Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (93)

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Un loc special il ocupa micutul nostru luptator,care ne-a frant inimile domnisoarelor

Andrei Stefan bebelin de mamica luptatoare Nanuta
Devylla ! Esti minunata!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by slippers76

Cu o mentiune speciala si un pupic dulce, dulce pentru un bucalat Andrei de mami Nana, ii doresc o viatza plina de zambete si impliniri. Nana, sa va dea Dumnezeu sanatate, lui Andrei si voua, si sa va asculte toate rugaciunile.
Ana, mami de Miruna (16.05.2003) si Vlad (01.09.2007)
Pozele noastre le gasiti pe Flickr/contacts




Multumim din suflet!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Myral, Andreea 1002, Alinkav, Isabeluta, Danielle, Moldoveanca!

Nana, Andrei Stefan - 26 septembrie 2007
Ingerasul care ne-a schimbat viata!
Andrei la 3 luni.
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greyeras spune:

quote:
Originally posted by Marunzika

quote:
Originally posted by greyeras


Danielle pe Yannisa, ea fata curajoasa, mami ce face?


Yannisa e a mea printesa :) a Danielei e Ebonee!

www.youngnutrition.net/member/tickers/96168/ticker2.png[/img][/url]" target="_blank">
Yannisa Milena
24.08.2007




Scuze de incurcatura, imi ramasese in minte Yannisa, imi place tare mult numele.
amandoua printesele.

Mamica fericita de Ana-Adelina (24.09.2007)http://community.webshots.com/user/cristinaculea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinkav spune:

Nana, sincer mereu am admirat mamicile atat de puternice ca tine, care lupta pentru bebelusii lor!Iti doresc s-o tii tot asa, sa fii optimista in continuare, ca il ajuta si pe Andrei sa treaca de perioada asta atat de urata din viata lui!

Alina,

Alex-22.11.2003 si Olivia-22.08.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Uram si noi La multi ani sarbatoritilor zilei!


Maia-Iulia de Sheherezada
Teodora de Irina.c
Andra Maria de alina.clau
Vera Helena de mishuta
Andrei Stefan dulce foc si curajos de Nana Motoc
Andra Maria de nikol31
Luca Mihai de la malul marii de mada28
Vlad Dominic voinicel de moldoveanca
Razvan Dimitrie roscatelul cu ochi albastrii de Bee

Noi am fost la pranz in parc, ne-am intalnit cu sabina, Sofia si Gheo. Gaza mea a fost cam maraita si a adormit foarte greu in parc, dar a recuperat cand am iesit dupa-amiaza cu ea sa cumpar martisoare si niste hainute pentru nepoti, caci o sa le triit un pachet de 1 Martie.


Sabina, uite acesta era adresa site-ului cu povesti:http://www.noaptebunacopii.com/, dar vad ca deocamdata se redirectioneaza la alt site. Daca vrei pot sa iti scriu pe un cd povestile care le-am descarcat pana acum.

Andruzza, imi pare rau ca trebuie sa faci punctii, tinem pumnii sa iasa rezultatul negativ cat mai repede.




Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Lucrez si eu la 2 ferestre, sper sa nu ma traga curentul .

Greyeras, nu i-am dat ceai si nici nu am de gand. L-am servit cu niste apa plata intr-o canita cu cioc, mai mult ca sa se invete cum se foloseste canita.

Cecilia, analize am facut eu si sotul. El pe alea obligatorii si eu ca sa vad cum mai stau cu calciul, magneziul, fierul dupa alaptat 6 luni.

Andrruzza, .

Diwanaaaaa, ce bebe jucaus ai

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

Am fost la piata si daca tot adormise Stefan, ne-am dus pe jos pana in parcul Titan unde printul si-a facut www.flickr.com/photos/15009148@N07/2294119712/" target="_blank">siesta la soare, iar dupa aia si-a aratat www.flickr.com/photos/15009148@N07/2294120100/in/photostream/" target="_blank">cheliuta la soare spre www.flickr.com/photos/15009148@N07/2294119910/in/photostream/" target="_blank">oroarea babelor care bombaneau. Sabinuta, azi am luat-o pe urmele tale cu babele

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:

I-am facut azi piure din morcov si radacina de patrunjel, bineinteles ca a halit fara comentarii. Era chiar bun, l-am gustat si eu. M-am bucurat ca am gasit o tanti in piata care are legume ok, din gradina. Am testat si mixerul, e betooooon.

Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mandarinutza spune:

Sper sa va placa bancul:
Aveam nevoie de cateva zile libere de la serviciu, si ma gandeam cum sa-l induplec pe sef sa-mi acorde zilele dorite.
Mi-am dat seama ca numai facand pe nebunul o sa inteleaga ca nu se poate folosi de serviciile mele.
In acea zi am ajuns mai devreme la munca si m-am agatat de tavan, punandu-mi totodata si picioare pe tavan.

Imediat una dintre colegele de birou, blonda, m-a observat cocotat acolo sus si m-a si intrebat ce fac.
- Ssst, i-am spus, fac pe nebunul ca sa iau cateva zile libere. Ma dau drept bec!

Cateva secunde mai tarziu, seful si-a facut aparitia in birou, si desigur ca m-a si intrebat ce fac.
- Sunt un bec luminos! am exclamat eu.
- Ai inceput sa deviezi, omule! a zis el. Iti dau o saptamana libera ca sa-ti revii la normal.
Cum a zis asta, am si sarit jos si am iesit din birou.

Colega mea blonda a venit si ea imediat dupa mine, iar seful a si intrebat-o unde se duce.
- Imi pare rau, sefu', dar nu pot sa lucrez pe intuneric! a raspuns ea cu seriozitate.



Mandarinutza mamica de Antonia Maria 30.08.2007

Poze

Mergi la inceput