Fulguleti de noiembrie decembrie 2006 (158)

Raspunsuri - Pagina 21

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danutz spune:

Facusem si io o canoaica mare de cafea dar mi-a luat-o Teutz inainte.
Capitol nou nu stiu sa prestez, poate se baga o fata mai cu experientz'...
Raluca, tare rau pare de Adinuta, santate multa!
Anateo, iar muci, valeu! Ieri m-am tot uitat prin parc dupa voi, e clar acum ... si sanatate multa!
Dianocica, asa cica se intarca d, ai?
Ktrinel, asa se cam explica tacerea ta, pupam Julia cea frumoasa si cu palmier in vf capului.(ce-a mai ras Maria-sa la ea si a mai balit pe monitor!!!)
La multi ani Marcelac, sa fii sanatoasa, voioasa si frumoasa ca si primavara! Si hai mai des pe la noi!!!
Chris, io stiam de alune si nuca dupa 2 ani...acu' cica nici kiwi nu-i voie si Maria-sa serveste bine merci si nu are nimik...asa ca e pe incercate si vazute! Pofta buna!
Noi ieri am bantuit dupa un monitor nou la calc ca cel vechi s-a albit fara avertisment, si am carat-o pe Adinazot dupa noi saracutza! Iar Maria-sa a alergat prin toate locurile, mai bine zis ne-a alergat pe noi de ne-au sarit capacele, pana a gasit el o plasma cu desene cu Peter Pan , de care s-a lipit si nu s-a mai dat dus de acolo decat cu mareeee scandal...Si pe motive de scandal si oboseala a trebuit sa o luam fugutza spre casa, asa ca am ratat intalnirea cu Ruxandra (sorry pentru asta!).
Si astea fiind spuse, va urez duminica frumoasa (cel putin pe aici e frumoasa...)!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mami_n-d_06 spune:


declaram iarna incheiata! pardon, capitol inchis!

va asteptam cu soare si floricele de primavara la cap.159!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns almo spune:

quote:
Originally posted by iulia-stefy

quote:
Originally posted by almo

tema zilei: copii vostri s-au atasat de un obiect anume gen paturica, ursulet de plus? am citit ca la varsta de 1 an jumate aprox, copii incep sa se ataseze de ceva.

nicole cred ca s-a atasat de sutienul meu!!!!!!11


Nu stiu ce sa spun, dar si Stefy daca gaseste sertarul deschis, tot cu sutieul dupa ea umbla, isi pune cupele in cap, dar nu ma gandesc ca s-a atasat de el. De vreo doua zile vad ca e ceva mai interesata cand ma vede ca ma dezbrac si ma trage de mana sa ma las jos sa vada ea ce am acolo, dar nu o prea las. Sper sa nu se accentueze problema. Chiar nu m-am gandit ca ar putea ajunge apoi sa incerce si la altii, dar daca tu zici ca a ajuns aici am sa am grija.

Poze Stefy
Lacramioara mamica Stefaniei Iulia (05.12.2006)



:) se vede treaba ca e raspandit atasamentul asta fata de sutien, numai ca eu am lasat-o sa puna mana pe sutien de cate ori ma dezbracam si ea voia. Eram incantata de incantarea ei, na acum suport consecintele. Pb e ca pipaie pe toata lumea.

Album
http://picasaweb.google.com/nicole.poze

Mergi la inceput