au dus cefele pe gratar

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput