Pestisori,pestisori...(26)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:



Am intrat sa vad ce mai faceti, ce mai ziceti... e asa o liniste pe aici...
Gashca, adunarea!!!!!!!
Hai, ca acum vine sf. de februarie... si incepe distractia... Ati fugit in lume?


Hai sa va mai distrez cu niste poze... sa vedeti si voi ce faceau baietii mei zilele trecute... cand era atat de liniste in casa... foare anormal pt. ei... Surpizaaaaaa

Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Eliana sunt simpatici foc nazdravanii tai!!Vad ca au dezvoltat foarte bine spiritul de echipa..hihi.Elena te-a anuntat?
pupici pentru toate

www.dotphoto.com/Go.asp?l=crig72&P=038C&SID=191205&Show=Y" target="_blank"> Mariuca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Nuuuu... Elena era la gradi...
M-am dus dupa un minut de liniste totala... pt. ca era convinsa ca se intampla o boacana... ca doar nu adormeau instant, amandoi odata, dupa ce inainte chiuiau, tipau...
Da... lucreaza in echipa... deja



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... amica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelinajoli spune:

Si eu pe aici,inotand incet.....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ELIANA,hahahah,ce m-am distrat cu pui tai,SUPER DRAGUTI!!!...ce scumpi sunt mai si ce-au crescut,wauuuuuuuuu....asa deci,isi faceau de lucru micutii...sa te tii cu iei cand cresc,ca sunt baieti,sa vezi echipe si scandaluri,hahahaha!!!...scumpi tare,sa va traiasca,tare mult te admir!!!


CRISTINA,va de o mie de ori...multumim mult pt tot,Robert a fost tare incantat!!!

Liniste pe aici,vorba Elianei,hai ca imediat ne sarbatorim ,chefuri,

la toata baltutza,sa auzim de bine!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata!
Eliana, frumoasa surpriza. Sa-ti traiasca nazdravanii!



Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Salutare baltutza .....


Eu nu am noutati doar agitatie la servici deja si stres ...

Pupici !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

XANDRUTZA,multumim de cafea!...ce mai fac fetele?

Nici eu nu am noutati,am terminat scoala,acum ma relaxez vreo 2 saptamani si apoi la munci,

DANA,ce mai faci,ce mai zici in afara de munca?...nu mai vi la o barfuta mica?...spor la munca si la bani,,lasa stresul ca nu-i sanatos!...sa auzim numai de bine!!

la toata baltutza si sa auzim de bine!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

oooooo... incepe sa fie activitate si pe aici... bravooooo



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... amica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

ELIANA,,cred ca ai laudat fetele de activitate si a fugit iar lumea

Eu azi am niste poze haioase cu fi'miu la zapada din Florida...hahaha...uitati-va in albumul"Diverse poze"......cica aia e zapada..dar pt copii a fost distractie mare!!!


Lui Robert ia placut tare de tot...imi tot zice ca mai vrea zapada...acum ne gandim unde sa-l mai ducem,ca toate statele cu zapada sunt departe de noi...la 2 zile de mers cu masina...uffff...iar timp nu avem de mers la plimbari,...la anul sigur trebuie sa-l duc la zapada!!!

Fetelor si sa va spun ca am fost si la ORL,si avem polipi si trebuiesc scosi,uffffff...de ce mi-a fost frica nu am scapat...pt o luna avem niste picaturi si daca nu se desufla la operatie...stiu ca e usoara operatia dar ma gandesc ca e asa de mic,mie o mila...nici nu vreau sa ma mai gandesc,om vedea peste o luna cum va fi...daca trebuie asta e...oricum asa nu mai putea sta,uneori se sufoca in somn de congestionat ce ii este nasul.

Cam astea ar fi ultimele noutati... la toata lumea,sa auzim numai de bine!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001

Mergi la inceput