Pestisori,pestisori...(26)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Craciun fericit!

Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La noi a venit Mosuuuuuuuuu' ... nu i-a fost frica de varicela.
Cateva poze incepand de aici
Intr-o poza sau doua se vad bubele lui Mihai si ale lu' ma'sa... in restul le-am scos... sa fie mai frumoase



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada2021 spune:

CRACIUN FERICIT!

laura si ariana(20-o2-2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Frumoase poze Eliana!Chiar daca sunteti cu varicela.Macar stiti ca ati scapat de una.Mariuca nu a facut nimic inca.La noi mosul a fost cu peripetii. Mariuca mea,nazdravana ca de obicei, a vazut sacul in balcon(am uitat usa deschisa).noi am paralizat....ufff..ce minciuni am mai inventatBine ca nu a apucat sa vada si costumul mosului care era tot acolo.
La semnatura am o intrebare pentru voi.pupici


www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=191205&Show=Y" target="_blank">Decembrie2007
Sarbatori fericite!
Primiti colindatori?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Crig vazut filmuletul
Bine ca ai dres-o cu Mosul ... eu am hotarat ca nu vine acasa... aduce darurile noaptea, sub brad... pt. ca vede unul la gradi si derutez copilul cand o sa vada altul acasa... exista riscul sa se prinda si cine-i pe post de Mos
Dar a fost haioasa in dim. de Craciun, cand s-a trezit... ma'sa mare ii spunea uite a venit mosul... si ea nu si nu... ca ea nu l-a vazut


Altfel, despre noi... a trecut perioada contagioasa... toate bubele au coji... Mihai e pe primul loc (la nr. de bube), eu il urmez iar Andrei s-a curata bine de tot pe fata si corp... in cap are unele mai maricele...
Mi-e frica Mihai sa nu ramana cu multe semne pe fata mai ales... pt. ca are multe si mari... imposibil sa nu rupa vreo coaja, macar din greseala... Elena are doar una in fructe, intr-o parte... eu cred ca raman cu vreo 2 semne pe fata... dar mici...

Anul nou o sa-l facem acasa, in familie si o sa bantuim prin bloc la fini si prieteni... cam asa o sa ne distram... nu ies in lume cu fata plina de bube





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

LA MULTI ANI 2008!
Va dorim din suflet un an nou mai bun,plin de realizari si multa sanatate!
Maine nu cred ca voi avea timp de net,asa ca va urez de azi toate cele

Am si eu un filmulet cu maimutoiul meu,nu e cine stie ce filmat dar...sper sa va placa!!!


toata baltuta,sa ne auzim cu bine in anul ce vine!!!!



Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Sa aveti un an nou mai bun, mai frumos decat cel care se incheie.
La multi ani!




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ada2021 spune:

LA MULTI ANI!Un AN NOU plin de fericire alaturi de cei dragi.

laura si ariana(20-o2-2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns babylina spune:

La multi ani Ioane, Ioni!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata, dragi pestisori.
Va doresc ca in 2008 sa aveti multe realizari frumoase pe plan personal si profesional.
Imi cer scuze pentru intarziere, urez "La multi ani!" Ioanelor si Ionilor!

Eliana, am vazut pozele, mi-au placut, sunteti tare frumosi. Ce bradut dragut ati avut!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput