Bulgarasi si globulete de nov-dec 2007 (29)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

noapte buna inca o data.... doamneeeee parca nu mai am casa ... barbat si copil cu forumul asta cateodata

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by anacami
Amy,multumesc! este, intr-adevar, foarte frumos cu doi, desi nu prea comod cand unul vrea intr-o parte , iar celalalt in directia opusa...



La al doilea copil e mai usor,dar sa fii singura cu el acasa.
Sa-ti traiasca copilasii si sa fie sanatosi,ca frumosi sunt.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by Ank83

mai ...sincer eu am ajuns o nebuna cu performantele motrice... de cand ma speriat nebuna asta de pediatra ii urmaresc fiecare gest ...fiecare miscare... cred ca as fi linistita daca l-as vedea alergand si citind poezii ... doamneee fetelor dati-mi o palma sau doua daca e nevoie sa ma trezesc ... ma disper de fiecare data cand aud ...al meu face asa ..al meu asa... si al meu nici cum nu vrea sa faca... Stiu si eu ca fiecare are ritmul lui ... dar te pui cu nebuna



Mey...sa nu spui ca vrei si o poveste cu zane de la el...

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by bb_yasmi

noapte buna!!



Noapte buna si pupici la fudula mica.

Amira, Robert si mami Miha

Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...Cand viata iti ofera un pic de sare fa-ti o Margarita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bb_yasmi spune:

neata!! eu am avut o noapte de rahat!! scuzati expresia... desi iasmi a facut nani toata noaptea eu nu am putut dormi de nici un fel!! asa ca uita-ma la 6 dimineata bantuind pe internet cu un pahar urias de cola intr-o parte si o tarta si un cremes in alta parte...

.................................................................
Cea mai fericita sotzie si mamica!!!

.................................................................
Cerul ne-a trimis un ingerash sa ne descreteasca fruntile si sa ne lumineze viata!!! !!

..................................................................
mami si bubulina IASMINA ALISSA 31.10.2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

ma ajuta cineva? sacul asta o fi bun? vreau sa-l comand, si nu stiu dc e bun ca lungime, grosime? eu nu il vreau gros ca e cald in casa si acum o invelesc cu o paturica f subtire, dar m-ati speriat voi ca si le trag peste capsor.
http://c h i c b e b e/products/327-saci_de_dormit/4022-bebe_bleu_sac_de_dormit_imprimat_70_cm.mbs

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellis spune:

buna dimineata! nu s-a trezit nimeni?
PUSSI, tu luasei saci de 80cm, de 70 e scurt? fata mea are 63 de cm.

Ellis,de ALESSIA MARIA (20.11.2007)

POVESTEA NASTERII

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anacami spune:

Buna dimineata!
Ellis, lunile astea o sa creasca si mai mult in lungime.Uite un sac cu lungime reglabila, citeste la descriere sa vezi diferente intre lungimile la care se poate regla (poate il folosesti si la anul):
http://www.bebe lusultau.ro/detalii.php?cod=BC04

Posibil ca la BabyExpo sa le gasesti (mult) mai ieftin..

Pussi,felicitari pt. scaune, sa pape cu placere in ele.Cat au costat, le-ai luat direct de la importator?

Camelia, Sebastian si Stefania

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Buna dimineata .... Raul s-a miscat toata noaptea in patut... nu stiam ce are.Dimineata cand s-a trezit am vazut ca avea un kk ca o maslina in pampers... mama denaturata ce sunt

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ank83 spune:

Miha daca ar compune singur povestea as fi si mai linistita ... e oricum azi dimineata a stat si el pe burta cu capusorul sus... si nu a comentat nimic.... chiar parea sa ii placa...

Ank Raul 17.10.2007

Poze Raulito

Mergi la inceput