Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (158)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

Uraaaa!!!!!!!!! Ne-a iesit si ultimul premolar.. acum vom avea o pauza de cateva zile asa ca profitam de moment sa punem Gazuta in patut la locul ei.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iulia-stefy spune:

quote:
Originally posted by kikineata

E shineva cu suflet mare si bun care a salvat retetele de muffins i poate chiar si altele sa mi le dea si mie, va rogggg!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)


Despre asta e vorba, sau iar am dat-o in bara?
http://www.culinar.ro/forum/continut/Retete-in-imagini/17934/Tarte-crocante-cu-Mars-si-fulgi-de-porumb/

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns desiree spune:

anateo, transmite lui seba un pupic pe nasucuul mucios....sa se faca repede bine..o pup si pe teo mi-e dor de voi!

prestat un pandispan pufos, am mancat juma de tava


Alina,mami de Mihnea-Octavian,un anisor si un pic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

quote:
Originally posted by iulia-stefy

Daca despre alea e vorba, eu le-am vazut zilele astea fara sa vreau, erau la raftul cu castronele, termos pt cafea, si altele....
de-aia am cautat io de am albit...cautam in alta parte

neata minunatili! petrecut toata ziua cu cumparaturi si parc, toata lumea obosita mai putin d care e in ture. a venit mama pe la noi si i-a adus aminte de mersul in 4 labe, asa ca acum fix asta face. ture in 4 labe. si asa se distreaza...se mai ridica in picioare, se face ca pica si radeee...saraca vecina de jos..fata asa cumsecade eu n-am mai intalnit.

in alta ordine de idei , azi am achizitionat masina de paine, va tin la curent. meniul zilei : dim tz, pranz tz, seara musaca facuta special pt el. asta de bine ce ma plangeam ca se intarca


diana si david 03.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianocica spune:

kikineata vezi si aici:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=83521


diana si david 03.12.06

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simo29 spune:



LA MULTI ANI MAMICI MINUNATE!!!





Simo si David (9 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raluca_u spune:

Buna fetelor,

La multi ani dragelor, sa fiti fericite si sa aveti copiii sanatosi.
eu sunt suparata tare. adina mea azi noapte a tusit intruna, azi de dimi eram la urgenta, diagnostic bronsiolita - tratament cu ventolin, prospan si seara peritol sa doarma. altfel ea era vesela cu chef de joaca dar totusi... de la 3 a inceput cu febra 39, 38.4, 39.3,...
ne-am intors la spital pt ca avea si momentee de apnee. nu reusea sa respire. facut si film si ne-am intors acasa sa continuam tratamentul. daca dupa 2 zile are febra mare in continuare trecem pe antibiotic...
sunt suparata asa tare...

va pup si imi pare rau ca v-am stricat seara unei zile asa speciale cu problemele mele

Raluca cu www.totsites.com/tot/adinaungureanu" target="_blank">Adina Andreea (12 nov 2006)

Copiii sunt cei care ne arata încotro merge lumea, fiindca pentru asta au venit aici, ca sa faca lumea sa mearga mai departe.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

dragelor, va doresc o duminica superba !

noi speram ca maine sa mergem la o manastire chiar de sub munte ..... speram si vom vedea ...

pupici
D


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

Raluca multa sanatate puiutei tale!



Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

caut si eu Gravibinon pt o prietena f buna care are mare nevoie de el. daca stie cineva unde pot gasi/cum pot procura, va rog dati un semn. multumesc


Mergi la inceput