Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (158)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:


Roxanico, asa draga mea draga mai da de stire...ca altfel dispar si eu.

Ruxandra, da tataaaaa dar aveam 42 kg (faceam cate 2 ore aerobic si mers pe jos 4 -6 ore) ...acu-s dubla!!
Si Sara Maria cand zice tata ma topesc si tati la fel. Doamne cu toata fiinta, cu tot sufletul zice TATA...Fatuca ei haioasa se lumineza atat de tare cand aude la usa ca vine tati si fugeeeeeeee...il intampina si ii da pup. Stii cum da pup se intinde si apleaca fruntea sa o pupam.


KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Danutz, tatal meu a ramas masca, radea si plangea cand o vedea cum stie tot...a zis ca intelege ca stie astea simple dar frunte, pieptul, sprancenele, o ureche , cealalta ureche...apoi ca stie ,margaretele, macul, samburii si coditele de la fructe...prin carti cu printese arata lopata, gradinar, albinuta, omida, gargarita (evident), antenele insectelor, ...era uluit si cred ca m-ar fi certat ca innebunesc copilul, dar s-a convins ca dk-i spui ceva de 3 -4 ori pur si simplu retine. Altele le-am repetat de sute de ori si nu le retine. Asta e , sanatoasa sa fie!


KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Teutz, puii mei...am patit ca tine tre sa trimit mesaje mai scurte ca altfel nu pot, ma chinui de vreo 2 zile ....ieri am putut doar de pe laptop de ce de pe asta oare nu pot. Tu ce-ai facut atunci cum ai rezolvat?


KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Garga are 10 (ZECE) kg, s-un dinte-n plus bonus.

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deeaA spune:

Buna seara,minunatelor,am intrat doar sa va urez un mare LA MULTI ANI,minunatelor mamici,sa fiti fericite,sanatoase si iubite de toti cei dragi!!Multi,multi
Si felicitari noilor mamici MONICABB si FLORE sanatate puiutilor din burtica!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

E shineva cu suflet mare si bun care a salvat retetele de muffins i poate chiar si altele sa mi le dea si mie, va rogggg!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Bambo, pe a ta am notat-o, saru' mana!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

La Multi Ani dragi mamici. sa fiti sanatoase si fericite, sa aveti parte de tot binele din lume. va pupam cu drag

Monica si www.totsites.com/tot/mariachristina" target="_blank">Maria Cristina www.TickerFactory.com/] br / [img]http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2 53 104/st/20061220/n/Maria Cristina/k/8819/age.png[/img" target="_blank">20.12.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizzy spune:

quote:
Originally posted by kikineata

E shineva cu suflet mare si bun care a salvat retetele de muffins i poate chiar si altele sa mi le dea si mie, va rogggg!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)




dat pm cu ce aveam io. nu stiu exact care retete circulau aci la fulgi ca io atunci numa baleam la poze...



Marc 1+ si Ianis 3+

Pozele noastre / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52587" target="_blank">Nasterea lui Ianis / www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=113084" target="_blank">Nasterea lui Marc

Mananc deci slabesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Fetele, care intrebati de forme de muffins? E vorba de cupitele alea mici de hartie sau silicon crete? Eu nu ma prea pricep, nu-s asa buna ca voi la partea culinara. Va rog sa nu radeti de mine. Spunea cineva ca nu le-a vazut in Carefour. Daca despre alea e vorba, eu le-am vazut zilele astea fara sa vreau, erau la raftul cu castronele, termos pt cafea, si altele.... si erau si din silicon... 6 buc parca 15,9 RON.
Daca am vazut intrebarea altundeva... scuze de neatentie.


Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput