Dulceturi si papanasi de sept-oct 2007 (110)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

quote:
Originally posted by gabitz78

ana - multa sanatate mirunei...of, virusii astia!sper sa nu ia si vlad.
andries - sa va fie de bine!asteptam poze.

gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/



multumesc, multumesc! Poze saptamana viitoare!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Roxali, Cecilia, Danutza multumesc frumos!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns magdaz spune:

Magda sar'na pt. urarea deosebita!Mereu ma inveselesti,mai ales cand scrii de 'acvariu'(cred ca ai niscai ascendent in vreo zodie de apa )

nope, e in Gemeni
dar din experientza, am afinitati cu acvaticii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Erina spune:

quote:
Originally posted by rodicamaries

Buna seara fetelor...

Cecilia, asa patesc si eu cu al meu, eu obisnuiam sa-i schimb scutecu la fiecare masa, acuma de multe ori il desfac si-l pun inapoi ca-i gol...eu nu cred c-ar fi problema...ca recupereaza..de multe ori se udaaaaaaaaaaa

Andriesh si mami25 sa va traiasca puiutii

Iete ca-mi sosi aparatu`, ma declar foarte multumita, si primele poze cu cravata , si cu un bebe care roade tot, si care face pe smecheru` si vrea sa stea in picioare

Pupici la mamici si bebici...Noapte buna





Rodica de Darius Filip 19 sept 2007



Ce dulce e Darius!!! Ii sta super cu cravata!!!
Sa folosesti sanatoasa camera.

www.flickr.com/photos/23256333@N02/sets/" target="_blank">Poze Daria ianuarie-februarie
www.flickr.com/photos/26805627@N00/sets/" target="_blank">Poze Daria
www.dumex.com.my/members/tickers/98308/ticker2.png" target="_blank">Virsta mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Rodica multumesc de urare!!

Si multumesc tuturor fetelor care s-au gandit la mine chit ca eu mai rarut pe aici, ce sa-i faci la job nu-i chiar usor desi am doar 6 ore. Cred ca abia in week end mai apuc si eu sa citesc ceva. Va pupic dulce pe toate si sa ne-auzim numai de bine!!

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

buna seara,
am reusit sa ajung la zi cu cititul, norocul meu ca nu a fost activitate intensa

Maria, Mad si Dana sa fiti sanatoase si fericite alaturi de cei dragi

sarbatoritilor de azi


Ana multa sanatate Mirunicii si refacere rapida, pt mamica

poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns veroboroda spune:

buna seara la fete!
"La multi ani!" Maria, Alehiam si Danuta sa fiti fericite si sa va bucurati de piticii vostri, cu scuzele de rigoare ca vin urarile atat de tarziu.
Eu tot am probleme cu raceala de la burta, ma tot chinui cu ceaiuri, parca e un pic mai bine, sper sa-mi treaca,ca nu am chef deloc sa merg la gineco.
Greyeras, ma bucur mult ca sunteti mai bine.
Rox, mercic de informatii. Inca o intrebare pentru tine: am citit ca-i dau lui Andrei iaurtel, de care?
Am vazut ca mai toate sunteti la cura de slabire. Mai fetelor vreti sa concurati la Miss?
Sa nu aruncati cu pietre in mine, eu sunt la cura de ingrasare si mi-s mandra rau ca am reusit sa pun si eu 2 kg, ca atare acum am 49kg..Cam paraie blugii pe mine si in curand cred ca trebuie sa merg la shoping, ca nu prea ma mai incap hainutele.Am o problema cu sanii, de cand nu mai alaptez sunt fleoscaiti si mi-e asa o ciuda.....am sperat ca daca ma ingras isi revin si ei, dar n-ai sa vezi.
Vreti sa va spun cate kile aveam cand am ramas insarcinata? de fapt cat am slabit in primele luni de sarcina , ca nu puteam sa mananc nimic. Tineti-va bine... 43 kg, la sfarsitul sarcinii aveam 54kg iar dupa ce am nascut 47kg.
Gata nu mai spun nimic de kg mele ca sigur ma luati la bataie.
Mami de bebe Bianca Elena(29.08.2007)


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns prisi spune:

Andries, Mami25 sa va traiasca micutii crestini

Rodica ce dulcel e cavalerul

Rox bine ca ai scapat, petrecere frumoasa in weekend


poze
Marta si Miruna (06.09.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxana_G spune:

Trebuie sa ma grabesc cu cititil si scrisul ca pic de somn.

Rodica, sa stapaniti sanatosi camera. Pupam baiatul frumos si voinic. Poza cu cravata e beton. Cred ca o sa ma inspir si eu.

Valentina, al meu nu bea nici acum nimic in afara de lapte. F greu ii mai dau 3-5 lingurite de apa.

Andries, felicitari micului crestin si ma bucur ca ati chefuit asa bine.

Nana, incearca sa mai ai rabdare, poate totusi se rezolva cu papa asa si nu ajungeti la tub.

Magda, nu as putea trisa la dieta ta sa bag un Nesquick cu lapte sau ceva dulce in loc de cele 3 felii de paine? Azi am stricat tot cu o Magura, era sa cad pe strada dimineata. Apoi salata cu cateva cubulete de cascaval si niste capsuni (dar cu putin zahar pe ele) si m-am declarat mltumita. Oricum eu la cereale nu pot renunta ca ma trezesc cu probleme mov.

Pinacolada, nu stiu inca sa spun nimic de bona. Nu imi dau seama, mai face si bazaconii. Azi am gasit baiatul super infofolit de era sa fac infarct. Eu ii pun doar un pulover peste body cand il scot afara, si sosetele pe sub pantaloni. Azi avea pe el si nadragii de casa, si inca o bluza in plus, de era sa cad jos, nu mai spun ca il si invelise. Mai face ea una alta, pare flexibila. Nu stiu insa cat de rabdatoare, aici am temeri. La voi cum e? Eu cu nervii rezist bine, fata e iar la gradi, baiatul sta mult cu bona, eu bantui prin oras si uite in weekend plecam in 2. Nu prea vad motive de nervi.

Va doresc noapte buna si linistita! Mai palavragim maine, ca acum adorm pe calculator si ma gaseste al meu asa sa se enerveze. Pupici.

Rox ,
Alexandra Maria (10.02.2004) si BB Andrei Serban (31.08.2007)

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sim_stoian spune:


Ana, ce rau imi pare sa aud de probleme cu Miruna. De la ce e febra?
Rodica, sa stapanesti sanatoasa noul aparat foto. Ce dragalas e Darius . Vad ca si el e dornic de umblat, ii place in picioare.
Gabitz, sper ca e mai bine acum Eliza. 1000x


Sim, mami de Stefan (25.08.2007)
Blogul lui Stefan
Mamicile gatesc
Pentru vizualizarea blogului trebuie sa va logati cu userul septoct2007@gmail.com, parola o stim toate
Pozele noastre le gasiti pe flickr in Contact list

Mergi la inceput