Colectia de toamna-iarna 2005 (187)

Raspunsuri - Pagina 14

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns miha2006 spune:

buna seara colectie...trebuie sa recunosc ca citesc mai ses dacat scriu...

in primul rand urez si eu La multi ani Feliciei multa sanatate si fericire si zic si eu ca Miri ca e tare fain sa te sarbatoresti odata cu primavara.
cred ca niciodata nu am asteptat primavara asa tare ca anul asta, ne-am saturat sa stam in casa ca atara Iulia s-a dolofanit putin, lipsa de miscare se vede, a ajuns la 18 kg si 98 cm, nu stiu cu ce se ingrasa fata asta.
in rest e bine, a avut si ea o repriza de muci acum 2 saptamani cand a luat raceala de la ta-su dar in 2 zile a fost ok.

Ioana, sper ca a ajuns si poza iuliei, daca nu zi ca o mai trimit odata.

Bulucito, ma bucur c acitesc si despre voi, nu am apucat sa-ti urez well comme back.

Lavi, un gand bun de la mine pt tine si pe tine si pe fete, chiar ai nevoie de o iesire din cotidian.

Noky, am vazut-o pe Saralina cum recita poezia, e super tare BRAVO...

aaaaaaaaa..... MANDY, miii de scuze, ti-am ramas datoare cu un raspuns in privinta ochelarilor iuliei, am fost cu ea la Cluj la Dr Vladutiu, si nu... nu am banuit nimic inainte de a-mi spune dr de la Deva ca Iulia ar avea ceva la ochisori, eu ca mama care a stat acasa cu ea 2 ani nu am observat ca ceva nu ar fi bine, am dus-o la oftamolog pt ca mi se parea ca din cand in cand ii mai fugea ochisorul stang, asa ca in afara de faptul ca are putin strabism nu ma asteptam sa-mi zica altceva dar uite... asa ca va rog eu pe toate duceti copii la oftamolog ca un control nu strica, mai ales daca stiti ca au de unde mosteni probleme ofatmologice.
Acum insa am alta problema: acum o luna am fost la un loc de joaca la ziua unei fetite si s-a lovit putin la picior, imi zicea ca o doare cand calca. i-am facut masaje la picior, am vazut ca nu plange si am dedus ca e doar o lovitura si nu alceva, ca va trece. a schiopatat 2-3 zile si gata dar vad ca s-a obisnuit sa calce stramb. am impresia ca se dezechilibreaza, merge tot mai rau... saptamana asta am zis ca mergem la on ortoped... sper din tot sufletul sa fie bine , nu mai vreau alte probleme, va povestesc dupa cum a fost.

LEEA, cred ca I-NUN-DA-TIE sau nu?

va pup dulce pe toti



MIHA SI IULIA BUBULINA (22.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pumba spune:

felicia- La multi ani! sa fii fericita si iubita de cei dragi,pe care sa-i ai, mereu aproape!

v-ati ales babele?
Adeline( 16.12.2005)Claire(7.12.2001)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandra28 spune:

intru si eu sa urez cu intarziere un sincer la multi ani pentru feli!!!


anda, mami de bb vladut
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62685" target="_blank"> povestea nasterii

astia mi-au luat motul!

varsta lui vladut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Buna seara!!!

Ioana...milioane de scuze...dar nu am reusit sa ii fac poza lui Stefan. Dar incerc sa manaresc una deja facuta! Daca ma mai astepti pana maine...promit solemn ca maine ii fac si o trimit!

Bic...te poop!!!

Leea ms mult de tot. Se pare ca suntem pe drumul cel bun. Azi nu a mai fost asa mare tragedie la kk si....i-am dat drumul repejor sa se duca la mami lui si tatilui. Apoi i-am facut "pa kk in wc" si gata!

Am pus poze noi in albumul "Stefan baiat mare" pt cine vrea sa ne vada!

Va poop si noapte buna!



