Pestisori,pestisori...(26)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Hello dragele mele!
eu cam rar de tot in ultimul timp pe DC nu ca nu as vrea dar am foarte multe lucruri de rezolvat pana se termina scoala.parca niciodata nu am fost atat de aglomerata.
Mirela cred ca esti tare fericita ca ai oaspeti.Si eu as vrea sa vina mama dar nu stiu cand va reusi.Sa ne pui si nou poze cu decoruri faine .Eu ma multumesc si cu atat
am vazut pozele cu Robert( vazusem o parte si la Sanzi).Cred ca s-au distrat de minune!!
Eliana de cate ori imi spune Mariuca de papusa ei Barbie ma gandesc la tine.Ce dans face Elena dans sportiv?Ai baieti mari deja!!acusi merg.
Alexandrina sigur va fi incantata de bradut cea mica .Cred ca e tare frumos cu doua fete .La Eliana nu mai spun.Elena are doi bebelusi adevarati.Mariuca vrea si ea unul..se tot gandeste ce vraja sa faca sa fie chicca ei adevarata.azi i-a facut masaj cand am intrat in camera mirosea a crema si ea de colo i-am facut si ei masaj un pic ca poate o doare...sau nu o imbraca gros in casa ca daca ii este cald..hihi.
n-am mai pus poze dar daca ma invrednicesc poate va arat noutati.
pupici pentru toate!!
Dany tu unde esti?

Mariuca la 5 anisori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

Buna dimineata, am venit si eu la raport. Suntem raciti de cateva zile, sper sa ne treaca cat mai repede. In rest nimic nou, poate doar progresele Narcisei, se catara pe unde apuca, merge cu spatele, se invarte, incearca sa se pieptene singura, si ar mai fi...
Eliana, felicitari pentru
Crig, simpatica Mariuca, astept poze, cand vei avea timp sa le pui.

Va doresc o saptamana reusita!


Alexandrina si puiutii ei, Raluci (03.08.1997) si Narci (21.09.2006)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Buna baltutza !

Cristina, sunt prin zona , dar nu am noutati majore ....astept ....sa va dau vesti dar nu stiu cand se va intampla .....cand o vrea DD .....agitatie la servici si cam atata ..deh e sfarsit de an....sincer nu prea astept sarbatorile ...nu am un motiv concret ....dar o sa vina el cheful ...


Va pup si numai bine !

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

Vai de mine , nu a scris nimeni aici la pestisori ....ce e cu voi ? Am cautat mult subiectul .....ntz.ntz...Au inghetat apele ? Hai adunarea !




Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Scriu eu repede-repede...

Suntem bine... uneori raciti... asta este... gradinita.
Elena a facut varicela... dar e pe trecute... Mierucir are prima ei serbare. O sa vina Mosul... Este fulg de nea... s iare de spus 2 strofe...
Baietii au 9 luni si un pic... se ridica, stau in fund, se joaca, se caftesc... mananca bine, inca nu merg... dar nici sora lor n-a mers prea devreme...
Sotul si-a schimbat serviciul la un mom. dat si inca e in perioada de "instructie"... Dar din ian. o sa aiba porgamul mai lejer... Singura problema... este departe, in Otopeni... asta este...
Despre mine... bine, sanatoasa... lucrez acasa, stau cu baietii toata ziua, cu Elena dupa ce vine de la gradi... si pana apare careva acasa (sot, socara) sa ma mai ajute... Dar sunt cuminti si asta ma ajuta f. mult.

Hai... ca eu am dat raportul... alta la rand




Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Hop si eu un picut!!!

ELIANA la puiutii tai,wauuuuuu,deja au 9 luni baietii?....ce fain,deja ai copii mari!!!!...sa va traiasca si bafta Elenei cu serbarea!!!


Noi suntem bine,putin racit Robert,dar asta e gradinita...sunt suparici ca aici la varsta asta nu au serbare,am vorbit cu invatatoarea si mi-a zis ca de la grupa urmatoare fac serbare,acum sunt prea mici...dar Robertelul meu deja stie la cantece si poezii,eu il tot invat...a invatat si in engleza...da,asta e ,de la anul ...

In rest toate bune si frumoase...ai mei sunt aici si le e dor de zapada,hahahah...le place caldura dar de Craciun e ciudat fara zapada...eu le tot ziceam,insa nu cred ca realizau,na ca anul asta vad pe pieleea lor

Eu cu scoala,mai am o saptamana pana la vacanta si in ianuarie,pe 17 termin definitiv...apoi la munci,oi vedea pe unde

Cam asta e despre noi nou...asteptam sa vina Mosul,desii cred ca o sa fie cam sarac la noi astia mari,deh,am avut multe anul asta de realizat si au cam costat.

Voi ce mai ziceti nou?...DANY,hai cu vesti ca nu mai stiu nimic de tine!!!!


Si fac si o strigare la toata baltutza: ADUNAREA,AU VENIT SARBATORILE HAIDETI LA POVESTI!!!!

si sa auzim numai de bine!!!!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns CRISMIR spune:

Am intrat sa va urez pestisori dragi,CRACIUN FERICIT si un AN NOU plin de bucurii,impliniri si multa sanatate!

la toata baltutza!




Mirela si puiul scump, Robert Cristian(19 oct.2004)
Pozele noastre: http://community.webshots.com/user/CRISMIR1001


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daniela_daneza spune:

CRACIUN CU BUCURIE SI INDEPLINIREA DORINTELOR TOATE :)

Dany

'Daca dragoste nu e, nimic nu e!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am reusit sa iau si eu, si baietii varicela, dar acum suntem ceva mai bine. Nu complet... dar e ok.
Astazi trebuie sa mai fac putina curatenie si ordine prin casa inainte sa impodobim bradul. Va zic acum, si daca mai dau pe aici, poate pun cateva poze cu impodobit bradutul...


Sa aveti un Craciun Fericit alaturi de cei dragi!



Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crig72 spune:

Craciun fericit!

Mergi la inceput