***Capsunele-n scutecele de mai-iunie 2007*** (53)

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

chiquitita noi mereu o admiram pe Livia care are niste hainute tare frumoase .

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ali24 spune:

ckristina.ok am sa iti trimit.am vazut si eu pozele cu bianca.e o scumpa...mai baga si poze mai recente
Ninutza sigur ca vi le dau...ce draguta ii fetita ta.mi a placut tare poza aia cu ingeras .intra si tu pe mess(putinalina).cu ce ai facut amprentele ca am si eu un album in care sa fac dar nu am stiut cu ce...si sa il fac cu creionu nu sta...am vazut ca si voi mergeti la porumbei...la rafi atat de mult ii plac...noi mai mergem din cand in cand in parc si le ducem paine
lilly lovesi mie imi place tare cum povestesti...mersi ptr incurajare am vazut si pozicile voastre.frumos tare e baietelul tau
doxinu am admirat si un carliontat superb

www.onetruemedia.com/my_shared?z=212927cdd301b61bf1c7b3&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete rafisipoze rafi
alina mamica lui rafael albert(25.05.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tudorcatalin spune:

La Multi Ani celor nascuti in zilele de 29,30,31 !

Monicoasa, pentru Vlad Stefan

Lilky, pentru Diana Gabriela

Oana Claudia, pentru Rares

Michelle35, pentru Alexandru Stefan

Eda , pentru Eden

Lbelciug , pentru Bogdan

Didialex, pentru David Gabriel

Monytza, pentru Maria Antonia

Elteka , pentru Elias

si nu in ultimul rand, lA MULTI ANI! LA MULTI ANI!LA MULTI ANI! LA MULTI ANI ! CHIQUITITA, cate unul pentru fiecare an.

Pepsi, multumim pentru reteta de biscuiti.

Andrada,multumim pentru reteta de biscuiti.

Florentina,sanatate multa lui Tudor si lui Ciprian.

Piticasigogosica, imi pare rau ca puiutii tai sunt bolnaviori.insanatosire grabnica.

Motannel,Ioana13, felicitari pentru dintisori!

Ckristina si piticul meu avea capul bombat la spate cand era mai mic, la 2-3 luni, dar si-a revnit, l-am pus sa doarma pe toate partile, acum cand e mai maricel si-l intoarce singur in timpul somnului, nu mai este asa.

LIVIANA, am vazut pozele cu Bogdan , cu parul punk, e asa dragut!

va pupam, o zi buna

magda,mama lui tudor catalin





http://community.webshots.com/user/tudorcatalin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Madi spune:

Vlad Stefan de Monicoasa

Diana Gabriela de Lilky

Alexandru Stefan de Michelle35

Rares de Oanaclaudia

Eden de Eda

Bogdan de Lbelciug

David Gabriel de Didialex

Maria Antonia de Monytza

Elias de ELTEKA


LA MULTI ANIChiquitita!!!

Madi si Ana Teodora (27 aprilie 2007)

Asa creste Ana




"Daca ti se pare ca esti prea mic ca sa ai un impact, incearca sa mergi la culcare cu un tantar.”

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ckristina spune:

quote:
Originally posted by doxinu

Mamici de capsunici ce fel de incaltari le-ati luat voi comorilor voastre?M-am tot uitat prin magazine si nu gasesc nimic care sa intruneasca cerintele mele.Adica vreu ceva usor de incaltat, usor de purtat,FRUMOS si sa nu aiba talpa rigida sa forteze copilul sa calce urat
Stiu ca acum se formeaza mersul si ca daca nu are incaltari adegvate mersul se strica si tot io ma voi chinui cu el.
Asa ca va intreb: ce ati gasit voi pentru puii vostrii?Daca aveti si imagini ar fi super.Nu gasesc nimic sa-mi placa!

Ioana mamy de Stefan Bogdan 13.06.2007

www.onetruemedia.com/my_shared?z=210f38dfc24c406f33fc4d&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulete cu ingerasul nostru STEFAN
minunea noastra Stefan

TRICOURI BUMBAC FETITE SI BAIETEI



doxinu, am pus in semnatura poze cu ghetutele si pantofiorii sport ai biancai;ambele perechi le am luat de la magazinul piciul:pantofiorii sport din pitesti(20lei)si ghetutele din bucuresti militari(120lei);ambele perechi se prind cu scai; ghetutele sunt din piele si int si ext iar pantofii din material textil.

www.dropshots.com/ckristina" target="_blank">CRISTINA si BIANCA(05.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Graviduta spune:

Doxinu, ce cretulin frumos ai! Ce haios e! Poti sa-mi spui ce jucarie ea asta, ca mi se pare interesanta? http://good-times.webshots.com/photo/2333680040101975775QTXQmE

Edit: a, si am vazut ca ai mocasini de la Baby Fox, nu-ti plac? Si eu tot de-aia am pt MAra, dar Mara inca nu merge. Poate pe tine te intereseaza de-aia cu talonete.

Alina si Mara vrabioara (27 iunie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

Doxinu un minunat incirliontatu tau!! Pare argint viu...
Eu i-am luat lui P de la Geox, am gasit cu 50% reducere, f faini, de piele in interior si in exterior, estetic merg si la blugi si la treninguri. Par forte comozi, nu am avut pligeri , in afara faptului ca si-i maminca. Seamana cu astia http://www.laredoute.fr/vente-joggers-bebe-geox.aspx?productid=324126427&documentid=201207&categoryid=22916317&single=&hasnext=0&hasprev=1&direct=false&pagesize=16 dar i-am luat din Romania cu 90 ron.

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana13 spune:

un site cu muyica pt bebei http://2xtremeboom. phg. ro stergeti spatiile..

Ioana mama de
Patrick Alexandru (01.06.2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ninutza spune:

ali24 , am rezolvat cu programul. L-am gasit pe net si vad ca merge.
Amprentele ni le-au facut in spital, asa e aici, dar am vazut si de cumparat tus special pt asta. Nu stiu daca in RO se gaseste poate stiu fetele ceva.

Pozici de februarie
Pozici de ianuarie
Filmuletze

Miruna Maria, 5 iunie 2007

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La multi ani, chiquitita!
Ninutza, Lilly_love, Pepsi,tudorcatalin, Madi multumim!
doxinu, vazut carlionatul tau cel frumos!

Eu sunt suparata caci Bogdanelul meu parca nu se mai face bine! Are mereu probleme cu nasucul, cu pauza mici de cateva zile. Azi noapte iar a culminat cu tusea, ziua ii curge nasul si noaptea i se infunda, plange, nu doarme, sau se scoala des. Si eu si sotul suntem terminati. Motz cocotz i-a apucat si pe socri plecatul la plimbare la munte, asa ca help ioc. Nu ca ma bazam f mult pe ei, dar era bun un backup. Iar facem aerosoli cu prospan si adrenalina, dar sunt INGRIJORATA caci episoadele cu nasul au devenit prea dese la copilul meu. E adevarata ca Bucurestiul e super-imbacsit, dar nu pot sa nu ma gandesc si la posibilitatea ca Bogdanel sa o mosteneasca pe soacramea (ea fiind asmatica).


Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si Bogdanel (30.05.2007)
Poze din FEB-MAR
Matei la 3 ani

Mergi la inceput