MONTIGNAC (110) STIL DE VIATA NU DIETA

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Moana, turta dulce din aiai am papat si eu toata saptamina...buna rau...mi-am luat si azi doua pachete, da le tin pt craciun. si le dau la musafiri...poate ma salveaza ei....

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

andanii esti de admirat din toate punctele de vedere
mai fetelor eu tot cochetez cu monti, ciresc o gramada si parca m-as apuca de treaba da am o problema, aici nu gasesc faina integrala, de soia, etc.spuneti-mi va rog de unde cumparati din romania sa cer un pahet lui mosu acuma de craciun
multumesc mult si spor la kilele de dat jos

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ele spune:

Anca initial m-am apucat sa imi fac pt mine ca dau ceva bani pe gablonturi..dar intre timp am si vandut din ele. Eu un mod placut de a-mi consuma energia.

Elena & Denisa
NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

Olim, faina integrala se gaseste in Rom la hipermaketuri (daca ai noroc...eu n-am mai gasit de o luna). daca nu, la plafaruri...daca ai pe cineva in manastur, e un astfel de magazin in statia de pe calea floresti, linga farmacie (peste drum de billa). puisorul mi-a zis de ea. eu acolo am gasit si faina de soia si de naut si tarite.

Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns puisorul spune:

Ce ma bucur ca v-ati mobilizat fetelor

Olim, hai alaturi de noi sa vezi ce slabute ne facem . Cum ti-a spus si Anca la plafar gasesti fainuri de soia, naut si tarate.

Anca, si eu vreau concurs. Ca asa ma mobilizez mai bine de rusine

Eu azi din nou am calcat in strachini cu o pizza buna, buna de la Pizza Hut . Dar de cina m-am autopedepsit si nu mai mananc nimic.

Noapte buna

Ani de Stefana (23.01.2008)
Fericirea trebuie sa fie o rasplata, nu un scop. - Antoine de Saint-Exupery
Sa o ajutam pe Alexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anca.b spune:

noapte buna , ani!

tu fetelor, daca aveti chef de povesti, eu ramin pe aici, ca ma apuc sa-mi mai fac un referat pt scoala...

azi am fost cuminte si am papat numai lactate. cred ca miine bag fructe, ca am un pomelo in camara si toata ziua mi-a facut cu ochiul


Anca si Stefan (13.01.2008)
POZE NOI
www.flickr.com/photos/23412074@N05/?saved=1" target="_blank">Bebe Stefan 0-9 luni
Povestea Nasterii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Super tare, Ele, habar na-veam ca te-ai apucat de margelit. Bravo, sunt dragute modelele tale. Poti sa bagi un oki si la creatiile mele de la semnatura Si daca vrei exista un subiect la casa noastra dulce casa cu bijuterii hand made, eu mi-am luat multe info importante de-acolo, dar mai ales din capitolele mai vechi.

N-am mai scris de un car de ani. Am incheiat si concursul, felicitari castigatoarelor si eu printre ele cik. Am aceeasi greutate raportata la mijlocul concursului, nimic in plus, nimic in minus, desi de mancat mananc haotic.

Andanii, suna bine ce spui tu, dar eu cu parere de rau va spun ca dupa acest concurs nu stiu daca voi mai reusi vreodata sa tin montignac macar 75% corect. Si orice ar fi mai putin de atat e in van dupa parerea mea. Asa ca voi lupta altfel cu kilogramele, caci mi-am propus si eu sa incep 2009 in forta. 2008 nu a fost un an rau, am pierdut ceva kilograme, daca merg in continuare asa ma declar multumita. Asa ca o sa mananc pana la 18 cel mai tarziu, cantitati mai mici, mancare cat mai simpla, fara sosuri si prostii, mai mult verdeturi, gratare, legume si o sa incerc sa fac si miscare.

imi mai trimite si mie cineva parola de pe 4shared? ca as mai vrea sa pun poze.


Creatiile mele

Andreea mama de Filip si Georgia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ymca spune:

ce mobilizare...pleaca omu' de la birou,linistit, ajunge acasa si intra asa de amoru' artei putin pe forum si ce vede? o mare de mesaje...n-am mai avut de citit atat si de la atat de multa lume, de pe vremea cand aveam 84 kg! care poate fi concluzia mea in aceste conditii: cu cat sunt mai grasa, cu atat vorbeste mai multa lume cu mine.

andanii, ma bag la treaba cu 6 luni!

anca, ani facem noi daca doriti...ca asa, de rusinea voastra, ma tin mai bine de treaba.

ele, eu n-am culori la computeru' asta asa ca maine de la birou voi putea admira - la pomelo de dimineata - operele tale margelesti.

moana, sa-mi spui ce mai faci la aburi...ca eu nu fac decat orez sau carne fiarta (legumele fierte nu prea ma incanta)...la peste nu stiu ce condimente sa pun ca sa iasa ceva comestibil la abur

sanse, eu te astept oricand...nu numai pentru prezenta agreabila dar si pentru ca meniurile tale erau cele mai pe gustul meu, asa ca ma inspiram si eu din ele...deci intelegi, ca am si ceva interes

culc fetele ca deja se apasa pe aici pe la butoanele mele si mi-e frica ca pierd tot ce-am scris pana acum.

si spor la treaba anca...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

fetlor va multumesc din suflet, o sa imi trimit surioara la cumparaturi, poate imi dati si niste preturi sa vad de cat buget sa cumpere
fetelor din ianuarie is pe baricade si eu, macar vreo 2 luni sa vad ce efecte are ca toata lumea lauda stilu asta lui nea monti
si acum tuturor

Mami si www.flickr.com/photos/olimpiabota/" target="_blank">Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andanii spune:

oooooooooooooooooooooooo ce de lume, superrrrrrrrrrrrrrrrrrr , a functionat mesajul meu va pup pe toate fetelor

sanse de ce razi , pe bune eu ma apuc , sau nu ma crezi ??????? da nu e concurs , eu am zis , 6 luni cuminti , nu concurs

ele sunt superbe margelutele tale , da cum le faci ? de unde iei margelele??? si eu mi-as face pentru mine , ce faineeeeeeeeeee sunt alea portocalii , defapt toate sunt super , si eu mi-as face sa nu mai dau atatia bani pe gablonturele

androix si tu margelesti??? ti-am vizionat creatiile , superbeeeee , m-ai dat gata ... da de unde luati draga materia prima, si eu vreau sa-mi fac, please dezvaluiti-mi secretele si mie
sa nu pleci de la noi da? nu ne parasi ,te roggggg ....

anca bafta la referate

puisorule fara pizza

olim sper sa ramai printre noi

ymca sunt asa bune legumele fierte in aburi.....oau salivez numai cand ma gandesc , dar sunt f bune proaspete , eu cum mananc totul a doua zi

vali hai te-asteptam pe la noi mai des

am uitat pe cineva ???????????? iertare

ieri nici nu stiu ce am papat ....aaaaa prostie de turte dulci , un amalgam de euri, mi-a fost greata si gust rau in gura toata ziua de la ele ..... parca am mancat medicamente

si gratar de pui cu branza , si ceva paine integrala cu cascaval si usturoi pe ea si bagata la cuptor ......... stiti ce buna e fetelor ???? incercati

gata , am scris destul nu?




ANDANII

In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.

cat am avut ... si ... cat mai am
s-au topit 18 kg, mai am 2 kg pana la targhet

Mergi la inceput