Diana 30+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Ioana...am trimis o poza...dar nu sunt multumita de ea...dar daca nu e prea tz sa fac maine alta...o sa mai trimit una! Ms mult!



Diana 30+ mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Miha,
si pe noi cred ca ne pasc ochelarii. De cind s-a nascut Smaranda a avut un ochi mai inchis decit celalat, iar tata sustinea ca are strabism. Medicul mi-a spus atunci ca in jur e 2 ani se poate observa daca are intr-adevar probleme. Acum, uitindu-ma la pozele cu ea e evient ca ii fuge un ochi. Si noi vom programa cit de curind o vizita la oftalmolog. Nu prea imi convine ca va trebui sa poarte ochelari, dar daca se poate corecta ceva acum e timpul.

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bic spune:

Ando, acum am citit din urma si m-am cam inrosit...

Smaranda Ioana, 3.11.2005
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=75330" target="_blank">Povestea nasterii

www.askdrsears.com/html/2/T020100.asp" target="_blank"> Alaptati,
www.lalecheleague.org/bfinfo.html" target="_blank"> alaptati,
alaptati!

Cum se poarta un bebelus in wrap si discutia de pe DC

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Mneatza!!! Ce face colectia?

Noi am avut un week-end zbuciumat, cu nunta Gabrielei, cu n iesiri in parc si misunat la infinit!!! Iacata niste poze noi!!!!


Ma duc sa citesc in urma ca s-au strans ceva pagini.


Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Neatza draga colectie!!!

Noki, foarte frumoase pozele !

Noi in prag de primavara am prins din zbor o viroza "dragutza", care s-a manifestat cu muci din plin si stranuturi la greu ! Vineri noaptea a dormit fff prost, dar s-a reglat sambata dupa ce am folosit din "plin" batista bebelusului (sa-i dea Dumnezeu sanatate celui ce a inventat-o!) Ne-am tratat cu panadol, mar plus, colargol, pulmex si multii pupici! Deja suntem mult mai bine!


Cami & Alexandra Daria (02.01.2006)

Dariuca creste si iar ... creste!

Cautam binele fara a-l gasi vreodata, in schimb gasim raul fara sa-l cautam! - Democrit

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Noki_Lara spune:

Am uitat sa va urez O PRIMAVARA EXCELENTA, ASA CUM V-O DORITI!!!!

Am scris un mesaj kilometric si taman l-am pierdut. Incerc sa-l reiau...

Sa ma laud: ieri Sarah a facut pipi prima data la copacel, ca nu a mai vrut sa faca in pampers. Apoi dupa-amiaza am facut la baia din Carrefour. Ehehe...ma asteapta vremuri grele!

Feli, cu intarziere! Sa fii sanatoasa si iubita! Cum se numeste bistro-ul?

Lavi- ma bucur pentru voi! Mai baga detalii please!

Corap- hi hi hi ...pai comparativ cu ce-i la voi in casa, Sarah pare ingeras!

Miri- chiar e eneorma intretinerea ta! Io platesc cam 5 mil si e mult comparativ cu alte peroane pe care le stiu. Atunci ce sa mai zic de aproape 8 mil.

Cami- pentru aprecieri! Si sanatate muuulta mezinei!

Silabe- in-un-da-ti-e? Sau i-nund-a-ti-e?








Poze cu Sarah si mami 1 si 2
www.dropshots.com/saralyna2005#albums/Party%20Sarah%202%20anisori" target="_blank">PARTY SARAH 2 ANISORI!!!!
Filmuletze poznase www.dropshots.com/noki_lara" target="_blank">1 www.dropshots.com/saraly" target="_blank">2 www.dropshots.com/noki_lara2" target="_blank"> 3 www.dropshots.com/Saralyna" target="_blank">4 si www.dropshots.com/saralyna2005" target="_blank">5
Varsta Sarah


Everything matures...eventually!

Mergi la inceput