LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by BiancaM

quote:
Originally posted by karra80

Si la noi AMR 3....tortul l-am comandat....evident nu m-am putut abtine si e .....surpriza o sa vedeti pozele.....





POt sa ghicesc? winnie

Mamica fericita de Amalia Elena(6 aprilie 2007)




Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns biky spune:

La mai multe lunisoare Vlad! Sa cresti mare, sanatos, sa ai parte de noroc si fericire si sa-i bucuri pe parintii tai cu realizarile tale ! Pupa-ti-as ochii aia frumosi si gurita aia dulce!

Laura_oana - asteptam cu drag si dor sa revii si sa ne mai povestesti de nazdravanul Edi. Insanatosire grabnica fratiorului!

Mihael@ - jos palaria! E tare, tare, tare pitica.... cum atipeste ea in scaun si dulce, dulce, dulce.... cum mananca ea singurica din castron! Felicitarile mele pentru orezoasa!

Roxanici- pai zi-i asa, soro.... ca descui poarta, leg cainii, spal pisica si-i pun fundita, trimit vecinii la plimbare,il chem pe Pepe sa ne cante (numa' daca-l lasa Cherida).....si petrecem pana-n ziua!

O mamicutza cu 2 fetizte cu fitze : Andra(20.11.1995) si Caterina(22.03.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karra80 spune:

quote:
Originally posted by ioanaradu

La multi ani ... La multi ani!!! pentru toti sarbatoritii de ieri si de azi.

super retete, le-am frunzarit si eu putin. vad ca va incuscriti la greu. eu cu lipsa mea de timp, las si baiatul neinsurat. oricum, karra, sotul mi-a dat tema sa o petesc pe winnie.

va pup!

mamica lui Matei Stefan 12.03.2007
Varsta lui Matei
poze cu matei - luna 10
Matei, mami si tati te iubesc mult ... mult ... mult de tot!

avem petitori.......spune-i sotzului ca asteptam propuneri de la Matei....mi-e cam greu sa dau fata asa cu una cu doua...deci...ttre sa ne convingetzi..

Carmina de MARIA CRISTINA (Winnie) 8 martie 2007

Luna 12


www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=28e484a970e514144a5d21" target="_blank">Comoara mea mica
www.dumex.com.my/members/tickers/98439/ticker4.png" target="_blank">Varsta Winnie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radcarmen spune:

Buna la tot stupul!

Vad ca ieri nu mi s-a postat mesajul asa ca reiau urarile pentru ieri:

La multi ani albinutelor Ilinca si Ana!
La multi ani mami Carmen94!


Pentru azi:

La multi ani bebe de Oana_stefana!

Imi pare rau ca sunt iar bebei bolnaviori si le urez insanatosire grabnica.

Mihaela m-am distrat de Stefania de numai. Doamne ce dulcica e ea cum doarme in scaunul de masa. Felicitari pentru cat de frumos mananca, e o victorie mare. E domnisoara de acum. A adormit si Vlad odata in timp ce manca, dar nu am avut inspiratia de a-l filma.

Biky multumim de urari, mai avem putin si noi si ne facem baieti mari, dar mai putin are Cati pana sufla lumanarea de pe tort.

Carmen, mami lui Vlad Gabriel - atat de mare
Poze cu puisorul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralualexandrei spune:

La multi,multi ani bebe de Oana Stefana!

Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

La muuuuuulti ani, bebelina de Oana_Stefana!


Fetele m-ati distrat cu pozele si filmuletele voastre... S-au facut copii mari si acu e o perioada tare frumoasa... pana aproape de 3 ani... cand au crize de personalitate
Fuuuuuuug in lume, deja ma lasa nervii (cu Elena)
Mai vine careva cu mine?





Eliana cu Elena (23.10.04) Andrei si Mihai (03.03.07) | Poze | www.desprecopii.com/info.asp?id=767" target="_blank">Elena – iubita noastra | De 3x... mamica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:


La multi ani puilor nascuti zilele astea! Sa fiti sanatosi, feriti de rele si sa aduceti numai bucuirii parintilor!

