***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (53)

Raspunsuri - Pagina 18

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cristalina spune:

La multi ani chiquitita!
Iti doresc multi ani fericiti cu bucurii si sanatate alaturi de cei dragi!

Monica, Maria Alexandra (02.07.2004) si Ioana Adriana (20.04.2007)
poze unu, poze doi, poze vechi si poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

La multe lunisoare sarbatoritilor de azi!Sa fiti sanatosi si sa aveti mult noroc!
Michelle35, pentru Alexandru Stefan

Eda , pentru Eden

Lbelciug , pentru Bogdan

Didialex, pentru David Gabriel

Monytza, pentru Maria Antonia

Elteka , pentru Elias


pepsica,Graviduta.andradap multumesc de raspunsul cu fainoaselele!
Acum sunt si io foarte curioasa de ce vaccin era vorba caci nu prea am intles?Io ma gandisem sa nu ii fac vaccin pentru bolile copilariei ca este bine sa le faca cat e mic si gradinita io zic ca este un loc prielnic.Am inteles ca daca le face mai devreme sunt forme foarte usoare.....



Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Buna dimineata!
Multumesc pentru urarile de ziua mea: Didi, Ancamari, Pepsi, Andrada, Ninuta, Cristalina (sper ca nu am uitat pe nimeni), care m-au bucurat foarte mult. Azi vreau sa fiu vesela, mai ales ca ziua mea cade atat de rar! Pup si eu sarbatoritii de azi, maine si poimaine si le urez numai bine!

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Am mai pus si noi pozici noiINCEPAND DE AICI,pentru cine are timp sa le vada nu sunt multe doar 4.Acum ne ocupam mai mult cu filmatul ca tot timpul ma surprinde cu ceva nou!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Livia la multi ani sa fi fericita si sa te bucuri de comoara ta.Daca este asa de rar ziua ta inseamna ca si anii tot asa se aduna?Deci.......... e un avantaj!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Doxinu, ti-am admirat carliontatul frumos foc! Cu cerealele si eu ti-as zice sa ii dai, nu foarte mult desigur. Si Livia mea era grasuta si eu tot ii dau o masa de cereale. Daca ma gandesc bine, ele ne-au scapat de constipatie. Referitor la mine, ar trebui sa am 7 in loc e 28!
Didi [se rezolva]
Lily, dar frumos mai scrii! Mi-au placut si pozicile tale!
Pepsi, mersi de reteta. Adica tu o framanti ca pe cozonac sau care e diferenta?

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

GRAVIDUTA , multumim ca ne-ai admirat. pentru Mara vrabioara care e o scumpica.

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

chiquitita

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Si am admirat si papusa Ninutzei! interesanta foaia cu amprentele!

Mami de Livia (08.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doxinu spune:

Mamici de capsunici ce fel de incaltari le-ati luat voi comorilor voastre?M-am tot uitat prin magazine si nu gasesc nimic care sa intruneasca cerintele mele.Adica vreu ceva usor de incaltat, usor de purtat,FRUMOS si sa nu aiba talpa rigida sa forteze copilul sa calce urat
Stiu ca acum se formeaza mersul si ca daca nu are incaltari adegvate mersul se strica si tot io ma voi chinui cu el.
Asa ca va intreb: ce ati gasit voi pentru puii vostrii?Daca aveti si imagini ar fi super.Nu gasesc nimic sa-mi placa!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI

Mergi la inceput