Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (158)

Raspunsuri - Pagina 20

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns daphna spune:

LA MULTI ANI!!!minunatelor.....acu pe ultima suta de m...k trecu 8-ul.
RALUCA...multa sanatate Adinutei !!!!
KTRINEL,ce scumpa e Julia !!!ma bucur k ne-o mai arati!
Noi ne pregatim bagajele...la sf sapt suntem acasa!nici nu stiu..cu un ochi rad ,cu altul plang.
pupam....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Raluca tare rau imi pare de Adina, tocmai cand ziceam ca e mai bine la gradi. Ca probabilitatea ca Garga sa mearga si ea de la 2 ani e f mare. Sanatate multa. Dc ai vreme cred ca pe DC e un subiect cu bronsiolita.

Dianarus, dianocica multumesc frumos. O sa incep sa fac si eu cate ceva. Asa la papa e diversificata tare bine garga dar cu bucatelele ne cam chinuim ca tare se inneaca. Doar bucatele mici, mici de paine, biscuiti, pufuleti, masline...in rest nik se tot inneaca si ii vine sa vomite.

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Iulia_Stefy, nu-mi mai cere mami scuze ca nu ai gresit cu nimic si chiar daca asta e. Sa mai stai cu noi ca mi se pare ca esti o prezenta pozitiva. Da io ziceam de forme in carf sau poate si altcineva....numa ca io am fost ieri dar n-am luat! Mama ei de astenie de primavara...dar mai avea putin si se rupea carutul de cumparaturi.

Dayanara, traiesti bine??

Marani, cum e bubamara?

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Ruxandro, mi-e dor de tine! Iar umbli pe coclauri.

Donia, auzi tu simti ca zic mereu sa-ti dea DD sanatate multa muuultaa...bea Garga lapte si inca bea bine...sa traiesti 1000 de ani!

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Buna de dimineata, minunatelor!
M-am trezit cu noaptea in cap (din cauza de spate rablagit) si hop pe forum!

Ktrinel, ce bine ca ati scapat repede de virusul ala! Am admirat frumusete de domnisoara cu palmier!
Anateo, multa sanatate lui Seba si multa putere tie! O imbratisare stransa de la noi si un mare!
Kikineata, la mine a fost problema de la router, dar ne-a luat ceva timp pana sa ne dam seama de asta. Trebuia sa-l scot pentru cateva secunde din priza, ca sa pot trimite mesaje mai lungi de 3-4 randuri si asta doar de pe calculatorul mare, ca de pe laptop nu reuseam sa trimit nici macar o litera. La un moment dat s-a rezolvat problema fara sa facem nimic, nu stiu ce naiba a fost.
Iulia-stefy, insanatosire grabnica pentru toti trei! Felicitari pentru ultimul premolar al Gazutei! Bucurati-va de pauza!
Raluca, imi pare tare rau ca Adinuta e bolnavioara! Sa dea DD sa nu fie nevoie de antibiotic! Sanatate multa, multa!

O duminica frumoasa va doresc!


Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Teutz spune:

Am vazut ca n-a pregatit nimeni canoiul de cafea, asa ca o fac eu. Luati de aici , ca sa incepeti ziua bine!

Teutz de Alexia Iarina (10.12.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doradora spune:

dragi mamici, poftiti la mucenici!
oare domnisoarei pisi ii pot da nuca?

chris + alexandra

bebeii nostri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dbunny spune:

quote:
Originally posted by chris80

dragi mamici, poftiti la mucenici!
oare domnisoarei pisi ii pot da nuca?




In Romania i-am dat la Dani sa moflaie un coltunas cu nuca..d'ala de casa facut de bunica matusii cumnatului.. s-a insorist Dani in jurul guritei si-am banuit ca de la nuca...daca-s macinate poti incerca...daca-i apar pete nu mai pupa nuca fro 3 luni
Pe lista mea de la pediatru apar nucile, alunele, pistacho si alte oratanii la 18 luni. Pup iu

Dbunny cu Daniel(23.11.2006)
www.flickr.com/photos/dbunny/sets/" target="_blank">poze Daniel
www.dropshots.com/dbunny_28" target="_blank">Filmulete cu Prichindelu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Auzi Chris dar e perioada cu mucenicii?

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kikineata spune:

Danutz hai c-am aberat dar n-am raspuns la intrebare. Pe la Cotroceni-13 Septembrie. Tu? Adica voi?

KIKINEATA mami de SARA MARIA (16 noiembrie 2006)

Mergi la inceput