4 martie
Timeea de Kmi78
Altheea Roxana de Alexa_hutton
Dylan de Elamia
Ruxandra Andreea de Mikiymihaela

5 martie
Martha Ioana de Flopici

6 martie
Ilinca de Alionushca
Ana de Juliana76

7 martie
Bibi de Oana_Stefana

Si mamicilor le doresc tot ce e mai bun pe lume!

Mihaelaaa
Carmen94


Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elpower spune:

M-am distrat cu filmulet de bebe somnoros si papacios de orez!

Am vazut poze, am citit cam tot, dar timpul lipseste cu desavarsire.

Mady, condoleante!

Lauriciu, sa decurga cu bine operatia si fratele tau sa fie alaturi de voi sanatos!

Despre Thea:
Nu si-a dat drumul la mers singurica decat in pat. Pe jos merge foarte bine, dar trebuie sa simta ea o mana, un deget, ceva de care sa se sprijine in caz de nevoie. Cand cade, am observat ca pune ambele maini in fata. E de bine, nu? Ar vrea sa mearga mereu, sa scotoceasca, sa ii fiu eu alaturi mereu, in toate jocurile ei.
Are 7 dinti si am observat si ceva umflaturi pe la masele.
Dorm cu ea.
Spune: mama, tata, tiete (uite, cred eu), papa, face pa-pa cu manuta, vorbeste pe limba ei si eu dupa ea, in loc sa fie invers, iii cand vrea undeva, e capoasa, nu asculta, se pune pe plans cand ii zic nu. Si asta se intampla doar cand nuo lassa ajunga la prize saupe gresia de pe balcon.

Eu sunt extrem de nervoasa si macert cu toata lumea. Trec printr-o faza proasta, dar nu am habar cand s-o termina ca m-am saturat. In loc sa ma bucur de fata mea eu imi pierd timpul cu depresii. M-am tampit,ce mai!

Ma gandeam ca e cam aiurea ca bunicii, adica parintii nostri, care de noi nu s-au bucurat, sa se poata bucura de copii nostri mai bine decat o facem noi. De ce? Nu e drept!
Vreau sa ma bucur si eu de copila mea. De ce nu pot? De ce am plictisesc? De ce as prefera sa ma uit la TV sau la PC in loc sa ii urmaresc fiecare pas, sa ma bucur de fiecare gest, sa ii sorb fiecare silaba? De ce? Nu sunt normala, nu?

Hai ca m-am descarcat!

Va pup si va iubesc, chiar daca sunt prezenta mai putin!


Ela si Thea, darul meu de la Dumnezeu - 26 martie 2007

Poze Thea-Ioana
Thea-Ioana slideshow

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madybulancea spune:

LA MULTI ANI BEBE DE OANA STEFANA!

Ela stai linistita ca nu esti singura..iti tin companie...azi sunt fff vesela ia sa ma vezi maine cum sunt plina de nervi!!!o sa ne treaca,atunci knd o sa ne hotaram sa facem ceva sa shimbam situatia!!!pana atunci multi pupiciii...


Poze Razvanelu

varsta nazdravanlui Razvan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:

Ela,parca ai citit acum gandurile mele...Si mie imi merge tot asa..as vrea mai mult timp pt mine,si totusi,as sta si cu David.Nu stiu cum iti este tie,dar mie imi lipseste timpul de dinainte...sa fac ce vreau ,cand vreau.
Acum nu mai merge asa,programul nostru nu il mai facem noi,ci piticii nostrii...Dar daca ma gandesc bine,sunt multumita asa,Nu as schimba nimik...si sunt convinsa ca nici tu si nici una dintre mamici ...Eu zic ca e normal sa simtim asa...
Ne invatam si asa pana la urma,si cand o sa fie mari si or sa plece de la noi,o sa stam si ne gandim cu ce sa ne umplem timpul daca ei nu mai sunt in casa noastra...
Hai ca nu mai zic nimik,ca ma ia plansul...


Mihaela de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput