LMA Albinute & bondari de martie-aprilie 2007 (75)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kmi78 spune:

LA MULTI ANI: MARTHA, ILINCA, ANA, MIHAELAA, CARMEN! SANATATE SI NOROC!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanici spune:

La Multi Ani, Carmen94!!!!!

roxana & Rares Teodor (23 martie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

La multi ani, Carmen!
La multi ani Ilinca si Ana


Am pus doua filmulete facute ieri daca aveti rabdare sa va uitati

www.youtube.com/watch?v=um840qO7AVg" target="_blank">festin cu orez

www.youtube.com/watch?v=FexA29QzaX4" target="_blank">mancatul e un lucru epuizant



Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tzuna spune:

La multi ani MARTHA IOANA! La multi ani ILINCA SI ANA! La multi ani mami Mihaelaaa!


Sa fiti sanatoase, frumoase si voioase.

Noi suntem bine, Maria e o scumpica si ne imita, canta , danseaza, stranuta, tuseste e comica rau. Nu am mai intrat ca sunt f ocupata si pentru ca am socrii in vizita de astazi...

ALIONUSCHA- mi-a placut enorm mesajul tau. Si eu ma simt mult mai norocoasa si mai implinita de cand o am pe Maria.E un sentiment minunat.. in acelasi timp uneori mi-e frica sa nu pateasca ceva sau sa nu patesc eu/sotul ceva si sa nu o putem creste asa cum ar trebui. Dar cred ca toate sentimentele astea sunt normale.

Dana- cred ca e din cauza ca nu reusesti sa golesti sanii de lapte. eu pateam frecvent sa am sanii tari si canale infundate cand scoteam lapticul pentru Maria.

Va doresc o seara buna tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

quote:
Originally posted by Mihael@

La multi ani, Carmen!
La multi ani Ilinca si Ana


Am pus doua filmulete facute ieri daca aveti rabdare sa va uitati

www.youtube.com/watch?v=um840qO7AVg" target="_blank">festin cu orez

www.youtube.com/watch?v=FexA29QzaX4" target="_blank">mancatul e un lucru epuizant



Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei




Bravooooooooooo Stefania!!! Ce fetita mare si ce linistit papa ea acolo!! Ce dulci-s copii care adorm asa la masa, sau in diverse pozitii neconventionale
Mihaela - ti-o trimit si pe Maya, poate vrea Stefania s-o invete si pe ea sa manance, castronul am vazut ca era destul de mare, deci le ajunge la amandoua.b vn




Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crina_mio spune:

quote:
Originally posted by Mihael@

La multi ani, Carmen!
La multi ani Ilinca si Ana


Am pus doua filmulete facute ieri daca aveti rabdare sa va uitati

www.youtube.com/watch?v=um840qO7AVg" target="_blank">festin cu orez

www.youtube.com/watch?v=FexA29QzaX4" target="_blank">mancatul e un lucru epuizant



Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei




Crina si Maya Georgia

Luna a10-a


varsta Maya

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihaelaaa spune:


Mihael@...,ce m-am distrat ...cum doarme ea in scaunul de masa....si cand se trezeste din cand in cand are o fetisoara de parca ar zice..."vai de mine,am adormit! Oare am pierdut ceva important???"
Si ce frumos mananca... nici nu se murdareste la gura...ai fetita mare ce mai....

Offf,mamica sarbatorita astazi nu am felicitat-o inca...

La multi ani,Carmen94!!!


Mihaela de DAVID-29 martie 2007

DAVID...cat sunt de maricel...

Poze cu David

www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=2917ac23b344a0c9f2c340&skin_id=0&source=category&category_id=12&large" target="_blank">Sarcina si continuarea...David (filmulet)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns daraban spune:

Foarte dulcica Stefi
Si ce frumos doarme dupa papica

dana si delia (11.03.2007)



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mihael@ spune:

Crina, chiar mi-ar placea sa am doua motzate la masa, cred ca s-ar indemna una pe alta la mancat. Ii pusesem vasul in care-i gatesc ca e greu si nu-l arunca pe jos , cum face cu farfuriile sau cu cestile.

Mihaelaaa, pentru mine a fost mare mirare ca a adormit asa, si dormea atat de profund la final incat am luat-o pe sus si am dus-o in patut, asa murdara cum era

daraban,

Mihaela siwww.desprecopii.com/info.asp?id=1199" target="_blank">Stefania (19 martie 2007)

Poze
Varsta Stefaniei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karla32 spune:

Buna dimineata!
Mai apar si eu...

LA MULTI ANI! tuturor celor care au implinit un an si eu nu i-am urat! Sa cresteti mari, sanatosi, voiosi si Dumnezeu sa va ocroteasca! Pentru mamici si tatici: sa va traiasca minunile si sa va bucurati de ele!

Despre noi...suntem bine. Luca e si mai nazdravan. Are 9,500 si 80 cm la 11 luni. Nu vorbeste, doar tipa. Stie foarte multe dar nu mai vrea sa execute nimic daca il pui. Nu merge decat daca il tii de mana. altfel se aseaza in fund, sta turceste si se deplaseaza prin topaieli. E disperat dupa motan, are momente de tandrete si cu mine mai ales cand ma intorc de la serv. Are doar 4 dinti si o strungareata. Mananca bine, noaptea e cam matzait, se ridica in fund, isi pune suzeta si doarme asa sprijinit cu spatele de patutz. E tare haios dar ma si dispera.

Va pup si sper sa pot tine pasul cu voi...

Luca, dragostea mea

Luca luna VIII

Luca luna IX

Mergi la inceput